PDA

Zobacz pełną wersję : otwórz zamknij ATR



pgrimok
07-27-2009 04:54, 04:54
Potrzebuję wskaźnika ATR, który wykorzystuje ceny otwarte i zamknięte zamiast wysokich i niskich. Czy taki wskaźnik istnieje?

Sithel
08-20-2023 11:37, 11:37
cześć, mam tę samą prośbę. tylko bezwzględna wartość (otwartego zamknięcia) paska cen, wyświetlająca się w dolnym oknie, tak jak ATR, oryginalny wskaźnik mt4, który jest dostarczany z platformą mt4, czy ktoś mógłby nam pomóc? Z góry dziękuję!

Ibercarltt
08-20-2023 12:57, 12:57
Szuka czegoś podobnego nie mógł znaleźć tak szybko napisał funkcję. Wiem, że to jest stare, ale oto jest. Nie testowałem go, ale chciałem opublikować, zanim zapomniałem: podwójne atr_close (ciąg znaków, int czas, int okresu, int offset) {if (Bars lt; okres) {return 0; } int count = 0; double atr_temp = 0; double atr_total = 0; for (int i = offset, ilt; period offset; i ) {double open = iOpen (symbol, przedział czasu, i); double close = iClose (symbol, przedział czasu, i); atr_temp = close-open; if (atr_temp lt; 0) {atr_temp = atr_temp * -1; } atr_total = atr_total atr_temp; count ; } return atr_totalcount; }

Hecpkrlep
08-20-2023 14:18, 14:18
Szukam tego samego, ale także potrzebuję więcej opcji. :-) Właśnie zacząłem dla niego wątek.
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/26-kicks.html