PDA

Zobacz pełną wersję : Metatrader v4 build 890 - Wydanie otwierające MetaEditor



Rubesclak3
11-02-2015 15:31, 15:31
Cześć wszystkim,

Czy ktoś inny ma problemy z próbą otwarcia MetaEditor z MT4? Jeśli otworzę MT4 i wybiorę ikonę MetaEditor na górnym pasku narzędzi lub wybierając zakładkę ”Modyfikuj eksperta” w narzędziu do testowania egii, MedaEditor próbuje otworzyć (widzę ikonę obracającego się kółka), ale nic więcej się nie dzieje.

Używam systemu Windows 7 Home Premium.

Próbowałem zrestartować komputer, ale bez żadnej różnicy.

Jakieś pomysły?

** Jako aktualizacja, jeśli patrzę w dzienniku, widzę komunikat nie znaleziono MetaEditor ?? !! ??

guarwzgl
12-04-2021 06:57, 06:57
W tej chwili działa wersja 902, żadnych problemów. Ten sam system operacyjny.

GakuGol
12-04-2021 08:18, 08:18
Hi All, Czy ktokolwiek inny ma problemy z próbą otwarcia MetaEditor z MT4? Jeśli otworzę MT4 i wybiorę ikonę MetaEditor na górnym pasku narzędzi lub wybierając zakładkę ”Modyfikuj eksperta” w narzędziu do testowania egii, MedaEditor próbuje otworzyć (widzę ikonę obracającego się kółka), ale nic więcej się nie dzieje. Używam systemu Windows 7 Home Premium. Próbowałem zrestartować komputer, ale bez żadnej różnicy. Jakieś pomysły? ** Jako aktualizacja, jeśli patrzę w dzienniku, widzę komunikat nie znaleziono MetaEditor ?? !! ??
Cześć: Nie wiem, czy to zadziała. Zajrzyj do katalogu komputera i sprawdź, czy istnieje MetaEditor. Jeśli tak, uruchom go jako adminior. Mam konto demo z InvastGlobal i jest to jedyny sposób, aby Edytor działał. Żadnych problemów z innymi brokerami, z których korzystam, tylko z tym. Mam nadzieję że to pomoże. . Jest też druga opcja ponownego pobrania całego MT4.

betica91
12-04-2021 09:38, 09:38
{quote} Cześć: Nie wiem, czy to zadziała. Zajrzyj do katalogu komputera i sprawdź, czy istnieje MetaEditor. Jeśli tak, uruchom go jako adminior. Mam konto demo z InvastGlobal i jest to jedyny sposób, aby Edytor działał. .
To wydawało się zadziałało !! Nie miałem takich problemów z poprzednią wersją
https://www.forex-instant.com/attachments/1528038371.pngDzięki za sugestie facetów ....