PDA

Zobacz pełną wersję : Platformy MT4 odnoszące się do AppDataRoamingMetaquotesTerminal



M.
06-14-2015 16:38, 16:38
Dzisiaj otwieram swoje platformy MT4 od wielu brokerów i wszystkie odnoszą się do plików w AppDataRoamingMetaquotesTerminal zamiast zainstalowanych folderów MT4 w Program Files. W rezultacie żaden z moich EA, szablonów, profili i wskaźników niestandardowych nie jest dostępny z mojej platformy MT4.
Ponownie uruchomiłem komputer i próbowałem otworzyć platformy MT4 bezpośrednio z folderów MT4 programu Files Files, ale po otwarciu platform nadal błędnie odwoływały się do plików w AppDataRoamingMetaquotesTerminal.

Czy ktoś wie, dlaczego tak się dzieje?
Jud

merycarmela
11-30-2021 15:51, 15:51
Dzisiaj otwieram swoje platformy MT4 od wielu brokerów i wszystkie odnoszą się do plików w AppDataRoamingMetaquotesTerminal zamiast zainstalowanych folderów MT4 w Program Files. W rezultacie żaden z moich EA, szablonów, profili i wskaźników niestandardowych nie jest dostępny z mojej platformy MT4. Ponownie uruchomiłem komputer i próbowałem otworzyć platformy MT4 bezpośrednio z folderów MT4 programu Files Files, ale po otwarciu platform nadal błędnie odwoływały się do plików w AppDataRoamingMetaquotesTerminal. Czy ktoś wie, dlaczego tak się dzieje? Jud
Czy twój skrót MT4 targetowania.exe.exe jest dostępny z opcjąportable? np. C: \ [twój broker] \ terminal.exeportable

sm
11-30-2021 17:12, 17:12
Dzisiaj otwieram swoje platformy MT4 od wielu brokerów i wszystkie odnoszą się do plików w AppDataRoamingMetaquotesTerminal zamiast zainstalowanych folderów MT4 w Program Files. W rezultacie żaden z moich EA, szablonów, profili i wskaźników niestandardowych nie jest dostępny z mojej platformy MT4. Ponownie uruchomiłem komputer i próbowałem otworzyć platformy MT4 bezpośrednio z folderów MT4 programu Files Files, ale po otwarciu platform nadal błędnie odwoływały się do plików w AppDataRoamingMetaquotesTerminal. Czy ktoś wie, dlaczego tak się dzieje? Jud
Tak właśnie działa Metaquotes od czasu budowy ponad 600 . Jeśli chcesz, aby wszystkie twoje narzędzia były na zwykłej ścieżce, musisz postępować zgodnie z postem Skenobi powyżej.

M.
11-30-2021 18:32, 18:32
{quote} Czy twój skrót MT4 targetowania.exe jest dostępny z opcjąportable? np. C: \ [twój broker] \ terminal.exeportable
Cześć Skenobi, skrót na pulpicie My MT4 odwołuje się do normalnej ścieżki do pliku C:Program FilesMT4. Jednak po otwarciu platformy za pomocą skrótu, platforma następnie odwołuje się do AppDataRoamingMetaquotesTerminalportable. To się zaczęło dopiero w nocy po raz pierwszy. Obawiałem się, że istnieje potencjalny złośliwy program lub wirus, który to robił, ale potem skontaktowałem się z obsługą klienta jednego z moich brokerów i przeżywał to samo. Problem polega na tym, że nie mogę teraz uzyskać dostępu do moich EA, niestandardowych wskaźników i szablonów. Czy wiesz, dlaczego to się nagle zaczęło dziać i co mogę zrobić, żeby to naprawić?

Darmesa
11-30-2021 19:53, 19:53
Dzisiaj otwieram swoje platformy MT4 od wielu brokerów i wszystkie odnoszą się do plików w AppDataRoamingMetaquotesTerminal zamiast zainstalowanych folderów MT4 w Program Files.
Jest to standardowe zachowanie od co najmniej pół roku temu. O ile nie uruchomisz terminala za pomocą przełącznika przenośnego. Pytanie brzmi: dlaczego twój problem pojawił się właśnie teraz? Oznaczałoby to, że Twoja platforma nie zaktualizowała się do tej pory, co powinno być niemożliwe. Uruchomienie w trybie przenośnym przekompiluje wszystkie wskaźnikiea i tak dalej. Może to powodować niezgodności i nie działać. Dlatego należy pozostawić tylko pliki binarne (.ex4) w folderach i ewakuować wszystkie źródła (.mq4) gdzie indziej. Nie wolno zostawiać źródeł na swoich miejscach.

Jednak po otwarciu platformy za pomocą skrótu, platforma następnie odwołuje się do AppDataRoamingMetaquotesTerminalportable.
Najwyraźniej popełniłeś błąd tutaj. Musisz edytować tylko pole Target właściwości skrótu i ​​dodaćportable na końcu (poza cudzysłowami i puste między nimi). Zakładam, że w twoim przypadku wyglądałoby to (dokładnie!) Jak: C: \ Program Files \ MT4 \ terminal.exeportable