PDA

Zobacz pełną wersję : Uczenie się od nieudanych transakcji Mouteki - wyszukiwanie filtrów ...



lrttbu
10-04-2006 09:41, 09:41
1 Załączniki Tutaj możemy publikować zrzuty ekranu transakcji, które się nie sprawdziły. Być może uda nam się wymyślić filtry ...

https://www.forex-instant.com/attachments/1527465286.jpg

heyimmica
08-17-2023 03:57, 03:57
Powiedziałbym, poczekaj i zobacz, co stanie się z jeszcze jednym paskiem. Jeśli gramy w grę filtrującą, przyczynię się ... Będę reedit, kiedy zamieszczę zdjęcie.

morrigok99
08-17-2023 05:18, 05:18
Tutaj możemy publikować zrzuty ekranu transakcji, które się nie sprawdziły. Być może uda nam się wymyślić filtry ...
Lubię też zobaczyć świecznik zwyżkowyniedźwiedzi, w zależności od podażypopytu. W tym przypadku chciałbym zobaczyć świecznik, który otworzyłby się wyżej w stosunku do jego bliskiego (wypełnionego) Przypuszczam, że jest to wyraźny znak, czy sygnał jest mocny: niższy niski w następnym świeczniku i wypełniony świecznik.

Pustazo33
08-17-2023 06:39, 06:39
wciąż szukają Graala .... Turbo

Esekitpk
08-17-2023 08:00, 08:00
Tutaj możemy publikować zrzuty ekranu transakcji, które się nie sprawdziły. Być może uda nam się wymyślić filtry ...
Z drugiej strony pasek po pasku breakout mógłby zamknąć 100 pipsów poniżej poprzedniego paska, a jeśli czekałbyś, że go przegapiłeś.

soegeg94
08-17-2023 09:20, 09:20
Z drugiej strony pasek po pasku breakout mógłby zamknąć 100 pipsów poniżej poprzedniego paska, a jeśli czekałbyś, że go przegapiłeś.
Nie czekaj, aż bar się zamknie ... po prostu poczekaj, aż przekroczy on poprzedni poziom

Esekitpk
08-17-2023 10:41, 10:41
Nie czekaj, aż bar się zamknie ... po prostu poczekaj, aż przekroczy on poprzedni poziom
Przepraszam za mój błąd, źle zrozumiałem odpowiedź.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527465287.jpgW takim przypadku można go użyć jako filtra.

Galvado83
08-17-2023 12:02, 12:02
Myślałem, że wchodzisz w prawo, kiedy bar otwiera się i nie czekasz, inaczej stracisz zyski. W każdym razie to było moje zrozumienie.

pvp89
08-17-2023 13:23, 13:23
Tutaj możemy publikować zrzuty ekranu transakcji, które się nie sprawdziły. Być może uda nam się wymyślić filtry ...
Cześć Horace Kent, Dobra nitka, którą zacząłeś tutaj, ponieważ myślę, że musimy zacząć szukać dodatkowych filtrów (najlepiej na podstawie wskaźników cenowych - bez opóźnień). Filtr, o którym wspomniałeś, jest świetnym filtrem w połączeniu z Mouteki, według mnie. Nie jest to jedyny czas, który powstrzymałby nas od fałszywej przerwy. Jeśli w rzeczywistości nie jest to fałszywa przerwa, zawsze możemy ponownie wejść do następnej przerwy TL.

LopwzcM97
08-17-2023 14:43, 14:43
Myślałem, że wchodzisz w prawo, kiedy bar otwiera się i nie czekasz, inaczej stracisz zyski. W każdym razie to było moje zrozumienie.
Masz rację MNFX, to oryginalny system Mouteki. Tutaj staramy się znaleźć odpowiednie filtry, aby wyciąć złe transakcje i obniżyć y, to wszystko.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527465287.jpg

Galvado83
08-17-2023 16:04, 16:04
Masz rację MNFX, to oryginalny system Mouteki. Tutaj staramy się znaleźć odpowiednie filtry, aby wyciąć złe transakcje i obniżyć y, to wszystko.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527465287.jpgRozumiem i jestem na pokładzie, aby znaleźć odpowiednie filtry. Chciałbym również wiedzieć i dowiedzieć się, jakie są filtry Mouteki'ego. Mając to na uwadze, uważam, że my, jako handlowcy, czasami musimy być zmuszeni do znalezienia własnej metody lub zmiany innej metody (systemu Mouteki), aby w pełni wykorzystać jej własne style handlowe. W każdym razie, czekam na znalezienie filtrów, pamiętając, że podstawą jest akcja cenowa.

Pustazo33
08-17-2023 17:25, 17:25
Nic, próbując zrobić coś lepszego, ale tak naprawdę, ile pipsów próbujesz zrobić? Po drugie możesz tylko stwierdzić, czy coś działa z czasem ... Jeśli będziesz ciągle się zmieniać, nigdy się nie dowiesz, czy zadziałało, czy nie. Handluje się wahadłowo, a co za tym idzie większe lub większe postoje ... Żadne ciało nie chce stracić i myślę, że system mouteki jest wart sprawdzenia, ale myślę, że trzeba dać mu trochę czasu. jeśli myślisz, że znalazłeś Graala i zaczniesz robić 1000 pipsów miesięcznie i miesięcznie. Mam wiadomość dla ciebie, że mouteki nigdy nie zrobiłby pierwszego postu, gdy był zajęty, siedział na plaży, robiąc kilka promieni ... ponieważ system jest całkiem prosty i po prostu zapłaciłbym małpce, żeby usiadła i zamieniła to na cały dzień dla mnie ... tylko moje myśli ... turbo

Rozumiem i jestem na pokładzie, aby znaleźć odpowiednie filtry. Chciałbym również wiedzieć i dowiedzieć się, jakie są filtry Mouteki'ego. Mając to na uwadze, uważam, że my, jako handlowcy, czasami musimy być zmuszeni do znalezienia własnej metody lub zmiany innej metody (systemu Mouteki), aby w pełni wykorzystać jej własne style handlowe. W każdym razie, czekam na znalezienie filtrów, pamiętając, że podstawą jest akcja cenowa.

Rozumiem i jestem na pokładzie, aby znaleźć odpowiednie filtry. Chciałbym również wiedzieć i dowiedzieć się, jakie są filtry Mouteki'ego. Mając to na uwadze, uważam, że my, jako handlowcy, czasami musimy być zmuszeni do znalezienia własnej metody lub zmiany innej metody (systemu Mouteki), aby w pełni wykorzystać jej własne style handlowe. W każdym razie, czekam na znalezienie filtrów, pamiętając, że podstawą jest akcja cenowa.

Luig379
08-17-2023 18:46, 18:46
Dzięki, Horace, właśnie wyjaśniłeś mi coś ... Co na imię brzmi to niebieskie x poniżej świecy po prawej stronie świecy wybuchowej ... Teraz zdaję sobie sprawę, że symbol x nie oznacza żadnej wymiany, ponieważ niska nie jest niższa niż Breakout Candle ... DZIĘKI Uruchamiam Moutaki EA na koncie demo i nigdy nie zabrakło GU-a, więc filtr nie jest już częścią EA. Czy to oznacza, że ​​EA już wie, że nie chce zawrzeć transakcji? Dzięki, Sanchez

Tutaj możemy publikować zrzuty ekranu transakcji, które się nie sprawdziły. Być może uda nam się wymyślić filtry ...

Tutaj możemy publikować zrzuty ekranu transakcji, które się nie sprawdziły. Być może uda nam się wymyślić filtry ...

Luig379
08-17-2023 20:06, 20:06
Tak, to prawda, jeśli podążasz za systemem dokładnie, jak został zaprojektowany. Myślę jednak, że plakat oznacza, że ​​jeśli chcesz być bardzo konserwatywny, możesz poczekać na ukończoną świecę po przeciwnej stronie linii popytu, która jest nie dotykając, a następnie otwierając handel, widząc otwartą świecę, znajduje się na południowej stronie linii popytu. Dla mnie ma to sens. Nie dostaniesz tylu pestek na minusie, jeśli w rzeczywistości porusza się kierunek wskaźników. Jednak jest odwrotnie. Nie stracisz tylu, jeśli handel nie miałby być i odwraca się przeciwko twojej pozycji Sanchez

Nie czekaj, aż bar się zamknie ... po prostu poczekaj, aż przekroczy on poprzedni poziom

Nie czekaj, aż bar się zamknie ... po prostu poczekaj, aż przekroczy on poprzedni poziom

lrttbu
08-17-2023 21:27, 21:27
Chcę Ci też podziękować Daerusowi, że praca nad filtrami w drugim wątku była niesamowita! Dobry człowieku. Wspólnie wymyślimy metodę zabójcy. najlepiej, HK

Cześć, Dobra nitka, którą zacząłeś tutaj, ponieważ myślę, że musimy zacząć szukać dodatkowych filtrów (najlepiej opartych na cenach - nie opóźniających wskaźników). Filtr, o którym wspomniałeś, jest świetnym filtrem w połączeniu z Mouteki, według mnie. Nie jest to jedyny czas, który powstrzymałby nas od fałszywej przerwy. Jeśli w rzeczywistości nie jest to fałszywa przerwa, zawsze możemy ponownie wejść do następnej przerwy TL.

Cześć, Dobra nitka, którą zacząłeś tutaj, ponieważ myślę, że musimy zacząć szukać dodatkowych filtrów (najlepiej opartych na cenach - nie opóźniających wskaźników). Filtr, o którym wspomniałeś, jest świetnym filtrem w połączeniu z Mouteki, według mnie. Nie jest to jedyny czas, który powstrzymałby nas od fałszywej przerwy. Jeśli w rzeczywistości nie jest to fałszywa przerwa, zawsze możemy ponownie wejść do następnej przerwy TL.

lrttbu
08-17-2023 22:48, 22:48
Bez obaw Sanchez!

Dzięki, Horace, właśnie wyjaśniłeś mi coś ... Co na imię brzmi to niebieskie x poniżej świecy po prawej stronie świecy wybuchowej ... Teraz zdaję sobie sprawę, że symbol x nie oznacza żadnej wymiany, ponieważ niska nie jest niższa niż Breakout Candle ... DZIĘKI Uruchamiam Moutaki EA na koncie demo i nigdy nie zabrakło GU-a, więc filtr nie jest już częścią EA. Czy to oznacza, że ​​EA już wie, że nie chce zawrzeć transakcji? Dzięki, Sanchez

Dzięki, Horace, właśnie wyjaśniłeś mi coś ... Co na imię brzmi to niebieskie x poniżej świecy po prawej stronie świecy wybuchowej ... Teraz zdaję sobie sprawę, że symbol x nie oznacza żadnej wymiany, ponieważ niska nie jest niższa niż Breakout Candle ... DZIĘKI Uruchamiam Moutaki EA na koncie demo i nigdy nie zabrakło GU-a, więc filtr nie jest już częścią EA. Czy to oznacza, że ​​EA już wie, że nie chce zawrzeć transakcji? Dzięki, Sanchez

Pustazo33
08-18-2023 00:09, 00:09
Muszę powiedzieć, że ława przysięgłych nadal jest nieczynna. Prawdopodobnie nie dostaniesz tylu pestek na minusie, jeśli w rzeczywistości porusza się kierunek wskaźników. Jednak jest odwrotnie. Nie stracisz tylu, jeśli handel nie był zamierzony i obraca się przeciwko twojej pozycji, ale ja robię poszukaj, aby zobaczyć, jakie będą wyniki w 30 dni, ponieważ jestem pewien, że będziesz śledzić, czy zrobiłeś oba .. i jeśli używasz demo, aby rozpocząć wpowinieneś po prostu uruchomić na dema. turbo

Tak, to prawda, jeśli podążasz za systemem dokładnie, jak został zaprojektowany. Myślę jednak, że plakat oznacza, że ​​jeśli chcesz być bardzo konserwatywny, możesz poczekać na ukończoną świecę po przeciwnej stronie linii popytu, która jest nie dotykając, a następnie otwierając handel, widząc otwartą świecę, znajduje się na południowej stronie linii popytu. Dla mnie ma to sens. Nie dostaniesz tylu pestek na minusie, jeśli w rzeczywistości porusza się kierunek wskaźników. Jednak jest odwrotnie. Nie stracisz tylu, jeśli handel nie miałby być i odwraca się przeciwko twojej pozycji Sanchez

Tak, to prawda, jeśli podążasz za systemem dokładnie, jak został zaprojektowany. Myślę jednak, że plakat oznacza, że ​​jeśli chcesz być bardzo konserwatywny, możesz poczekać na ukończoną świecę po przeciwnej stronie linii popytu, która jest nie dotykając, a następnie otwierając handel, widząc otwartą świecę, znajduje się na południowej stronie linii popytu. Dla mnie ma to sens. Nie dostaniesz tylu pestek na minusie, jeśli w rzeczywistości porusza się kierunek wskaźników. Jednak jest odwrotnie. Nie stracisz tylu, jeśli handel nie miałby być i odwraca się przeciwko twojej pozycji Sanchez

Vicpkr
08-18-2023 01:30, 01:30
Nie czekaj, aż bar się zamknie ... po prostu poczekaj, aż przekroczy on poprzedni poziom
Och, przewyższając ... teraz jest to lepszy wybór słów. Lol
https://www.forex-instant.com/attachments/1527465287.jpgTak, jestem skłonny się zgodzić.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527465287.jpg

ramoki83
08-18-2023 02:50, 02:50
1 Załącznik (-i) Myślę, że to dobry pomysł, aby szukać filtrów. z tym filtrem, który został opisany w pierwszym poście, uniknąłbym tych , które miałem wczoraj.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527465287.jpg

ramoki83
08-18-2023 04:11, 04:11
1 Załącznik (y) do innych handlowych (których można było uniknąć za pomocą tego filtra)
https://www.forex-instant.com/attachments/1527465288.jpg

patricaybp
08-18-2023 05:32, 05:32
odkąd pierwsza świeca, która otworzyła się poniżej linii trendu, nie schodziła poniżej dna świecy, która zerwała linię trendu, czekałem aż się zamknie, aby upewnić się, że nie powróci ona powyżej linii trendu. Po zamknięciu i zauważyłem odrzucenie, była to świetna okazja, żeby się spóźnić. Należy pamiętać, że jest to wykres 1-godzinny, w którym stosowałem moją 4-godzinną linię trendów. Brzmi to skomplikowanie, ale pozwala mi zobaczyć więcej szczegółów dotyczących ceny.
świetny pomysł!!!!!

patricaybp
08-18-2023 06:53, 06:53
Mój filtr mouteki jest dość kontrowersyjny, ale działa dla mnie 99% czasu. Obciąłem tp na pół ... tracisz dużo potencjalnych zysków, ale chronisz się również przed obrażeniami. Jest to stosowane z filtrem, który był omawiany na tym forum (nie otwieraj dopóki nie zamkniesz zamknięcia poprzedniej świecy)
byłbyś uprzejmy podzielić się tym. Mam 10 różnych wskaźników mouteki i td, wszystkie bardzo podobne, ale żadna nie działa 99% ... nawet bliska pomoc!
https://www.forex-instant.com/attachments/1527465642.png

patricaybp
08-18-2023 08:13, 08:13
http://img129.imageshack.us/img129/776/alo5.jpg jaki filtr powinien zostać użyty do odfiltrowania tego handlu katastrofami? Jego 4Hr EURGBP.
td tls MUSI mieć 2 świeczki zamyka b4 i 2 świeczki blisko po huśtawce niskie 2 uważane są za ważne przy rysowaniu TL ... jeśli tego nie zrobisz przeczytaj książkę TDs lub moutekis pdf ..... wskaźniki naforex-instantrysują tL's przedwcześnie ... mam nadzieję, że to pomaga