PDA

Zobacz pełną wersję : Jak określić, kiedy rynek zyskuje na popularności



lolagaszarrasz
12-18-2007 19:41, 19:41
Cześć,
Zbudowałem system, który może wprowadzić kilka transakcji i działa bardzo dobrze na rynku, który jest trendy. Jak mogę wymyślić lub przewidzieć, kiedy rynek będzie trendy vs, gdy nie będzie. W dzień bez trendów system jest bezużyteczny i pełen .

Każda pomoc jest doceniana.

perita
11-11-2021 06:58, 06:58
Możesz spojrzeć na breakouts, aby wskazać na trendowość. Możesz szukać ekstremalnie niskich wartości AdX, a następnie, aby AdX rosło i przekraczało pewną wartość.

yttoy11
11-22-2021 00:24, 00:24
Cześć, zbudowałem system, który może wprowadzić kilka transakcji i działa bardzo dobrze na popularnym rynku. Jak mogę wymyślić lub przewidzieć, kiedy rynek będzie trendy vs, gdy nie będzie. W dzień bez trendów system jest bezużyteczny i pełen . Każda pomoc jest doceniana.
Jestem tutaj początkującym, ale jak wiem, aby to wiedzieć, możesz sprawdzić z ADX.

Oxhugo83
11-22-2021 01:44, 01:44
więc kiedy jego w sub-20 jest non trending?

LukagCrazy
11-22-2021 03:05, 03:05
LOL, wszyscy chcielibyśmy wiedzieć, że ....

Jak mogę wymyślić lub przewidzieć, kiedy rynek będzie trendy vs, gdy nie będzie.

Jak mogę wymyślić lub przewidzieć, kiedy rynek będzie trendy vs, gdy nie będzie.

ltterculeg
11-22-2021 05:46, 05:46
Sposobem na przewidywanie tendencji jest wiele. Musisz znać zachowanie rynku, punkty sr, wzorce wykresów, analityk świec itp. Co dokładnie brakuje w twoim systemie lub czego nie robisz? Zobaczmy, czy możemy to napisać.

Xredyro1
11-22-2021 07:07, 07:07
z tego, co widzę, próbujesz określić trendy i to jest w porządku, ale gdy już zaczniesz, dodaj jeszcze kilka, rzeczy w nim, to już nie będzie działać tak samo. z tego, co wiesz, prawdopodobnie stracisz wiele zysków, które kiedyś przynosiłeś. Następujące systemy Trend są właśnie takie. Są nastawione na zbieranie $$ $ podczas dobrych trendów i whipsu na złych trendach.

Davidalvaro
11-22-2021 08:28, 08:28
Nie wiem, jaka była formuła Wildera dla linii siłowej ADX, więc może to być coś takiego, ale oto prosty sposób na sprawdzenie siły trendu. Po przekroczeniu pewnej liczby ostatnich słupków, N wystarczy podzielić całkowity zakres w tym okresie przez liczbę słupków razy średni zakres pojedynczego słupka. Ta wartość będzie się wahać od 1N do 1. Tak więc, jeśli masz 100 pasków o średniej wysokości 20 pipsów, maksymalny możliwy całkowity zasięg (idealny trend), który możesz mieć w tym okresie to 2000 pipsów (to byłoby z wysokim poziomem z każdej kreski równej niskiemu następnemu taktowi, na przykład, bez żadnych przesunięć). Rzeczywisty całkowity zakres w tym okresie będzie wynosił około 2000, a ten procent jest twoją siłą. Jeśli więc całkowity zasięg wynosił 170 pipsów, miałbyś: 170(100 x 20) = 8,5% Dobrym trendem jest taki, w którym słupki nakładają się na najmniejsze pręty. Ta formuła to kwantyfikuje. Rzadko zdarza się widzieć wartości przekraczające 50% dla dużej liczby słupków. Oczywiście, jeśli wybierzesz małe okresy, takie jak 5 słupków, ta wartość trendu często będzie miała znacznie wyższe wartości. Wskazuje to na smutną prawdę o trendach: większość nie trwa długo. Mam nadzieję że to pomoże!
https://www.forex-instant.com/attachments/1527467365.png

LukagCrazy
11-22-2021 09:49, 09:49
Nie ma możliwości dokładnego prognozowania tendencji. Metoda będzie czasem gorąca, a zimna inna. Możesz uruchomić swoją metodę zarówno długą, jak i krótką na dwóch kontach, i masz nadzieję, że uda ci się ją wykorzystać, jeśli masz szczęście. Oczywiście możesz mieć boczny rynek i przegrać na obu kontach.

ppvxla
11-22-2021 11:09, 11:09
Cześć, zbudowałem system, który może wprowadzić kilka transakcji i działa bardzo dobrze na popularnym rynku. Jak mogę wymyślić lub przewidzieć, kiedy rynek będzie trendy vs, gdy nie będzie. W dzień bez trendów system jest bezużyteczny i pełen . Każda pomoc jest doceniana.
Myślę, że jesteś w złym kierunku. Nie ma żadnych metod, aby wiedzieć, kiedy zaczyna się ten trend, gdybyś wiedział, że to po prostu podążaj za trendem. Najlepszą radą jest zrozumienie, że rynek jest trendy, a następnie dokonać transakcji.

miguiseipkr
11-22-2021 12:30, 12:30
Możesz to opublikować w sekcji dla początkujących, to nie jest system transakcyjny

Miraymmox
11-22-2021 13:51, 13:51
ForexHorse napisał:

Jak mogę wymyślić lub przewidzieć, kiedy rynek będzie trendy vs, gdy nie będzie.
Możesz użyć wskaźnika Bollinger Bands, aby go przewidzieć.

ehovu
11-22-2021 15:12, 15:12
U można użyć 123 fomation lub jak mi powiedziano, jeśli cena po prawej stronie ekranu jest wyższa niż cena po lewej stronie ekranu, trend się podnosi i na odwrót. zawsze istnieje tendencja, jeśli nie codziennie, a następnie 4 godziny, 1 godzina itd., szukaj wyższych poziomów z wyższymi dołkami lub niższymi wzlotami z niższymi wartościami. Mam nadzieję że to pomoże.