PDA

Zobacz pełną wersję : Prosty dzienny system trendów



uglygchool
01-31-2009 20:11, 20:11
Próbowałem kilku wskaźników; jednak faktem jest, że są one ALL Lagging. W najlepszym przypadku niektórzy mogą powiedzieć, co się aktualnie dzieje, chociaż większość powie ci, co już się stało. Biorąc to wszystko pod uwagę, wielu doświadczonych handlowców ma tendencję do promowania działania cenowego przy minimalnych wskaźnikach. W oparciu o podstawowe założenie Price Action, chciałbym podzielić się BARDZO PROSTYM pomysłem, który może być udowodniony z zyskiem dzięki weryfikacji historycznej ...

Śledź dzienny trend par walutowych w stosunku do USD ... to wszystko, to wszystko !!

Na przykład rozważmy eurusd. Jeśli wczorajszy trend był spadkowy, złożyć zlecenie sprzedaży na dzisiejszym otwarciu. Chociaż moje dni są oparte na GMT, nie sądzę, by miało to znaczenie, o ile wrócisz do tej samej sesji (tj. Azji, Europy, Australii, USA). Sltp = 200/200.

Istnieją filtry, które można dodać do tej egii, aby pomóc w przedłużeniu krawędzi. Niektóre z tych filtrów to: (1) wpisz tylko po dwóch kolejnych dniach retrakcji (tj. Wprowadzaj na rynek w dniu 1, następnie w dniu 2, a następnie w dniu 3 ... w dniu 4, wprowadź zamówienie, aby przejść długo ); (2) wprowadź zlecenie z limitem w nowym dniu (tj. Jeśli poprzedni dzień był dniem wcześniejszym, to na dzisiejszym zamówieniu wprowadź z limitem zlecenie kupna około 50 poniżej zamknięcia z poprzedniego dnia). Podstawową wadą (1) (2) jest to, że mogą odfiltrowywać dobre trendy handlowe, które rozpoczynają się wcześnie; (3) dostosować ryzykonagrodę do korzystniejszego stosunku. Problem z tym jest zwiększone prawdopodobieństwo, że dobry handel będzie zły, ponieważ nadmiernie wzrosła wartość tp do sl. Innym problemem jest to, że zły handel może zostać przedwcześnie zatrzymany w stosunku do tp (to znaczy sl = 100, ale tp = 200); (4) składnik semi-martingale lub full-martingale (tj. Po każdych dwóch ach, dwukrotnie większy od rozmiaru partii). Nie trzeba dodawać, że może to zbyt szybko doprowadzić do katastrofy.

Ogólnie rzecz biorąc, system ten opiera się na fakcie, że nawet na rozległym rynku ma tendencję do poruszania się w określonym kierunku częściej niż codzienne odwrócenia. Na przykład eurusd może rozpocząć się od 1,3000, do końca tygodnia wzrośnie do 1,3600, a następnie spadnie do poziomu 1.2900 pod koniec drugiego tygodnia. W międzyczasie mogłeś mieć możliwość śledzenia kilku dni trendów pomiędzy odwróceniami (możliwe tylko od 1 do 3 dni odwrócenia w porównaniu z 4-8 dniami trendu, przy kilku względnie płaskich dniach). Ostatecznie szukasz lepszej niż 50% stawki wygranych.

Walt

uglygchool
10-24-2021 07:52, 07:52
Osobiście uważam, że najlepsze pary to eurusd, usdjpy, gpbusd, usdchf ... Walt

uglygchool
10-24-2021 09:13, 09:13
To trochę zaskakujące, że absolutnie nikt nie odpowiedział na ten wątek. Zastanawiam się dlaczego....???

Rikicalva
10-24-2021 10:34, 10:34
Może tak być, ponieważ jest to niedziela Superbowl i wielu ludzi prawdopodobnie nie powróciło jeszcze do swoich normalnych nastrojów handlowych! Jestem pewien, że wkrótce pojawi się mnóstwo ludzi zadających ci pytania!

To trochę zaskakujące, że absolutnie nikt nie odpowiedział na ten wątek. Zastanawiam się dlaczego....???

To trochę zaskakujące, że absolutnie nikt nie odpowiedział na ten wątek. Zastanawiam się dlaczego....???

Aresox
10-24-2021 11:55, 11:55
To trochę zaskakujące, że absolutnie nikt nie odpowiedział na ten wątek. Zastanawiam się dlaczego....???
Dziękuję Jonesowi za podzielenie się naszą egią tutaj. Myślę, że lepiej będzie wesprzeć twoje wyjaśnienia przez Pic .., ponieważ powiedzieli, że Obraz wart więcej niż 1000 słów Thanx ponownie

uglygchool
10-24-2021 13:15, 13:15
Po prostu podąża za codziennym trendem, ale daje dużo miejsca na intraday whipsaws ... czasami trend nie jest oczywisty z dnia na dzień. W takich chwilach obserwuję trend przez kilka dni (lub w razie potrzeby przez 3 dni). Jak stwierdzono w oryginalnym poście, istnieje kilka filtrów, które możesz chcieć uwzględnić, aby zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu. Jednak wadą wielu filtrów jest to, że czasami uniemożliwiają Ci dobry handel. Walt

calokll
10-24-2021 14:36, 14:36
Sądzę, że powodem, dla którego możesz nie uzyskać odpowiedzi, której szukasz, jest to, że nie podajesz więcej szczegółów. To proste, jasne - jeśli poprzedni dzień jest długi, idź długo; jeśli krótki, krótko z tp i sl 200, bla, bla - nic nowego. Ale ludzie mogą chcieć wiedzieć, na przykład, co robisz, gdy trend zmienia się w połowie handlu. Czy po prostu wychodzi i ponownie się uruchamia? Ponadto, jeśli zamieścisz oświadczenie wskazujące na opłacalność, ludzie mogą być zainteresowani. Poza tym ten wątek może zostać przeniesiony do sekcji rekrutów.

cleopatra
10-24-2021 15:57, 15:57
Czy możesz pokazać nam swój wynik?

Próbowałem kilku wskaźników; jednak faktem jest, że są one ALL Lagging. W najlepszym przypadku niektórzy mogą powiedzieć, co się aktualnie dzieje, chociaż większość powie ci, co już się stało. Biorąc to wszystko pod uwagę, wielu doświadczonych handlowców ma tendencję do promowania działania cenowego przy minimalnych wskaźnikach. W oparciu o podstawowe założenie Price Action, chciałbym podzielić się BARDZO PROSTYM pomysłem, który może być udowodniony z zyskiem z backtesting ... Podążaj za codziennym trendem par walutowych w stosunku do USD ... to wszystko, to wszystko !! Na przykład rozważmy eurusd. Jeśli wczoraj ...

Próbowałem kilku wskaźników; jednak faktem jest, że są one ALL Lagging. W najlepszym przypadku niektórzy mogą powiedzieć, co się aktualnie dzieje, chociaż większość powie ci, co już się stało. Biorąc to wszystko pod uwagę, wielu doświadczonych handlowców ma tendencję do promowania działania cenowego przy minimalnych wskaźnikach. W oparciu o podstawowe założenie Price Action, chciałbym podzielić się BARDZO PROSTYM pomysłem, który może być udowodniony z zyskiem z backtesting ... Podążaj za codziennym trendem par walutowych w stosunku do USD ... to wszystko, to wszystko !! Na przykład rozważmy eurusd. Jeśli wczoraj ...

Aresox
10-24-2021 17:18, 17:18
Obraz wart ponad 1000 słów.

lttemoreba88
10-24-2021 18:39, 18:39
Nie bardzo rozumiem twój system. Jak widzę, chodzi o handel na co dzień, a to, czy idzie się długo, czy krótko, określa świeca. Świeca Bull wczoraj - długie zamówienie dzisiaj; Niedźwiedź świeca wczoraj - dziś krótkie zamówienie. W ten sposób dodałem 128 pipsów na eurusd w zeszłym miesiącu. Krótko mówiąc (jak wskazuje 14sma), niezależnie od tego, każdego dnia z sl: 100 i bez tp (zamykanie po 24h), skończyłbym z wynikiem nieco wyższym niż 1000pips. Być może się mylę. Jeśli tak, proszę powiedzieć, w którym punkcie. Pozdrowienia,

suray7777777
10-24-2021 19:59, 19:59
Nie bardzo rozumiem twój system. Jak widzę, chodzi o handel na co dzień, a to, czy idzie się długo, czy krótko, określa świeca. Świeca Bull wczoraj - długie zamówienie dzisiaj; Niedźwiedź świeca wczoraj - dziś krótkie zamówienie. W ten sposób dodałem 128 pipsów na eurusd w zeszłym miesiącu. Krótko mówiąc (jak wskazuje 14sma), niezależnie od tego, każdego dnia z sl: 100 i bez tp (zamykanie po 24h), skończyłbym z wynikiem nieco wyższym niż 1000pips. Być może się mylę. Jeśli tak, proszę powiedzieć, w którym punkcie. Pozdrawiam, dupek.
Cześć Jones247, Jak wykorzystałeś swoją egię? czy handlujesz na żywo lub demo? czy możesz pomóc przy pomocy wykresu? wspominasz kiedy wejść na rynek, a co z wyjściem?

suray7777777
10-24-2021 21:20, 21:20
Nie bardzo rozumiem twój system. Jak widzę, chodzi o handel na co dzień, a to, czy idzie się długo, czy krótko, określa świeca. Świeca Bull wczoraj - długie zamówienie dzisiaj; Niedźwiedź świeca wczoraj - dziś krótkie zamówienie. W ten sposób dodałem 128 pipsów na eurusd w zeszłym miesiącu. Krótko mówiąc (jak wskazuje 14sma), niezależnie od tego, każdego dnia z sl: 100 i bez tp (zamykanie po 24h), skończyłbym z wynikiem nieco wyższym niż 1000pips. Być może się mylę. Jeśli tak, proszę powiedzieć, w którym punkcie. Pozdrawiam, dupek.
Cześć dupek, czy możesz udostępnić swoją metodę handlu?

Asgel
10-24-2021 22:41, 22:41
Cześć myfx! Zrobiłem to raz, ale znalazłem brak zainteresowania. Po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że mój sposób handlu jest bardzo opłacalny, ale tylko na rynkach, które są popularne. Wtedy zdałem sobie sprawę, że wystarczy sma, aby pokonać mój system. Użyj sma14 i sma21. Jeśli obie są w taki sam sposób, jak handel. Nie tp. sl = 100. Handluj codziennie tak samo. Zamknij zamówienia po 24h. Rzeczywiście, mam zamiar najpierw wypróbować to na demo. Ale co powiesz na Simple Daily Trend System? Gdzie jest autor?

rasita43
10-25-2021 00:02, 00:02
Myślę, że jest to WIELKI system z następujących powodów: 1. Bardzo prosty! Im prostsze, tym lepiej! 2. Idzie z natychmiastową tendencją 3. Pozwala na poruszanie się w hałasie na rynku 4. Łatwo zarchiwizować To, co musimy wiedzieć, to co zrobić, jeśli nie zostanie uderzone ani 200 tp, ani sl. Gdyby ktoś mógł to sprawdzić, moglibyśmy szybko ustalić jego rentowność.

Legmeralb
10-25-2021 01:22, 01:22
Myślę, że jest to WIELKI system z następujących powodów: 1. Bardzo prosty! Im prostsze, tym lepiej! 2. Idzie z natychmiastową tendencją 3. Pozwala na poruszanie się w hałasie na rynku 4. Łatwo zarchiwizować To, co musimy wiedzieć, to co zrobić, jeśli nie zostanie uderzone ani 200 tp, ani sl. Gdyby ktoś mógł to sprawdzić, moglibyśmy szybko ustalić jego rentowność.
Robię coś trochę podobnego. im otwarcie pozycji na początku nowego dnia z tp i sl i jeśli nie jest blisko trafienie na koniec dnia. powtórz następnego dnia. jeśli ktoś napisze ea do tego po prostu użyć - jeśli tp lub sl nie trafi blisko przy następnej świecy (w ten sposób wiesz, że poprzednia świeca jest zamknięta) może chcesz uniknąć niedzielnych świec na odpowiednich brokerach. tylko moje myśli