PDA

Zobacz pełną wersję : Oryginalna metoda tatuażu - EA



Oxgter19
03-02-2007 00:36, 00:36
2 Załącznik (e) Hello Traders,

Ten EA oparty jest na oryginalnej metodzie Tlatomi wraz z jej oryginalnymi wskaźnikami. Oryginalna metoda Tlatomi .pdf została załączona wraz z tym postem, jedyną różnicą jest pominięcie znaku Shi_silvertrend. ponieważ wszyscy znamy shi repaints; Nie używam SHI podczas handlu tlatomi, więc zdecydowałem, że EA również nie powinien tego używać.

WEJŚCIE:

Więc EA patrzy tylko na nonlagMA i FXSniper CCI. Krzyż CCI musi wystąpić przed sygnałem nonlagMA, jeśli nie, handel zostanie pominięty (podobnie jak metoda oryginalna)

WYJŚCIE:

Domyślnie EA opuści transakcję, jeśli FXSniperCCI lub nonlagMA będą wyświetlać sygnał odwrotny.

JAK ZAINSTALOWAĆ:

1) rozpakuj plik tlatomi .zip dołączony do tego posta.
2) w pliku .zip znajdują się trzy foldery, jeden to eksperci, inny to wskaźniki, a na końcu szablony
3) przeszłości tych ról tych folderów do tych z Twojego Brokera MT4.
4) uruchom ponownie MT4, a następnie załaduj oryginalny szablon Tlatomi-EA.

To, że jesteś już gotowy, zacznij rysować kilka pipsów.

* Uwaga: EA będzie działał w dowolnej chwili i dowolnej parze walutowej, ale tak jak w oryginalnej metodzie, która została zbudowana i przetestowana w horyzoncie H4 GBPUSD. Proszę również bawić się ustawieniami, celem tego wątku jest znalezienie najlepszych możliwych ustawień i udostępnianie wyników.

Pozdrowienia,
Mikhail


https://www.forex-instant.com/attachments/1527372339370836981.zip

https://www.forex-instant.com/attachments/15273723402052215776.pdf

Voidghape
08-08-2021 07:00, 07:00
Zastanawiam się, dlaczego nikt tu jeszcze nie opublikował ... Dobra robota, zamierzam zrobić trochę BT na tym EA

Vaxxecixxo
08-08-2021 08:21, 08:21
Eksperymentuję również z metodą tlatomi, w szczególności dla EURUSD, USDJPY, AUDUSD, GBPUSD, GBPJPY i EURJPY wszystko w 4-godzinnym okresie czasu. Zastanawiam się, czy używanie 5 EMA i 9 SMA działałoby lepiej niż wskaźnik braku znacznika, ponieważ wskaźnik braku znacznika wydaje mi się dziwny. Również wskaźnik silvertrend wydaje się dziwny, ponieważ przeskakuje. Na czym dokładnie opiera się wskaźnik ergodyczny FX Sniper? Później opublikuję niektóre z moich wyników i jeszcze więcej myśli. Zastanawiam się nad systemem wyjścia, który opiera się na średnich ruchomych krzyżach, a nie na innych wskaźnikach, aby dłużej utrzymać pozycję.

Vaxxecixxo
08-08-2021 09:42, 09:42
Czy możesz mi powiedzieć coś na temat czasu wejścia i wyjścia? Z tym EA, czy wszystkie one występują tylko przy otwarciu nowej świecy? Jak ustalane są przystanki? Oto kilka wyników analizy historycznej dla GBPJPY, z wykorzystaniem .1 partii na handel. 06 listopada - Break Even (6 porażek z rzędu, ale jedna duża wygrana przywrócona do wyrównania) Grudzień, 06 - wzrost o 280 USD. Największy zysk osiągnięto na dużych huśtawkach. W pewnym momencie cena wzrosła o 500 USD, ale obrót na pewnych poziomach spowodował ogromne y. Będę kontynuować backtest wszystkie miesiące 07 teraz. Zauważyłem dwie ważne rzeczy: - Wszystkie duże zyski zostały dokonane, gdy Ergodic był albo -200 dla długich lub ponad 200 dla szortów, gdy przekroczył. Prawie wszystkie transakcje dokonane między tymi punktami spowodowały y. Czy jest tak dla mnie ustawienie EA, więc otwiera tylko długie transakcje, gdy Ergodic jest poniżej -200 i krótkie transakcje, gdy jest powyżej 200? - Ten system zbyt wcześnie wychodzi z dużych trendów. Po ustaleniu dużego trendu, należy zastosować inny system wyjścia (np. 4 EMA przekreślające 13 EMA).

Davidgokdok
08-08-2021 11:02, 11:02
Cześć, jestem obecnie początkującym w handlu forex, a także w korzystaniu z EA. interesuje mnie metoda tlatomi w jaki sposób mogę dostosować to EA? mam na myśli, czy mogę ustawić ile partii na handel itp? czy może używać go w dowolnej parze walutowej domyślnie? czy można go używać z micro lotem? jaka jest domyślna funkcja stop loss? w jaki sposób mogę ją ustawić? czy to daje dobry wynik na GBPJPY? dzięki

Oxgter19
08-08-2021 12:23, 12:23
Dziękuję za twoje dane wejściowe ... Możemy łatwo modyfikować ten EA, jeśli znajdziesz sposoby na lepsze wyniki, ta wersja robi dokładnie to, co opisał autor w pliku PDF, ale z pewnością ma dużo miejsca na ulepszenia ... I przyjrzymy się przyjmowaniu zgłoszeń, gdy FX Sniper znajdzie się powyżej i poniżej 200 poziomu ... możesz być na czymś tutaj ... Pozdrawiam, Michaił

Vaxxecixxo
08-08-2021 13:44, 13:44
Dziękuję za twoje dane wejściowe ... Możemy łatwo modyfikować ten EA, jeśli znajdziesz sposoby na lepsze wyniki, ta wersja robi dokładnie to, co opisał autor w pliku PDF, ale z pewnością ma dużo miejsca na ulepszenia ... I przyjrzymy się przyjmowaniu zgłoszeń, gdy FX Sniper znajdzie się powyżej i poniżej 200 poziomu ... możesz być na czymś tutaj ... Pozdrawiam, Michaił
Hej Michaił, obecnie robię roczny test przeszłości na GBPJPY, to zajmie trochę czasu, aby skończyć. Zamierzam przeanalizować, na jakim poziomie ergodyczna niebieska linia uderzyła za każdą wziętą transakcję. Uważam, że poziom ergodyczny 200 jest podobny do poziomu RSI 70-6530-35. Oznacza to, że jest on wyprzedany lub wykupiony i gotowy na duży huśtawka. Obawiam się, że zbyt szybko eliminuje długie trendy. Jest to problem z wieloma systemami, które opierają się na stochastycznych krzyżach na wyjścia. Uważam, że takie krzyże i poziomy RSI są dobre dla zgłoszeń, ale nie dla wyjść, ponieważ jeśli długoterminowy trend zostanie ustalony w jednym kierunku, istnieje duża szansa, że ​​będzie on nadal wykazywał tendencję w tym kierunku, mimo że był wyprzedanywykupiony. Na przykład wystarczy spojrzeć na ostatnią akcję na EURJPY. Został wykupiony przez pewien czas, ale nadal rośnie. Mogę bardzo łatwo obliczyć, że moja metoda wyjścia, 4 EMA i 13 EMA cross (ale tylko wtedy, gdy jest już w zyskach), jest o wiele bardziej opłacalna, ponieważ ta metoda zarabia wszystkie swoje pieniądze na dużych wahaniach. Dzięki temu wyjściu niektóre pojedyncze transakcje mogą przynieść ponad 500 pipsów (obecnie jest to EURJPY). Jednym z problemów jest późne wejściewyjście. Myślę, że zamiast czekać na zamknięcie świecy, może ona otworzyć pozycję w ciągu ostatnich 60 minut świecy. Pomysłodawca metody Tlatomi powiedział, że jeśli chcesz być bardziej agresywny, możesz otworzyć pozycję przed zamknięciem świecy. Nie chcę wprowadzać zbyt wielu zmian, ale ponieważ ten EA jest obecnie, wydaje mi się systemem break even lub bardzo mało rentownym systemem. Mnóstwo małych (z powodu otwarcia pozycji pomiędzy 200 a 200, które są prawie zawsze na rynku, chociaż są przykłady kilku dobrych transakcji na tych poziomach, ale nie przeważają nad złymi transakcjami), a następnie duża wygrana może być jeszcze większy. Pokażę ci kilka przykładów na moich wykresach po zakończeniu tej historii. Do tej pory od kwietnia do 6 listopada są zakończone, z zyskiem tylko 200 $ na 1 lot.

Oxgter19
08-08-2021 15:05, 15:05
Świetnie Z niecierpliwością czekam na twoje modyfikacje i wykresy. Pozdrawiam, Michaił

Vaxxecixxo
08-08-2021 16:25, 16:25
1 Załącznik (s) Oto moje wyniki testu historycznego, rok danych pokazuje, że ten system jest bardzo opłacalny, nawet bez moich modyfikacji. Filtr Co-200 Ergodic, co ciekawe, nie pomaga tak bardzo, ponieważ chociaż istnieje wiele przegranych transakcji pomiędzy tymi poziomami, kilka zwycięskich transakcji anuluje przegrane transakcje. Myślę, że ważniejsze jest wejście wcześniej, być może nie po zamknięciu świecy. Wyjście na zamknięciu jest w porządku, myślę. Jednak moja modyfikacja wyjścia, zgodnie z moimi obliczeniami, sprawia, że ​​system jest znacznie bardziej opłacalny. W załączniku znajduje się plik Excela, który pokaże ci transakcje, w których krzyż EMA 13x5 spowodowałby inne wyjście i ogólnie o wiele więcej zysku. Załączałem wykresy każdego miesiąca, abyś mógł na nie spojrzeć i przekonać się, jak to wyjście działa o wiele lepiej. Kolejną rzeczą, którą teraz przeanalizuję, jest to, czy powinniśmy rozróżniać zamówienia kupna i sprzedaży, i być może stosujemy bardziej rygorystyczne limity w sprzedaży zleceń, ponieważ znacznie mniej procent spośród nich to zwycięzcy, czego można by się spodziewać, gdy GY zyskuje na popularności. miesięczna skala czasowa przez długi czas.
https://www.forex-instant.com/attachments/15273723421963786617.png

dayasi39
08-08-2021 17:46, 17:46
W oryginalnym wątku tlatoani, zaczęło się, że H4 jest najlepszą ramą czasową. także tutaj jest link do kogoś, kto ręcznie znalazł dobry sposób na lepsze oderwanie sygnałów wejściowych.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/176-volume-alerter-ninja-trader.html

dayasi39
08-08-2021 19:07, 19:07
Zapomniałem dodać Zrzucili nonLagMA i zmienili na 5 EMA i 9SMA. Patrząc na krzyże na wejście i wyjście.

Cysarce
08-08-2021 20:28, 20:28
Właśnie znalazłem dzisiaj tę metodę tlatomi. Z poważaniem, jestem naprawdę pod wrażeniem, metoda jest tak prosta w użyciu. Dobrą rzeczą jest to, że znalazłem ją, gdy tworzyła się non-Lagma. Choć moje wejście było spóźnione o 7-8 pipsów, ale jest fajnie. Mam nadzieję, że uda mi się trochę popracować na GBP i mam nadzieję wyjść, gdy pojawi się czerwona kropka. Jedyny problem jaki mam teraz to wykorzystanie EA. Po sprawdzeniu wszystkich powiązanych wątków na tlatomi, dowiedziałem się, że niektóre pple używają EA (5 9) dla lepszych wejść lub wyjść. Nie jestem jeszcze jasny z tą częścią, ponieważ po spisku z EA, zobaczyłem, że ma jakieś fałszywe sygnały. Na razie trzymam się wpisów żółtej nonLagMa na otwartej następnej świecy dla potwierdzenia. Daj mi znać, jeśli osiągnąłeś zyski bez fakeoutów z crossoverów EA. Kudos do tlatomi .... co za system KIS. Mam nadzieję, że przeprowadzę z nim test na innych parach.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527372334.png

dayasi39
08-08-2021 21:49, 21:49
Właśnie znalazłem dzisiaj tę metodę tlatomi. Z poważaniem, jestem naprawdę pod wrażeniem, metoda jest tak prosta w użyciu. Dobrą rzeczą jest to, że znalazłem ją, gdy tworzyła się non-Lagma. Choć moje wejście było spóźnione o 7-8 pipsów, ale jest fajnie. Mam nadzieję, że uda mi się trochę popracować na GBP i mam nadzieję wyjść, gdy pojawi się czerwona kropka. Jedyny problem jaki mam teraz to wykorzystanie EA. Po sprawdzeniu wszystkich powiązanych wątków na tlatomi, dowiedziałem się, że niektóre pple używają EA (5 9) dla lepszych wejść lub wyjść. Nie jestem jeszcze jasny z tą częścią, ponieważ po spisku z EA, zobaczyłem, że ma jakieś fałszywe sygnały. Na razie trzymam się wpisów żółtej nonLagMa na otwartej następnej świecy dla potwierdzenia. Daj mi znać, jeśli osiągnąłeś zyski bez fakeoutów z crossoverów EA. Kudos do tlatomi .... co za system KIS. Mam nadzieję, że przeprowadzę z nim test na innych parach.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527372334.pngJaki jest twój fałszywy stosunek rzeczywistego zamówienia? Rozumiem fałszywkę, ale nie powinno być tak wielu.

Davidgokdok
08-08-2021 23:09, 23:09
hi mikhail, Czy można ustawić stop loss na 50 pipsów? Chciałbym wymienić tlatomi za pomocą tego EA z fix 50 pip stop na każdym otwartym zamówieniu, pomóż mi z tym

oxoxdoudayrra
08-09-2021 00:30, 00:30
Cześć, co się stało z tym ea ?? bez wydania? brak wyników? Testuję siebie i mam dobry wynik, ale używając innego narzędzia jako zatrzymania kroczącego.