PDA

Zobacz pełną wersję : trendchaser ea



sasdolb17
11-14-2007 17:25, 17:25
4 Załącznik (y) psar znajduje się na pierwszym stanowisku tego wątku
proszę napisać cokolwiek o tym ea w tym wątku

https://www.forex-instant.com/discussion-trading/7-pocket-book-economic-indiors-attached.html

supernowa
opublikuj o tym ea tutaj

trendmeleaveme edytowane przez
Dodałem mm i zrobiłem to, aby ea nie zaśmiecało mapy
nie zobaczysz żadnych strzałek ani aktywnych linii
to jedyna rzecz, której nigdy nie lubię w tym morzu
no i teraz jest czysto
Dodano także automatyczną magiczną liczbę dla różnych par
jeśli używasz trybu automatycznego, ea zna spread i rozlicza go
dodano tryb wyjścia, dzięki czemu można korzystać z tabeli wejścia i tabeli wyjściowej
aby zobaczyć wszystkie moje zmiany i zrzut ekranu przykładu na to, jak można go wykorzystać
zobacz ten post, to jest przykład, nie oznacza to, że używam go w ten sposób lub że przykład jest opłacalny

https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/136-candlestick-patterns-indior.html
uważam to za dobre narzędzie do ręcznego handlowania
dla regularnych funkcji trendmeleaveme, ustaw auto na false

Oto kilka odpowiedzi na niektóre pytania, które mi zadano

ea pozwala na pojedyncze zamówienie na każdą parę
możesz handlować wszystkimi parami, które chcesz jednocześnie

tylko jeden wpis na sygnał: umożliwia ręczne zamknięcie transakcji bez ponownego jej otwarcia
poza tym nie zauważysz żadnej różnicy
będzie się obracał ponownie przy następnym krzyżyku qqea
jest to również dobre do włączania ea w trakcie handlu, jeśli nie chcesz, aby wszedł

jeśli używasz trybu tick, ea natychmiast przechodzi na krzyż, jeśli tryb zaznaczenia jest fałszywy, ea będzie handlować tylko po ukończeniu paska
zasadniczo ea będzie szukał handlu tylko wtedy, gdy ma nową otwartą do analizy
to się nazywa handel na otwartą cenę
patrz tryb zaznaczania to cena bliska
działa to jak ma
jeśli ustawisz ma do zamknięcia, przesunie się w dół, gdy pasek przesuwa się w górę iw dół
jeśli ustawisz ma do otwarcia, nie ruszy się, dopóki nie pojawi się nowe otwarcie
więc używanie kleszcza może czasami oznaczać, że wcześniej dostaniesz dużo pipsów
będzie handlować na środku baru
tryb zaznaczania jest najlepszy

maxlots należy ustawić na maksymalnych partiach brokerów
powiedzmy, że twój broker zezwoli tylko na 100 części w jednym handlu
dobrze, jeśli mm oblicza wielkość 101
dostaniesz błąd i ea nie będzie handlować
ibfx ma maksimum 50, dlatego ea jest domyślnie ustawione na 50
jeśli ustawisz to powyżej limitu brokera, nie otrzymasz transakcji
nawet w testerze
pojawi się komunikat o błędzie

https://www.forex-instant.com/attachments/15273733261864601426.zip

https://www.forex-instant.com/attachments/152737332883231388.ex4

https://www.forex-instant.com/attachments/15273733312067337297.mq4

sasdolb17
06-18-2021 22:45, 22:45
zarezerwowany

sasdolb17
06-19-2021 00:06, 00:06
proszę nie 1 post imeming 7eral post zarezerwować pierwszą stronę

sasdolb17
06-19-2021 01:27, 01:27
zarezerwowany

sasdolb17
06-19-2021 02:48, 02:48
reserved3

sasdolb17
06-19-2021 04:08, 04:08
reserved4

sasdolb17
06-19-2021 05:29, 05:29
ok, mam zarezerwowane 7eral posty dla moich ea, wszystkie są darmowe, aby opublikować teraz wszystkie moje ea będą aktualizowane na temat wcześniejszych postów

miguiseipkr
06-19-2021 06:50, 06:50
Dziękujemy za udostępnienie Twojego systemu.

Lavier
06-19-2021 08:11, 08:11
dziękuję, że dzielisz się swoim systemem. Testuję EA, przepraszam, ale po 11 transakcjach moje pieniądze zmieniają się z 10000 na 389, czy są jakieś ustawienia parametrów?

sasdolb17
06-19-2021 09:31, 09:31
dopóki nie będę miał więcej czasu, psar jest tutaj
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/155-bitcoin-crash.htmli zaczyna się tutaj supernowa
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/98-help-appears.html

dziękuję, że dzielisz się swoim systemem. Testuję EA, przepraszam, ale po 11 transakcjach moje pieniądze zmieniają się z 10000 na 389, czy są jakieś ustawienia parametrów?

dziękuję, że dzielisz się swoim systemem. Testuję EA, przepraszam, ale po 11 transakcjach moje pieniądze zmieniają się z 10000 na 389, czy są jakieś ustawienia parametrów?

calokll
06-19-2021 10:52, 10:52
Czytałem tam twoje posty i sprawdzałem twoje testy. Dzięki tym testom Holy Graaails przychodzi do programistów. Zasadniczo będę zainteresowany, jeśli przetestujesz go z jakością co najmniej 89%. ten test wykorzystujący tylko punkt kontrolny jest bezużyteczny

sasdolb17
06-19-2021 12:13, 12:13
jeśli mój test korzystał z punktów kontrolnych, to był przypadek, że mój ea handlował wyłącznie ceną otwartą, a testowałem tylko w cenie otwartej, tylko do ciebie, żeby przetestować z 89% jakością, zrobiłem to dawno temu, a wyniki były takie same, już nie przeszkadzam

Czytałem tam twoje posty i sprawdzałem twoje testy. Dzięki tym testom Holy Graaails przychodzi do programistów. Zasadniczo będę zainteresowany, jeśli przetestujesz go z jakością co najmniej 89%. ten test wykorzystujący tylko punkt kontrolny jest bezużyteczny

Czytałem tam twoje posty i sprawdzałem twoje testy. Dzięki tym testom Holy Graaails przychodzi do programistów. Zasadniczo będę zainteresowany, jeśli przetestujesz go z jakością co najmniej 89%. ten test wykorzystujący tylko punkt kontrolny jest bezużyteczny

paulopexxier
06-19-2021 13:34, 13:34
cześć im chaser trendu na tym wątku będę miał kilku programistów ea im i są to wszystkie programy, które zrobiłem im próbując opublikować pierwszy post 7eral tak, że mogę zarezerwować je dla moich ea, spróbuję zachować wszystkie ea, s i wskaźniki i skrypty na tym pierwszym stanowisku 2 ea na teraz il umieścić je w post propper i dodać 2 więcej ea wkrótce na razie potrzebuję trochę snu później dodam instrukcje i wskaźniki dla tych 2 ea i 2 więcej ea's
Wspaniały
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373313.pngTak, proszę napisać kilka instrukcji na temat wszystkich ustawień i zauważyłem, że masz wartość True lub False, aby wszystkie wskaźniki zgodziły się na sygnał, ale możesz mieć tę opcję dla wskaźników wejścia ilub wyjścia. Tak jakbym chciał, aby wszystkie wskaźniki zgadzały się na Wejście i Wyjście, lub gdybym chciał, aby wszyscy zgodzili się na TYLKO wejście lub TYLKO wyjście. Dzięki

sasdolb17
06-19-2021 14:55, 14:55
hej matrix będę w ten weekend lub wieczorami, muszę iść do pracy na bardzo pracowity tydzień dla mnie

Wspaniały
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373313.pngTak, proszę napisać kilka instrukcji na temat wszystkich ustawień i zauważyłem, że masz wartość True lub False, aby wszystkie wskaźniki zgodziły się na sygnał, ale możesz mieć tę opcję dla wskaźników wejścia ilub wyjścia. Tak jakbym chciał, aby wszystkie wskaźniki zgadzały się na Wejście i Wyjście, lub gdybym chciał, aby wszyscy zgodzili się na TYLKO wejście lub TYLKO wyjście. Dzięki

Wspaniały
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373313.pngTak, proszę napisać kilka instrukcji na temat wszystkich ustawień i zauważyłem, że masz wartość True lub False, aby wszystkie wskaźniki zgodziły się na sygnał, ale możesz mieć tę opcję dla wskaźników wejścia ilub wyjścia. Tak jakbym chciał, aby wszystkie wskaźniki zgadzały się na Wejście i Wyjście, lub gdybym chciał, aby wszyscy zgodzili się na TYLKO wejście lub TYLKO wyjście. Dzięki

paulopexxier
06-19-2021 16:15, 16:15
Ok dzięki. Ponadto, możesz dodać opcję, aby po zamknięciu transakcji przez EA na krzyżu QQE, ponieważ zmierza on w przeciwnym kierunku, który zamknął poprzedni handel, od razu otworzyć inny handel, jeśli wszystkie wskaźniki nadal zgadzają się na sygnał wejścia. Dzięki

sasdolb17
06-19-2021 17:36, 17:36
ea może już to zrobić, używaj pojedynczego wpisu false i używaj tylko qqea do zamykania transakcji

Ok dzięki. Ponadto, możesz dodać opcję, aby po zamknięciu transakcji przez EA na krzyżu QQE, ponieważ zmierza on w przeciwnym kierunku, który zamknął poprzedni handel, od razu otworzyć inny handel, jeśli wszystkie wskaźniki nadal zgadzają się na sygnał wejścia. Dzięki

Ok dzięki. Ponadto, możesz dodać opcję, aby po zamknięciu transakcji przez EA na krzyżu QQE, ponieważ zmierza on w przeciwnym kierunku, który zamknął poprzedni handel, od razu otworzyć inny handel, jeśli wszystkie wskaźniki nadal zgadzają się na sygnał wejścia. Dzięki

Galirock
06-19-2021 18:57, 18:57
Dzięki za EA Trendchaser, testowałem ostatnio supernową 3 w ciągu ostatnich kilku dni na domyślnych ustawieniach i już jej nie straciłem! Świetna robota, wielkie dzięki za twoje wysiłki
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373313.pngCal

paulopexxier
06-19-2021 20:18, 20:18
ea może już to zrobić, używaj pojedynczego wpisu false i używaj tylko qqea do zamykania transakcji
Więc jeśli chcę użyć dwóch sygnałów do wejścia i wszystkich sygnałów, by zgodzić się na wyjście, czy mogę?

sasdolb17
06-19-2021 21:38, 21:38
w wersji 3 możesz

Więc jeśli chcę użyć dwóch sygnałów do wejścia i wszystkich sygnałów, by zgodzić się na wyjście, czy mogę?

Więc jeśli chcę użyć dwóch sygnałów do wejścia i wszystkich sygnałów, by zgodzić się na wyjście, czy mogę?

sasdolb17
06-19-2021 22:59, 22:59
Cieszę się, że działa dobrze dla ciebie
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373313.png

Dzięki za EA Trendchaser, testowałem supernową 3 w ciągu ostatnich kilku dni na domyślnych ustawieniach, a ona jeszcze nie przegrała! Świetna robota, wielkie dzięki za twoje wysiłki
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373313.pngCal

Dzięki za EA Trendchaser, testowałem supernową 3 w ciągu ostatnich kilku dni na domyślnych ustawieniach, a ona jeszcze nie przegrała! Świetna robota, wielkie dzięki za twoje wysiłki
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373313.pngCal

sasdolb17
06-20-2021 00:20, 00:20
zaktualizowałem supernową ea i psar ea odtąd nazywam ją supernową jej poprzednią wersją v3.1 i uważam, że jest to najlepsza wersja od teraz, ea będzie aktualizowane na pierwszym postu tylko wrather niż w całym wątku

almudesa1393
06-20-2021 01:41, 01:41
Cześć, trendy! Twoja ostatnia supernowa 3.1 wygląda ładnie, ale nie mogę znaleźć tutaj, jak wyłączyć mm?

sasdolb17
06-20-2021 03:02, 03:02
ustawić ryzyko na 0

Cześć ! Twoja ostatnia supernowa 3.1 wygląda ładnie, ale nie mogę znaleźć tutaj, jak wyłączyć mm?

Cześć ! Twoja ostatnia supernowa 3.1 wygląda ładnie, ale nie mogę znaleźć tutaj, jak wyłączyć mm?

almudesa1393
06-20-2021 04:22, 04:22
Thanx
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373722.pngBtw, czy masz jakieś stwierdzenia ze swojego ea?

sasdolb17
06-20-2021 05:43, 05:43
iv był handlem ręcznym

Thanx
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373722.pngBtw, czy masz jakieś stwierdzenia ze swojego ea?

Thanx
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373722.pngBtw, czy masz jakieś stwierdzenia ze swojego ea?

m9rk
06-20-2021 07:04, 07:04
to prawy wpis pojedynczej matrycy będzie dopuszczał tylko 1 wpis do nowego sygnału, jeśli jest to fałsz, to ponownie otworzy transakcję zobacz, czy ustawisz ją jako false użyj zatrzymania, lub tp tam nie ma punktu bez tej funkcji sl tp ts jest bezużyteczna Używam tego pod fałszywym tylko dla systemu zatrzymania i odwrotnego szybciej wchodzi do paska, więc jest bardziej dokładny względem wejścia
Ustawiłem na 5m tylko po to, by zobaczyć, jak to pójdzie i poszedłem spać. Nie ustawiłem postojów, tylko przeszedłem z sygnałami. Opróżniłem konto na noc. W ten sposób się uczymy. Trend - jeśli chcę korzystać z 5M, używam trybu ”tick” true i używam ”stop” i ”TP”?

sasdolb17
06-20-2021 08:25, 08:25
oops myślałem, że to jest wątek psarowy, to poniżej odnosi się do psar ea ******************************** wygląda jak ty Nie postępuj zgodnie z instrukcjami, patrząc na wykresy m5, które powinieneś zdobyć, staraj się wyjaśnić lepiej, ea przychodzi domyślnie dla gbp-jpy m15 tylko do użycia na M5, ustaw użycie zoptymalizowanych ustawień, prawda, to jeśli twój handel z parami, które możesz chcieć obniżyć ryzyko po całej pracy, którą wykonałem, i nadal uważam, że używanie oryginału m5 najlepiej jest takie proste, ale proste, ale nie jest to święte miejsce, w którym musisz zaglądać w tym czasie lub 2 dni, jeśli widzisz, że transakcje z wielkim zyskiem je zamykają jeśli możesz to zrobić, to jest to graal przy użyciu ustawień m15 na m5 z pewnością stracisz patrzeć na ustawienie sar 0,0023 0,3 na m5 nic dziwnego, że straciłeś m5 używa dużych ustawień sar, jak 0,0001 i nie używaj tp lub sl psar chroni mnie im pracując nad nową wersją w ten weekend upewnię się, że ustawienia domyślne są gotowe na M5

Ustawiłem na 5m tylko po to, by zobaczyć, jak to pójdzie i poszedłem spać. Nie ustawiłem postojów, tylko przeszedłem z sygnałami. Opróżniłem konto na noc. W ten sposób się uczymy. Trend - jeśli chcę korzystać z 5M, używam trybu ”tick” true i używam ”stop” i ”TP”?

Ustawiłem na 5m tylko po to, by zobaczyć, jak to pójdzie i poszedłem spać. Nie ustawiłem postojów, tylko przeszedłem z sygnałami. Opróżniłem konto na noc. W ten sposób się uczymy. Trend - jeśli chcę korzystać z 5M, używam trybu ”tick” true i używam ”stop” i ”TP”?

sasdolb17
06-20-2021 09:45, 09:45
również poprawiłem kodowanie ea wchodzi na dokładny pasek bez względu na tryb wpisu wejście na krzyż może być używane cały czas, nawet dla stopu n rewers

Ustawiłem na 5m tylko po to, by zobaczyć, jak to pójdzie i poszedłem spać. Nie ustawiłem postojów, tylko przeszedłem z sygnałami. Opróżniłem konto na noc. W ten sposób się uczymy. Trend - jeśli chcę korzystać z 5M, używam trybu ”tick” true i używam ”stop” i ”TP”?

Ustawiłem na 5m tylko po to, by zobaczyć, jak to pójdzie i poszedłem spać. Nie ustawiłem postojów, tylko przeszedłem z sygnałami. Opróżniłem konto na noc. W ten sposób się uczymy. Trend - jeśli chcę korzystać z 5M, używam trybu ”tick” true i używam ”stop” i ”TP”?

paulopexxier
06-20-2021 11:06, 11:06
Czy twoja nowa wersja jest gotowa do opublikowania? Zoptymalizowany tylko dla GBPJPY M5? Dzięki

sasdolb17
06-20-2021 12:27, 12:27
wolfman, przepraszam, koleś, myślałem, że to jest wątek psarowy, supernowa nie jest zoptymalizowana dla 5-metrowego wykresu, nie jest zoptymalizowana dla żadnego tf. Zrobiłem szybką optymalizację na h1, aby ustawić domyślne ustawienia, musisz znaleźć własne ustawienia. iv zasugerowałeś znaleźć dobre ustawienia wejścia. wychodzi z trybu ręcznego, ponieważ opóźniają się tylko w przypadku dobrych ruchów

paulopexxier
06-20-2021 13:48, 13:48
1 Attachment (s) Witam TC, zastanawiam się, czy możesz dodać wskaźnik CCI jako opcję sygnału. Jeśli ustawię progi ustawione na 100 i -100, idź długo (Kup), jeśli powyżej 100 i przejdź na Short (Sell), jeśli poniżej -100. W międzyczasie nie ma strefy handlu. Jeśli jest używany jako wyjście i mam długi, jeśli cena dostaje się do -100, to zamknij, przeciwnie do Short. Zmiennymi opcjami są CCI i Poziomy według użytkownika. Dziękuję Ci
https://www.forex-instant.com/attachments/15273737281892811726.mq4

sasdolb17
06-20-2021 15:08, 15:08
ten ea ma wiele wskaźników już w ten sposób, w jaki ea jest kodowana, zajmie dużo pracy, aby dodać wskaźnik, może jeśli Rick ulepszy kodowanie, może to być łatwe w tej chwili wymagałoby wielu kodów, a dodanie piątego wskaźnika jest dużo

Cześć, TC, zastanawiam się, czy możesz dodać wskaźnik CCI jako opcję sygnału. Jeśli ustawię progi ustawione na 100 i -100, idź długo (Kup), jeśli powyżej 100 i przejdź na Short (Sell), jeśli poniżej -100. W międzyczasie nie ma strefy handlu. Jeśli jest używany jako wyjście i mam długi, jeśli cena dostaje się do -100, to zamknij, przeciwnie do Short. Zmiennymi opcjami są CCI i Poziomy według użytkownika. Dziękuję Ci

Cześć, TC, zastanawiam się, czy możesz dodać wskaźnik CCI jako opcję sygnału. Jeśli ustawię progi ustawione na 100 i -100, idź długo (Kup), jeśli powyżej 100 i przejdź na Short (Sell), jeśli poniżej -100. W międzyczasie nie ma strefy handlu. Jeśli jest używany jako wyjście i mam długi, jeśli cena dostaje się do -100, to zamknij, przeciwnie do Short. Zmiennymi opcjami są CCI i Poziomy według użytkownika. Dziękuję Ci

tegocalderok1
06-20-2021 16:29, 16:29
Cześć Trendchaser, z najnowszą supernową ea, chciałbym, aby ea nie zamykać transakcji, nawet jeśli qqe przekracza. Chcę to zrobić sam, jeśli ustawię wszystkie wyjścia na fałszywą wolę, która zadziała. Chcę tylko, aby ea otwierał transakcje, nie zamykając ich. Dzięki
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373722.png

sasdolb17
06-20-2021 17:50, 17:50
tak, to działa

Gauxxuxor
06-20-2021 19:11, 19:11
Nie wiem, dlaczego jest to dla mnie inne, ale przetestowałem supernova EA, używając dwóch różnych platform broker MT4, ale we wszystkich przypadkach dostaję awarię programu (abend) i muszę zrestartować. Wygląda jednak na to, że inni utworzyli go. Czemu? Charles Wilkes, San Jose, Kalifornia.

PARLORAK
06-20-2021 20:32, 20:32
*** Używałem TC super ea v32 *** Czy inny TC super super ea jest jeszcze lepszy? Uruchomiłem wersję demonstracyjną z domyślnymi ustawieniami, używając gbp jpy i usd jpy. Pracuję w nocy w Kalifornii, więc monitorowanie jest łatwe, przynieś laptopa do iz pracy i do domu i pozwól mu działać. Problem: 3 sprzedaje się po otwarciu, gdy zamykam o 7 rano. uruchomiłem ponownie około 8: 30a, aby pozwolić mu biec, gdy spałem. Na nowym koncie używającym domyślnych .01 lot byłem na $ 255 przez około 10 godzin. Kiedy wstałem i sprawdziłem około 12:30, transakcje te zamknęły się między 1200 $ a 1500 $ za sztukę. konto zostało wyczyszczone do 949 USD. Kontynuując, ustawiłem trailing stop na true i zostawiłem wartość 10 pipsów. Myślę, że transakcje zostały zamknięte z powodu maksymalnych partii: ustawienie 50. Zastanawiam się, co jest lepsze, czy zatrzymanie się na traile stop, czy zwiększenie maksymalnej liczby lotów? To jest fantastyczny robot! Jeśli uda mi się to nakręcić, to się nie wyda. Będę żyć. Wyobraź sobie - po prostu pozwól się przeturlać

sasdolb17
06-20-2021 21:52, 21:52
twoje posty na starym wątku, zły wątek, który ea jest stworzony tylko dla ibfx mini i jego system zabezpieczający i potrzebuje stałego internetu wielu testerów mówi, że 9.1 lub 9.2 jest najlepszy, wszystkie moje ea, s można znaleźć w ... dobrze sprawdzić, czy zrobiły to 3 zamówienia, albo za pomocą szalonego brokera, albo 3 zamówienia na 0,01 lota, które zajęłyby wiele tysięcy pestek
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373722.pngoh mm obstawia więcej partii, ustawienie partii jest ustawianie dozwolonych partii brokerów min

*** Używałem TC super ea v32 *** Czy inny TC super super ea jest jeszcze lepszy? Uruchomiłem wersję demonstracyjną z domyślnymi ustawieniami, używając gbp jpy i usd jpy. Pracuję w nocy w Kalifornii, więc monitorowanie jest łatwe, przynieś laptopa do iz pracy i do domu i pozwól mu działać. Problem: 3 sprzedaje się po otwarciu, gdy zamykam o 7 rano. uruchomiłem ponownie około 8: 30a, aby pozwolić mu biec, gdy spałem. Na nowym koncie używającym domyślnych .01 lot byłem na $ 255 przez około 10 godzin. Kiedy wstałem i sprawdziłem około 12:30, transakcje te zamknęły się między 1200 $ a 1500 $ za sztukę. konto zostało wyczyszczone do 949 USD. Kontynuując, ustawiłem trailing stop na true i zostawiłem wartość 10 pipsów. Myślę, że transakcje zostały zamknięte z powodu maksymalnych partii: ustawienie 50. Zastanawiam się, co jest lepsze, czy zatrzymanie się na traile stop, czy zwiększenie maksymalnej liczby lotów? To jest fantastyczny robot! Jeśli uda mi się to nakręcić, to się nie wyda. Będę żyć. Wyobraź sobie - po prostu pozwól się przeturlać

*** Używałem TC super ea v32 *** Czy inny TC super super ea jest jeszcze lepszy? Uruchomiłem wersję demonstracyjną z domyślnymi ustawieniami, używając gbp jpy i usd jpy. Pracuję w nocy w Kalifornii, więc monitorowanie jest łatwe, przynieś laptopa do iz pracy i do domu i pozwól mu działać. Problem: 3 sprzedaje się po otwarciu, gdy zamykam o 7 rano. uruchomiłem ponownie około 8: 30a, aby pozwolić mu biec, gdy spałem. Na nowym koncie używającym domyślnych .01 lot byłem na $ 255 przez około 10 godzin. Kiedy wstałem i sprawdziłem około 12:30, transakcje te zamknęły się między 1200 $ a 1500 $ za sztukę. konto zostało wyczyszczone do 949 USD. Kontynuując, ustawiłem trailing stop na true i zostawiłem wartość 10 pipsów. Myślę, że transakcje zostały zamknięte z powodu maksymalnych partii: ustawienie 50. Zastanawiam się, co jest lepsze, czy zatrzymanie się na traile stop, czy zwiększenie maksymalnej liczby lotów? To jest fantastyczny robot! Jeśli uda mi się to nakręcić, to się nie wyda. Będę żyć. Wyobraź sobie - po prostu pozwól się przeturlać

daoxybagabusdo
06-20-2021 23:13, 23:13
1 Załącznik (y) Wystarczy wysłać coś do siebie
https://www.forex-instant.com/attachments/1527373730214990181.1