PDA

Zobacz pełną wersję : Co IF masz zautomatyzowany system Holygrail?



CptGpixx
07-06-2014 08:08, 08:08
Co IF masz zautomatyzowany system Holygrail?

Byłem inwestorem na rynku Forex, programistą przez ponad 10 lat, dziś pomyślałem o napisaniu tego, co dalej, jeśli masz zautomatyzowany system Holygrail i jego wyzwania. Pomyślałem o uczynieniu tego bardziej interaktywnym w tym sensie, że zadawałem samo siebie pytania i przywracałem odpowiedzi śródliniowe:

1. Jak myślisz, dlaczego system, który posiadasz, to Holygrail? </P> Nie wiem, ale potrafię zarabiać 20% co miesiąc, niezależnie od warunków rynkowych, konsekwentnie korzystających z dobrego MM 2. Cóż, z którymi parami się handluje?

Może handlować dowolnymi parami walutowymi, jednak najlepsze są złote XAUUSD i XAU EUR ... 3. Interesujące ..., czy to system techniczny czy podstawowy?

To tylko kwestia techniczna więcej zdrowego rozsądku (w każdej chwili opiera się na zasadach bezpieczeństwa w celu ochrony ryzyka) 4. Czy chcesz sprzedać swój system, czy przekazać go za darmo? Nie na oba te elementy 5. Jaki jest twój następny krok, czy chcesz podpalić świat i założyć konto na żywo (przedstawione za pomocąforex-instantExplorerMyfxbook) pokazujące Twoją spójność?


Tak, mogę to zrobić, moje obawy zniknęły z systemu działającego w różnych warunkach rynkowych po kilku latach pracy i dostosowaniu go do rdzenia. 6. Co do diabła, boisz się czegokolwiek innego?


Obawiam się, że jeśli używam mojego systemu na detalicznym brokerze forex. Co się stanie, jeśli nie wypłacą wypłaty po tym, jak skumulowane zyski się zgromadzą są znaczne? Pod warunkiem, że nie pozwolili sobie na żadne sztuczki na pierwszym miejscu, aby sprawiło, że słabnie to dość wcześnie:) 7. Jeśli musisz martwić się o brokera handlu detalicznego, dlaczego nie posuniesz się naprzód w stosunku do brokerów instytucjonalnych?


Spróbowałem złożyć wniosek o otwarcie jednego z LMAX FSA Regulated UK Broker ich min 1K pod warunkiem Jeśli otworzę moje konto poprzez forexcashbackrebate, usłyszę dobre opinie na ich temat w wielu portalach internetowych. Zobacz, czy moja aplikacja przechodzi przez 8. Czy chcesz udowodnić swoją słabość lub zaspokoić swoje ego poprzez uczestnictwo w mistrzostwach forex i wyżywienie?


haha ​​dobry mój wewnętrzny głos za to pytanie ..., jest kilka tysięcy systemów wydanych każdego dnia, co to oznacza? , ci, którzy mają solidny system, nie potrzebują marketingu ani reklamy, a raczej znajdują dobrą platformębrokera do pracy z nie martwiącymi się zewnętrznymi paradygmatamiwpływami, wolą raczej wolną rękę walczącą z HFT algo z dużych banków i uzyskując trochę mało bezpiecznego zysku co miesiąc odbierać z domu! Więcej do naśladowania ...




-Scoobi

CptGpixx
12-06-2021 07:52, 07:52
Możesz do mnie zadzwonić Scoobi doobi, wygrałem większą lalkę Scoobi doo grając w grę w Great America, w Santa Clara, podczas gdy to było dobre w pamięci Btw możemy pracować razem ty, ja i AK, jak powiedziałeś, że nie chcę to EA będzie cudem jednego miesiąca, sprawi, że będziemy bardziej przygnębieni niż cokolwiek innego. Spójność i nieprzyjęcie niczego, w tym PA, przez ostrożność pod wiatr, jest tematem tego EA, teraz moim głównym zmartwieniem po tym, jak rozwiązanie to jest niezawodne i mocne jest znalezienie odpowiedniego brokera na koniec dnia bez względu na to, czy zarabiasz miliony w swoim mt4, jeśli nie pozwalają ci wypłacić marnowanych pieniędzy.

lttepet71
12-06-2021 09:13, 09:13
och, nie, nie, znowu, chociaż jest niedziela i czas na wszystkie rzeczy Święte

Picazoide
12-06-2021 10:34, 10:34
Mieszkam w USA, więc nie mam żadnego zamiaru handlować złotem w bazie forex z powodu ograniczenia bankowego przez regulator ... Nie mogę ci w tym pomóc. Ale powinieneś po prostu handlować z najlepszym brokerem, takim jak oanda, fxcm, dukascopy. Powiedziałeś, że twój system działa z każdą parą, więc powinieneś po prostu zapomnieć o złocie ... Jeśli będziesz handlować z tymi brokerami, oni ci wypłacą pieniądze ...

Siggkrm
12-06-2021 11:55, 11:55
Wstawiono wideo
https://www.youtube.com/embed/tsZRndV5lIc?origin=https://www.forex-instant.comnullFilm dokumentalny o LTCM Dwóch geniuszy, którzy sądzili, że znaleźli świętego Graala. W rzeczywistości nie mieli wystarczającej ilości danych.

borchgyi
12-06-2021 13:16, 13:16
Znaleziono brokera ECN do pracy, uruchom konto na żywo od podstaw, aby zacząć ... dzięki!
Co próbujesz osiągnąć przez ten wątek ??? Czy potrzebujesz pomocy z EA? Czy chciałbyś udowodnić, że zarabia 20% miesięcznie?

CptGpixx
12-06-2021 14:36, 14:36
Dodano eksploratora handlu o wartości 1k usd na żywo ac na górze wątku. Adres URL Myfxbook można znaleźć
http://www.myfxbook.com/members/superswingtrader/pulpgulp/966512Pary: XAUUSD (Spread 30points floating) XAU EUR (Spread 55points floating) Broker Prowizje dla powyższych par: Brak Nie Stosowano MartingaleArbitrageLatency Hedging = Tak, jeśli potrzeba

CptGpixx
12-06-2021 15:57, 15:57
To smutne, że słyszysz Exptrader.Min polecił brokera 1k wid ecn, upewnij się, że masz oba symbole xauusd i xaueur. Mogę dać proces na miesiąc, a nie problem.

Miseari18
12-06-2021 17:18, 17:18
Ilekroć usłyszysz słowo Holygrail ..... które powinno podnieść wszystkie dzwonki alarmowe jednocześnie Podobne do słowa Martingale lol

Zuico37
12-06-2021 18:39, 18:39
Nie bądź nieśmiały, śmiało nas zaskoczyć :-) Btw, lmax wymaga 10k min

CptGpixx
12-06-2021 19:59, 19:59
lol tk, wymagają one 10k min, jeśli otworzysz bezpośrednioc. jednak jeśli weźmiesz trasę do forexcashbackrebate, akceptują one 1k min zbytnio. Nie mogę wypowiedzieć się dalej, ponieważ będą potrzebować czasu, aby przyjrzeć się detalicznym kontom otwartym i nie dają więcej dźwigni niż 100: 1, która sama w sobie jest fanastyczna.

Picazoide
12-06-2021 21:20, 21:20
Człowiek ten wątek jest lol .. (nie dlatego, że nie masz holigrail, ale właśnie zaprosiłeś bandę whinner) Aby twierdzić, że masz EA EA holigrail jest każdy sen noobies ... zero wysiłku i przepływ pieniędzy w automaticlly Bez stresu ... Teraz będziesz musiał sobie z tym poradzić, czy mogę to zrobić? proszę plz plz plz plz ... Co do brokera Wydaje mi się, że masz problem z wymogiem 1000 $ na początkowy depozyt? (tak, wiem, że tk5 mówi 10k .. ale myślisz, że to był 1k, a 1k wydaje się być OGROMNYM pieniądzem). Jeśli masz mniej niż 1000 $, a nawet 5000 $, broker nie odbierze twoich pieniędzy. Możesz więc powiedzieć, że 400 $ i wygrać do 5000 $, a następnie wypłacić ... 3000 $ powtórzyć płukanie, dopóki nie uzyskasz 10 000 $ zysku, a następnie postawisz 10.000 $ w brokerze instytucjonalnym ... Co do najlepszego wykonawcy, to oczywiście ruch w złotej parze 600-1000 pips średnio dziennie, więc to nieuczciwe porównanie vs para walutowa ... --- Poważnie jednak, jeśli mam holigrail EA, nigdy nie powiedziałbym światu .......... nikt nie robi .............. (nawet jeśli może uratować cały kraj (nie powiedziałem świata), ale jeden cały kraj ... jest wystarczająco). Wszyscy jesteśmy chciwi w ten sposób ... używając holigrailu, aby wyssaćwziąć pieniądze od przegranych, sprawiając, że są biedni, by uczynić nas bogatymi ........ Jestem pewna, że ​​w końcu przekażesz darowiznę na swoją szkołę i szpital w przyszłości ze swoją holigrailową zyskiem ....... --- Nota boczna: Programiści zawsze mają zalety: szybka analiza historyczna wielu egii z innym parametrem

borchgyi
12-06-2021 22:41, 22:41
2 Załącznik (s) 1. Jak myślisz, dlaczego system, który posiadasz, to Holygrail? Nie wiem, ale potrafię zarabiać 20% co miesiąc, niezależnie od warunków rynkowych, konsekwentnie korzystających z dobrego MM
https://www.forex-instant.com/attachments/15184901661402129902.jpghttps://www.forex-instant.com/attachments/151849016933349126.jpgTo niektóre z faktów łączenia. Jeśli możesz zrobić 20% CONSISTENTLY i zacznę od razu. Jestem uszy. Subskrybujesz.

CptGpixx
12-07-2021 00:02, 00:02
Victor, dziękuję za radę Rinse i powtórz. Zgoda. Moją intencją jest po prostu nie mówienie mi o noobach, żeby prosić o holygrail itd., Nie wspominam o tym także jako o holygrailu. Nie opiera się na teście zwrotnym i skakaniu z dachu Pozdrawiam, Scoobi

Picazoide
12-07-2021 01:22, 01:22
1 Załączniki Powiedziałeś, że to nie jest podstawa na teście z powrotem, co oznacza, że ​​musisz już przetestować do przodu ... Czy mimo to możesz pokazać nam krzywiznę twojego salda, to nie pokaże ci, jak się handlujesz w sposób oczywisty. Chcę zobaczyć fajną krzywą. Oto moja krzywa z konta na żywo z 2011 na 2014 rok
https://www.forex-instant.com/attachments/15184901712095310766.jpg

As7okiak
12-07-2021 02:43, 02:43
Jestem wszystkimi uszami

CptGpixx
12-07-2021 04:04, 04:04
Tak, Victor, który przetestowałem z najbardziej renomowanym brokerem detalicznym ECN, krzywa akcji była dobra i gładka przed niektórymi nieszczęśliwymi doświadczeniami spowodowanymi nagłym poszerzeniem spreadu XAUUSD o 6,5 USD z 30 punktów. Po rozmowie z ich wsparciem, podana przyczyna była bzdura, to znaczy nie mieli żadnych lepszych ofert z ich banku w tym momencie. Czułem się zdziesiątkowanym za żadną z winy systemu, dlaczego miałbym cierpieć z powodu nagłego rozszerzania się spreadów, poślizgnięć, a co nie ..., po kopaniu dalej dowiedziałem się o instytucjonalnych dostawcach płynności, takich jak LP, LMAX itp. Wciąż jestem Otwórz, aby zacząć od brokera, któremu można zaufać w handlu na parach XAUUSD i XAUEUR, jeśli masz sugestie, daj mi znać. pozdrowienia

CptGpixx
12-07-2021 05:25, 05:25
Masz rację, działa również na egzotykach takich jak EURNZD i GBPAUD itp. Pozwól, że postrzelę! Pozdrawiam, Scoobi

Laskiug
12-07-2021 06:46, 06:46
4. Czy chcesz sprzedać swój system lub przekazać go za darmo? </P> Nie dla obu stron
Dlaczego więc o tym mówić?

CptGpixx
12-07-2021 08:06, 08:06
Znaleziono brokera ECN do pracy, uruchom konto na żywo od podstaw, aby zacząć ... dzięki!

CptGpixx
12-07-2021 09:27, 09:27
1 Attachment (s) None fella AKCodingEye, nie robię szalonych twierdzeń, że robię 20% dziennie i wszystko to ... Opracowałem dobry system po spędzeniu mnóstwa czasu na przestrzeni lat, który sprawia, że ​​około 20% każdy miesiąc, osobiście, kiedy próbowałem z prawdziwym brokerem ECN o nazwie ICMarkets, był na dobrej drodze, zanim rozszerzanie spreadów stało się pozwalające mi przestać handlować na żywo z systemem
https://www.forex-instant.com/attachments/1518490173407659870.jpgDostałem heads-up od członków forum FF, aby wypróbować nowego brokera, którego zacznę od dzisiaj, zaczynając od nowa. Pozdrawiam, Scoobi

aspksakdrusk
12-07-2021 10:48, 10:48
Co IF masz zautomatyzowany system Holygrail?
Gdybym miał EA, który gwarantowałby stały zysk przez resztę mojego życia (zakładam, że to co oznacza Święty Graal), na pewno nie będę o tym pisać na forach. Co musiałbym zyskać, oprócz tego, że moje ego było głaskane przez wielu początkujących, błagających mnie, abym podzielił się nimi z nimi? I co powinienem zyskać, publikując książkę myfxbook lub Eksplorator handlu, kiedy już widzę rachunek zysków i na moim koncie na żywo - chyba że próbowałem coś sprzedać? Jeśli chcesz sprzedać swój system, powinieneś opublikować go na forum handlowym. Jeśli jednak Twoje pytania są prawdziwe, możesz znaleźć odpowiedzi tutaj i tutaj.

Picazoide
12-07-2021 12:09, 12:09
To jest ważny powód, . Ale co do mnie, nie mam nic przeciwko widzeniu niemożliwego ... na żywo. Nigdy nie widziałem, żeby jakikolwiek rachunek na Myfxbook był wart 1 milion $ .... zysk równowaga ... (obvioiusly z dobrego powodu, ponieważ jest zbyt dobry, aby go zabrać, zanim żebra się zaczną). Ale może może ... Scoobidoobi będzie pierwszym, który pokaże ... każdemu jego EA wygrywa 1 milion $. Nie potrzebuję jego systemu. Ale chcę zobaczyć, czy ktoś może to zrobić ... z EA ... Jeśli chodzi o Scoobidoobi, już ostrzegam, że jesteś człowiekiem ... jeśli grasz z parą, która rozbija ci równowagę, zanim zaczniesz się palić jeszcze raz. Dlaczego nie trzymać się bezpiecznej waluty ... zamiast ryzykownego złota ........

Siggkrm
12-07-2021 13:29, 13:29
[quote = victor_ray; 7588138] Nigdy nie widziałem żadnego konta na myfxbook, które trafiło 1 milion $ .... zysk równowaga ... (obvioiusly z dobrego powodu, ponieważ jest zbyt dobre, aby go zabrać, zanim żebranie będzie kontynuowane).quote] If Miałeś konto o takiej wielkości, byłoby głupio zostawić wszystko na jednym rachunku maklerskim. Jeśli ktoś jest offline, nie przerywa handlu z innymi kontami. Rozprzestrzenianie się rzeczy trochę obniża twoje ryzyko i pozwala ci też łatwiej spać.

Picazoide
12-07-2021 14:50, 14:50
To ma sens w handlu detalicznym .. ale jeśli masz do czynienia z brokerem instytucji .. twój 1 milion $ jest bezpieczny w rękach dużych banków ..

CptGpixx
12-07-2021 16:11, 16:11
Victor, dziękuję za troskę o handel złotem pary towarowej, może on być bezlitosny w czasach takich jak bestia GBPJPY w formie. Planuję być z tym brokerem detalicznym jako rozwiązanie tymczasowe, dopóki nie powiemy, że odzyskam swój kapitał jako zyski, a moja aplikacja LMAX (broker instytucjonalny) jest w trakcie realizacji. Będzie to bezpieczniejsze, jak powiedziałeś, ale na początku zwracają się do kilku dokumentów, co jest w porządku, biorąc pod uwagę ich autentyczność, a moja ciekawość zaczyna się w najbliższym czasie handlować z elitarnym klubem, a wkrótce potwierdziłem, że nie mają XAU EUR (Gold Vs EUR0) to para, więc najprawdopodobniej pozostanie jedna złota (XAU USD) i jedna inna para walut. Przepraszam, jeśli jestem zbyt pewny siebie, przeżyłem to wszystko, kiedy początkowo przedstawiłem ten pomysł zautomatyzowanego handlu za pomocą MQL4Fix Protocol w SFO Moneyshow w 2010 roku, mając nadzieję na najlepsze tym razem! Pozdrawiam, Scoobi

Gasdrii1191
12-07-2021 17:32, 17:32
Scoobidoobi, zgubiłem się w handlu ręcznym i szukałem obiecującego EA. Twoja koncepcja wygląda dobrze i czy możesz dać mi ślad na żywodemo. Jaka jest minimalna kwota za to? Dzięki Exptrader.

Gasdrii1191
12-07-2021 18:53, 18:53
Dziękujemy za skonfigurowanie EA. To jest mój link do myfxbook. Mam nadzieję, że odzyska moje y.
http://www.myfxbook.com/members/fxrocks13//968266

CptGpixx
12-07-2021 20:13, 20:13
Dzięki exptrader! Zyskasz rozkosz, ale pamiętaj o ponad 20%, że mój ea przekazuje darowiznę na cele charytatywne lol

aspksakdrusk
12-07-2021 21:34, 21:34
1 Załącznik (-i)

Mogę dać proces na miesiąc, a nie problem.
Czy to oznacza, że ​​chcesz sprzedać swój EA? Jeśli tak, powinieneś publikować na forum handlowym. Jeśli łamiesz zasady forum (patrz załączony zrzut ekranu), moderatorzy mogą zablokować ci możliwość publikowania postów.
https://www.forex-instant.com/attachments/15184902081468475824.jpg

Picazoide
12-07-2021 22:55, 22:55
Wydaje mi się, że Scoobidoobi wybiera zły wybór słowa, które jest próbą. Scoobidoobi, po prostu pozwoli, by exptrader śledził jego handel ... na czas. Ponieważ jego celem na rynku forex nie jest żywienie ludzi lub zmuszanie wielu biednych ludzi do milionera, więc ostatecznie exptrader uderzy w ścianę i nauczy się przeskakiwać przez mur ...

avaxxesixxa
12-08-2021 00:16, 00:16
Czy ktokolwiek wie, dlaczego po pobraniu pliku mq4 z forum pobiera go jako plik mq4.txt ?????

CptGpixx
12-08-2021 01:36, 01:36
przepraszam za używanie wersji próbnej, moje przeprosiny. Pozwolę, aby exptrader zdecydował, kiedy chce przerwać bota, a nie wzywać mnie do limitu czasu na 1 miesiąc lub cokolwiek innego.

CptGpixx
12-08-2021 02:57, 02:57
Ludzie, Rozpoczęty z Pepperstone Edge ECN Ac tylko na jednej parze XAU USD (złoto) (nie pobierają prowizji od pary) od 07/25 z bardzo małym ac, aby przetestować wody, jak długo to trwa może iść zachować rentowność:
http://www.myfxbook.com/members/superswingtrader/ea-xauusd/982583Pozdrawiam, Scoobi

CptGpixx
12-08-2021 04:18, 04:18
lol trader121. Nie jestem absolwentem angielskiego w Oxfordzie, nie wyrzucajmy słowa holygrail ze słownika. Mówmy prosto, jeśli to opłacalne lub nieopłacalne, aż do tego punktu ... wiwaty mają dobre!

lttegbetascort
12-08-2021 05:39, 05:39
Oto idą znowu. Właśnie znaleźli innego cuda EA świętego Graala! Więc wszystko, co musisz teraz zrobić, to dostać brokera, który nie ukradnie łupu, a następnie załadować cudowną EA, a następnie wyruszyć na Jamajkę i wypoczywać na plaży ze skąpymi panienkami, całując się w tyłek, a potem wrócisz do domu z światowa trasa 2 miesiące później i okazuje się, że twoje początkowe saldo w wysokości 1000 $ wynosi teraz 1 000 000 $! w tym momencie budzisz się, by znaleźć psa, który zlizuje ci gówno z twarzy !!

cheoxxreedom
12-08-2021 06:59, 06:59
1. Jak myślisz, dlaczego system, który posiadasz, to Holygrail? Nie wiem, ale potrafię zarabiać 20% co miesiąc, niezależnie od warunków rynkowych, konsekwentnie stosując dobry MM ... -Scoobi
Nie sądzę, aby 20% miesięcznie można było uznać za system Holygrail. Oczekuję znacznie więcej za Holygraila.

oxcacm
12-08-2021 08:20, 08:20
Co próbujesz osiągnąć przez ten wątek ??? Czy potrzebujesz pomocy z EA? Czy chciałbyś udowodnić, że zarabia 20% miesięcznie?
Zastanawiam się nad tym samym (w odniesieniu do Scooooobi Doooobii Doooo) ... To całkiem dobrze, jeśli chcesz porozmawiać o swoich roszczeniach, twoim robocie, czy cokolwiek, ponieważ pracuję nad tym samym (produkując świętego Graala EA) ... Ale nie rozumiem sensu tego, chyba że masz zamiar sprzedać lub skomercjalizować swoje oprogramowanie pewnego dnia, lub przynajmniej być w piekle kontroli ego. To jest jak tytuł tego wątku, Co jeśli masz system automatyczny Holy Grail? ... Ok, WIĘC CO ???! CO ZAPISZ SIĘ NA ROBIE? To właśnie chciałbym wiedzieć ... i to jest, jeśli w ogóle masz święty system Graala. I DLACZEGO WARTO ZACZĄĆ NICI? Jak na razie nie masz absolutnie nic do udowodnienia ... komukolwiek.

Nie sądzę, aby 20% miesięcznie można było uznać za system Holygrail. Oczekuję znacznie więcej za Holygraila.
Podobnie jak ty, spodziewałbym się również więcej niż 20% miesięcznie od Holy Grail EA. Jedną rzeczą, która jest na pewno, przynajmniej w mojej głowie, jest to, że szansa jest ZAWSZE tam. Dla świętego Graala EA, 20% powinno być ŁATWE. Jestem pewien, że istnieje wiele innych systemów, które mogą zapewnić zwrot 20% miesięcznie, ale nie mówię, że będą one koniecznie tanie. Poza tym to wszystko zależy od tego, w jaki sposób korzystasz z systemu. Każdy system, który ma przewagę, nawet 1% przewagi, jak Hanower zasugerował (lub prawdopodobnie mniej), może być konsekwentnie opłacalny w rękach właściwego handlowca. Wydaje mi się, że zwrot 20%miesiąc jest świetny i wciąż jest niesamowity, ale nie jest to święty materiał graala. PS: AKCodingEye jest moim świętym partnerem graala. Sugerowałbym, żeby go wysłuchać ... choć wydaje mi się, że jest to również oczywiste, że jest rozsądnyskromny, jestem zwariowanym, agresywnym facetem (jeśli chodzi o handel). Nie wiem, może on będzie zadowolił się 20% miesięcznie, ale jeszcze nie będę.

CptGpixx
12-08-2021 09:41, 09:41
Światowe tournee Makavel na Jamajkę, zdecydowanie nie w moim haha ​​lub 1k do 100k w 2 miesiące nopes. Zakodowałem kilka EA'ów używając MQL4 i naprawiłem protokół przez lata iw początkowych dniach kupiłem te 99-te Mumbo Jumbo lub Fab Turbo i wszystko to, z kilku EA, które pracowałem tylko na 5% EA, mogłem handlować rynkami na żywo i zarabiać przyzwoicie na życie. Być może spoczywaj cały czas na wysiłkach, które doprowadziły do ​​tego, że inne EA zostały prawdopodobnie przypisane do produkcji tych jakościowych, jak sądzę. Dobre stare powiedzenie Brak zysku bez bólu Z tych profitów EA w koszyku, to
http://www.myfxbook.com/members/superswingtrader/ea-xauusd/982583to klejnot z mechanizmem No Martingale lub Grid w środku, używa Hedge do ochrony konta przez cały czas zawirowań na rynku. Jak wspomniałem wcześniej, szukałem odpowiedniego brokera detalicznego, aby go uruchomić, chciałem w nich następujących elementów: Warunki wstępne: Niski spread dla złota Brak poślizgu lub ponownej wyceny Brak prowizji naliczonych Nie spread rozszerzający się z haka Wolna ręka na handel EA nie przeszkadza w zamrożeniu ofert w wiadomościach itp. </P> Początkowo myślałem, że IC Markets to właściwa droga, ale tak się nie stało, to otworzyłem brokera instytucjonalnego ac LMAX - aby sfinansować to urządzenie, chciałem użyć tego małego live ac, który właśnie otworzyłem z pepperstone edge ecn, za który dostałem kilka przyzwoitych recenzji. pepperstone pasował do wszystkich powyższych warunków wstępnych i chciał, aby ta podróż była kontynuowana, absolutnie nie ma żadnych ukrytych planów w sprzedawaniu tego materiału itp. Przyczyniłem się przez zakodowanie niektórych darmowych EA do FF, które działają również tylko to, że robię to rozmawiając z jesteś taki prosty. Po zastrzeżeniach niektórych osób, wstrzymałem proces, którego eksponentforex-instantstarał się odzyskać za swój ac także wbrew zasadom bycia niekomercyjnym członkiem. Pozdrawiam, Scoobi

oxcacm
12-08-2021 11:02, 11:02
Światowe tournee Makavel na Jamajkę, zdecydowanie nie w moim haha ​​lub 1k do 100k w 2 miesiące nopes. Zakodowałem kilka EA'ów używając MQL4 i naprawiłem protokół przez lata iw początkowych dniach kupiłem te 99-te Mumbo Jumbo lub Fab Turbo i wszystko to, z kilku EA, które pracowałem tylko na 5% EA, mogłem handlować rynkami na żywo i zarabiać przyzwoicie na życie. Być może spoczywaj cały czas na wysiłkach, które doprowadziły do ​​tego, że inne EA zostały prawdopodobnie przypisane do produkcji tych jakościowych, jak sądzę. Dobre stare powiedzenie Brak zysku bez ...
Ok Scoobi dooo (uwielbiam to mówić), wierzę w ciebie. Dzięki za twoją odpowiedź. Wygląda na to, że jesteś dobrym handlowcemprogramistą (mam nadzieję, że oboje) i jeśli czujesz, że możesz mieć coś do przekazania, jestem pewien, że ja i AK również chętnie będziemy z tobą współpracować. Próbowałem też FAP Turbo EA, haha, to był pierwszy EA, który kiedykolwiek kupiłem ... A tak naprawdę, nie było tak źle. Mam znacznie gorsze doświadczenia niż z FAP Turbo lol. Czasami zarabiał, ale nigdy nie był spójny (przynajmniej dla mnie). Nie martw się jednak ... Istnieje milion sposobów, w jaki można ulepszyć te EA. PS: Ponieważ jesteśmy trochę na temat EA, był jeden .... Nie będę wymieniał nazwy ... ale to było bardzo, bardzo obiecujące ... dopóki nie wyszedł z biznesu. Pamiętam, że powróciłem 150% w czasie znacznie krótszym niż miesiąc, na małym, żywym koncie, które miałem (testowanie na przyszłość ... to znaczy: RZECZYWIŚCIE zarabiało). W drugim miesiącu byłem na plusie o ponad 200%, ale to było, gdy spasowali. Kiedy firma wycofała się z działalności (lub cokolwiek zrobili * ze strony internetowej), straciłem kontakt i komunikację z nimi, a EA przestała działać, istniała i działała (z powodu problemów z kluczem licencyjnym ). Nigdy nie byłem bardziej rozczarowany w moim życiu ... może z wyjątkiem tego, kiedy mój gf zerwał ze mną, rofl!). Z drugiej strony, myślę, że w tamtym czasie zdecydowałem się również rozpocząć programowanie C MQL4 i rozpocząć tworzenie własnych EA. Od tego czasu nigdy nie oglądałem się wstecz (chociaż błędem byłoby zakładać, że jestem opłacalny, właśnie).

CptGpixx
12-08-2021 12:23, 12:23
Właśnie patrzyłem na kalendarz w przyszłym tygodniu i byłem zdumiony, że mamy NFP, PKB w USA, FOMC i wiele danych o dużej wadze, aby dodać zmienność, by przesunąć rynki (złota w sensie kursowym)