PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka jest definicja Scalping?



ltteloreszo13
05-16-2011 19:20, 19:20
Jest to termin często używany, ale czym właściwie jest definicja konsensusu?

Czy zależy to głównie od tego, jak długo utrzymujesz pozycję lub kwotę zysku, którą zgaduję, zgaduję, że prawdopodobnie oba, ale jak długo i ile?

Dzięki,

WJ

Laolaox
11-30-2021 03:40, 03:40
Jest to termin często używany, ale czym właściwie jest definicja konsensusu? Czy zależy to głównie od tego, jak długo utrzymujesz pozycję lub kwotę zysku, którą zgaduję, zgaduję, że prawdopodobnie oba, ale jak długo i ile? Dzięki, WJ
Uważam, że termin skalpowanie, choć nazywam to pracą bardzo krótkoterminową, za 3-5 punktów. Jak wskazano w kolejnym wątku, aby odnieść sukces, musisz być częścią oferty lub oferty i nie płacić spreadu, aby zmaksymalizować. Innymi słowy producent cen.

taurg
11-30-2021 05:01, 05:01
Jest to termin często używany, ale czym właściwie jest definicja konsensusu? Czy zależy to głównie od tego, jak długo utrzymujesz pozycję lub kwotę zysku, którą zgaduję, zgaduję, że prawdopodobnie oba, ale jak długo i ile? Dzięki, WJ
Innym wyjaśnieniem jest: pierwsze wejście, pierwsze wyjście. Jak kupowanie plotek, sprzedawanie faktów. Moim zdaniem skalpowanie może wynosić nawet 20 pipsów, ale na pewno dużo więcej niż w normalnym cotygodniowym handlowcu. Jest to najbardziej agresywny rodzaj daytradingu. Niewiele transakcji dziennie.

Cestro
11-30-2021 06:22, 06:22
Ja skalpuję. Kiedy ludzie odnoszą się do skalpowania, zwykle jest to jedna z dwóch rzeczy. a) Przechwytywanie spreadu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę MB Tradings, aby uzyskać informacje o limitach. Mają świetny przegląd. b) Szybkie wejściewyjście z transakcji. Zwykle handel trwa od kilku sekund do kilku minut. Celem jest złapanie kilku pestek, a następnie wydostanie się przed zmianami cen. W przeszłości myślę, że większość ludzi, którzy mówili, że skóra głowy odnosi się do. W dzisiejszych czasach, a może po prostu ludzie na tym forum i inni z tego rodzaju, większość ludzi odnosi się do b, mówiąc o skalpowaniu.

Dasi
11-30-2021 07:42, 07:42
Naprawdę? Niesamowite. Lubię iść za znacznymi wahaniami w ciągu dnia, od minimum 20 pipsów w górę (ile z tych 20 pipsów jest złapanych jest kwestią techniki). Bez co najmniej tej zmienności, nie handluję. Zawsze myślałem (i widziałem inną literaturę), że te transakcje odnoszą się do skalpowania. Być może od bardzo krótkich ram czasowych czasami jest to możliwe. Moje transakcje mogą rozciągać się od minut do godzin. .. Cóż, podoba mi się moja metoda i nie mogę sobie wyobrazić (w tej chwili) zmiany jej na cokolwiek innego, ale nienawidzę słowa ”skalpowanie”

pagole
11-30-2021 09:03, 09:03
skalpowanie jest w gruncie rzeczy ekstremalnym krótkoterminowcem, nie?

GagparRR
11-30-2021 10:24, 10:24
Myślę, że 90% handlowców, którzy mówią o skalpowaniu, oznacza krótkoterminowy handel śróddzienny. Przytrzymaj pozycje przez sekundę lub minuty. Z celem zysku od 1 - 15 pipsów.

Dasi
11-30-2021 11:45, 11:45
Myślę, że 90% handlowców, którzy mówią o skalpowaniu, oznacza krótkoterminowy handel śróddzienny. Przytrzymaj pozycje przez sekundę lub minuty. Z celem zysku od 1 - 15 pipsów.
Max 15 pipsów? Po co wyjść, jeśli nie musisz? W zależności od pańskiej pary (i jeśli pojawia się jakikolwiek znaczący nowy), bardziej jak 1-200 pipsów, a średnia w zależności od tego, która para jest twoją ulubioną. Albo zobaczyłbym minimum 1-15 pipsów jako minimum, chyba że transakcja była nieprawidłowa. (Tylko moja opinia) EDYCJA: Właściwie ... nieważne. Jeśli handlujesz 1-minutowymi wykresami, kupno 1-15 pipsów może być najbezpieczniejszą opcją. Wyższe ramy czasowe (jeszcze w minutach) pozwolą Ci złapać więcej.

sugkytah
11-30-2021 13:05, 13:05
1 Załącznik (y) Jest to prosty sposób, w jaki kroczę na rynkach (EURUSD jest moim ulubionym) i jest to jedyne narzędzie, którego używam. Uwielbiam Metatrader, ale ten GUI sprawia, że ​​skalpowanie jest łatwe. Naciskam na zieloną, kupuję, pcham czerwony, żeby sprzedawać, wciskam czarny na zielono, by zamknąć kupę, naciskać czarny na czerwony, aby zamknąć sprzedaż, nacisnąć żółty, aby zamknąć każdy handel z zyskiem. Nie mam żadnych innych dzwonków ani gwizdów poza zespołem Bollingera, co pomaga mi wyczuć kierunek. Odkąd zacząłem używać tego narzędzia, mój handel stał się opłacalny. Nie czekam na konkretny sygnał, który śledzę ruch rynku najlepiej jak potrafię i jeśli się mylę, zamykam handel i zaczynam handel w nowym kierunku. Skalowanie to jedyny sposób na wymianę losowych ruchów.
https://www.forex-instant.com/attachments/1518490431649271557.jpg

seutro97
11-30-2021 14:26, 14:26
scalping handluje niewielką ramą czasową przez bardzo krótki czas przy minimalnym zysku, ale uważam, że jest to najbardziej agresywny sposób na zarabianie szybkoduże na rynku forex. i najszybszy sposób na zdmuchiwanie kont

gilvaso1433
11-30-2021 15:47, 15:47
”Scalping is hazard”, z niewielkimi wyjątkami.

Garbigr
11-30-2021 17:08, 17:08
Jestem szczególnie zainteresowany skalpowaniem. Lubię te techniki, ponieważ musisz szybko otwierać i zamykać swoje zamówienia. Nie musisz czekać w ciągu tygodni, aż Twoje zamówienia zostaną zamknięte. Plusy: Możesz szybko czerpać zyski. Minusy: możesz szybko stracić pieniądze

oxmmeyelesa
11-30-2021 18:29, 18:29
Moim zdaniem połączenie scalping śledzić trend jest opłacalne. Należy wziąć pod uwagę jedną z kwestii zarządzania pieniędzmi.

xraspulido8
11-30-2021 19:49, 19:49
To jest prosty sposób, w jaki kroczę po rynkach (EURUSD jest moim ulubionym) i jest to jedyne narzędzie, którego używam. Uwielbiam Metatrader, ale ten GUI sprawia, że ​​skalpowanie jest łatwe. Naciskam na zieloną, kupuję, pcham czerwony, żeby sprzedawać, wciskam czarny na zielono, by zamknąć kupę, naciskać czarny na czerwony, aby zamknąć sprzedaż, nacisnąć żółty, aby zamknąć każdy handel z zyskiem. Nie mam żadnych innych dzwonków ani gwizdów poza zespołem Bollingera, co pomaga mi wyczuć kierunek. Odkąd zacząłem używać tego narzędzia, mój handel stał się opłacalny. Nie czekam na jakiś konkretny sygnał, który śledzę ruchy ...
Cześć scalper007 Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, że pytam - od jak dawna skalpujesz? Czy używasz zleceń stop loss? Po pewnym czasie spróbowałem swoich sił w łuskaniu i nie było mi z tym zbyt dobrze.

kuty93
11-30-2021 21:10, 21:10
Uważam, że skalpowanie to najlepszy sposób na zarabianie. O tym, jak najlepiej zrobiło, używając dwóch brokerów, już stwierdziłem. Kupowanie za pośrednictwem jednego i sprzedawanie za pośrednictwem innego przy użyciu wysokich stawek. Często można przegrać, ale zyski przeważają nad nimi.

xsautag
11-30-2021 22:31, 22:31
http://mt4appstore.com/products/mt4-expert-advisors/scalper-gbp-m5/72/1Scalping na rynku forex składa się z niezwykle krótkoterminowej egii handlowej, która próbuje wykorzystać spread licytowany. Czyniąc to, scalcy działają trochę jak animator rynku, a jedynie utrzymują pozycje na krótko jak handlowiec na dzień. Podstawowym celem scalpingu jest jak najszybsze wejście i wyjście z rynku dla zysku. Jeden scalper podsumował to dobrze, opisując swój pomysł długoterminowej inwestycji jako utrzymujący pozycję do południa. Skalowanie rynku może być dość lukratywne, chociaż zyski nie przychodzą bez dość stromej ceny pod względem zainwestowanego czasu. Skalpery muszą być w stanie gotowości i całkowicie wchłonięte na rynku przez cały czas handlu. Co więcej, skalpowanie wymaga, aby książki kupca były niezmiernie dobrze zorganizowane, nie pozostawiając żadnych luźnych końcówek i zachowując perfekcyjną kontrolę nad każdą kupowaną partią. Podobnie jak handlowcy na dzień, zwykle nie mają pozycji nocnych. Techniki Scalper Trading Scalpers polegają przede wszystkim na płynnych rynkach, przede wszystkim po to, by dać im możliwość handlu po obu stronach spreadu transakcyjnego. Możliwość wejścia i wyjścia z handlu z zyskiem przy minimalnym wysiłku i upłynięciu czasu jest idealną sytuacją dla scalpera. Gdy zysk z handlu zostanie zrealizowany lub pozycja zostanie zatrzymana, scalper przejdzie do następnego handlu. Następnie mogą zdecydować się na zmianę pozycji za niższą cenę lub krótszą na wyższym poziomie. Skuteczne skalpowanie polega na tym, że przedsiębiorca realizuje zyski z transakcji tak nieustannie, jak to możliwe. Skalpery wykorzystują analizę techniczną przede wszystkim do ustalenia poziomów handlu. Niemniej jednak celem skalpowania jest szybkie uzyskiwanie zysków i utrzymywanie pozycji przez jak najmniejszy czas. Skalpery mają tendencję do zarabiania najwięcej pieniędzy na głębokich, płynnych rynkach oferujących najściślejsze spready, takie jak pary walut EURUSD lub USDJPY. Niestabilne rynki o mniejszej płynności są zazwyczaj trudniejsze do skalpowania. Mam wolne, dobre
http://mt4appstore.com/products/mt4-expert-advisors/scalper-gbp-m5/72/1wskaźnik dla każdego, kto chce podążać za tą egią. Mam nadzieję, że to może pomóc

Gorzaritt
11-30-2021 23:52, 23:52
”Scalping is hazard”, z niewielkimi wyjątkami.
1

luahwl
12-01-2021 01:12, 01:12
”Scalping is hazard”, z niewielkimi wyjątkami.
Czy mógłbyś to wyjaśnić?

lauraherya
12-01-2021 02:33, 02:33
kupuj low sell high w stosunku do czasu lol @ hazard

4betxiso
12-01-2021 03:54, 03:54
”Scalping” to egia handlowa, która ma na celu osiągnięcie wielu zysków przy niewielkich zmianach cen. Handlowcy, którzy wdrożą tę egię, od jednego do kilkuset transakcji podzielą się w ciągu jednego dnia w przekonaniu, że małe ruchy w cenie akcji są łatwiejsze do przechwycenia niż duże. Handlowcy, którzy wdrażają tę egię, określani są jako scalcy. Głównym celem jest kupno (lub sprzedaż) liczby akcji po cenie ofertowej (lub zapytaniu), a następnie szybka sprzedaż kilku centów wyższym (lub niższym) dla zysku. Wiele małych zysków może z łatwością przysłużyć się dużym zyskom, jeśli stosuje się rygorystyczną egię wyjścia, aby zapobiec dużym om.

gilvaso1433
12-01-2021 05:15, 05:15
{quote} Czy mógłbyś to rozwinąć?
Przepraszamy za odpowiedź tak późno, ale zostałem przyłapany na sprawach biznesowych i nie miałem czasu na przeczytanie forów. Chodzi o to, że na ten rynek wpływa wiele czynników. Niestety nie jest możliwe zbudowanie egii skalpowania, która będzie opłacalna w dłuższej perspektywie. Sygnały otrzymywane ze wskaźników nie działają w przypadku wykresów 1 minutowych. To moja osobista opinia i wspieram trading swingowy

lalaox
12-01-2021 06:35, 06:35
Ten system handlu wymaga niewielkiego zysku, ale wiele razy. Skalowanie jest synonimem pipsingu - od słowa pip (minimalny rozmiar zmian cen).

Pilipipo
12-01-2021 07:56, 07:56
2 Załącznik (y) Skalowanie M1
https://www.forex-instant.com/attachments/15184904511747097754.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/1518490454348172849.jpg

olgapriscega
12-01-2021 09:17, 09:17
Co myślisz, jeśli skalpowanie jest właściwą egią dla początkującego? Wolę handel śróddzienny, ale jestem też zainteresowany scalpingiem, myślę, że lepiej pasuje do mojej osobowości. Jakie są główne cechy handlowców, używając skalpowania?