PDA

Zobacz pełną wersję : Spread i zysk?



oxlobou
02-26-2015 12:00, 12:00
Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.

Elesaglg
12-09-2021 11:40, 11:40
Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
Możemy założyć, że handlujesz na demonstracji. Jeśli nie, sugerowałbyś, aby od razu przejść do wersji demo. Jeśli chodzi o kwerendę, odpowiedź jest oczywista, ale dlaczego na ziemi chcesz po prostu wybrać trzy pestki?

oxlobou
12-09-2021 13:01, 13:01
Mam 18 godzin dziennie na głowie.

Laolaox
12-09-2021 14:21, 14:21
Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
tak jest twoja odpowiedź

oxlobou
12-09-2021 15:42, 15:42
Dziękuję Ci.

asagatita
12-09-2021 17:03, 17:03
Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
To zależy od tego, ile ryzykujesz, aby zdobyć te trzy pestki.

ELECRECIESTE
12-09-2021 18:24, 18:24
Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
OK, zakładając, że jesteś całkowicie zielony w handlu Forex i zrobiłbyś to dobry świat, aby zrobić kilka kursów online i uzyskać podstawowe informacje. Istnieje kilka kursów online, niektóre za darmo, inne wymagają płatności, ale możesz zacząć od darmowych kursów na swoim poziomie. Teraz odpowiedź brzmi: tak i NIE, przepraszam za komplikowanie. Powodem jest to, że przy składaniu zamówienia rzeczy mogą się zmienić, a docelowa frekwencja na 3 pipsy to 1 lub 2 pipsy. W końcu to świat Forex. Dodatkowo, w przypadku korzystania z konta na żywo, opóźnienia w realizacji zlecenia mogą prowadzić do zmiany ceny. Dlatego lepiej jest pozwolić na większe miejsce na zyski, takie jak 10 pipsów, a może na stop loss przy 5 pipsach. Ale jak zauważyłem, jest to lekcja na kolejny dzień, kiedy już zaczniesz działać w swojej działalności handlowej. Najpierw szukaj więcej wiedzy na ten temat, zanim zaczniesz.

Rupir
12-09-2021 19:44, 19:44
Mam 18 godzin dziennie na głowie.
po pierwsze nikt nie odpowiada na twoje pytanie. a po drugie, 18 godzin dziennie na głowie? z jakiego systemu handlu korzystasz? 18 godzin handlu, czyli epickie godziny dla handlarza skórą.

Elesaglg
12-09-2021 21:05, 21:05
Mam 18 godzin dziennie na głowie.
Albo jesteś automatem, albo kimś, kto po prostu nie może zasnąć w ogóle ... Żarty na bok, osiemnaście godzin i wszystko to, tylko po to, żeby skalpować ?? Czy nie byłbyś lepszy jako handlarz swingów? lub nawet jako ten, kto używa podstaw do handlu?

ELECRECIESTE
12-09-2021 22:26, 22:26
Mam 18 godzin dziennie na głowie.
Rozumiem, że w rzeczywistości nie handlujesz za 18 godzin dziennie, zarabiając te mikro zarobki, ale raczej 18 godzin na wchodzenie i wychodzenie tak często, jak to możliwe. Skalowanie przez 18 godzin dziennie, przy założeniu maksymalnie 15 minut na handel, co przekłada się na ogromne 72 transakcje dziennie, ale tylko maszyna może to zrobić, ale nigdy nie wiadomo, naprawdę.

esodauso
12-09-2021 23:47, 23:47
{quote} Rozumiem, że w rzeczywistości nie handlujesz przez 18 godzin dziennie, zarabiając te mikro zarobki, ale raczej 18 godzin, aby wchodzić i wychodzić tak często, jak to możliwe. Skalowanie przez 18 godzin dziennie, przy założeniu maksymalnie 15 minut na handel, co przekłada się na ogromne 72 transakcje dziennie, ale tylko maszyna może to zrobić, ale nigdy nie wiadomo, naprawdę.
72 transakcje dziennie nie są tak naprawdę ogromne. Czy widzieliście transkrypcje uczestników konkursów demonstracyjnych?

Alexigag
12-10-2021 01:08, 01:08
celowanie 3 pipsy na 2 pip spread jest obłędne tylko z tego prostego faktu, że spread zawsze się zmienia u większości brokerów. więc twój zysk w wysokości 1 pipsa zostanie zmniejszony, jeśli spread wzrośnie nawet o najmniejszą kwotę. I nie wspomnę o tym, co 1 a zrobiłaby na twoim koncie i pracy, która będzie potrzebna, by odzyskać od tej 1 y ... w zależności od twojego stop lossa, ale cokolwiek wybierzesz, jestem gotów się założyć, że będziesz potrzebował sukcesu stopa blisko 99,99%, aby była opłacalna ...:weź kurs pipsologiczny, to jest darmowe ...

rttet143
12-10-2021 02:28, 02:28
Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
Jeśli twój spread wynosi 2 pipsy, potrzebujesz 4 pipsów, aby wygrać nawet 5 pipsów, aby zarobić. Płacisz, gdy wchodzisz na rynek i płacisz w drodze powrotnej. ten post może być przydatny w określaniu, w jakim stopniu spread wpływa na transakcje.
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/111-markets.html

Alexigag
12-10-2021 03:49, 03:49
{quote} jeśli twój spread wynosi 2 pipsy, potrzebujesz 4 pipsów, aby wygrać nawet 5 pipsów, aby zarobić. Płacisz, gdy wchodzisz na rynek i płacisz w drodze powrotnej. ten post może być przydatny w określaniu, w jakim stopniu spread wpływa na transakcje.
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/71-readthemarket-supply-demand-price-action.htmlto prawda, nie można zapomnieć o rezygnacji z tych dodatkowych pestek po wyjściu z handlu!

Elesaglg
12-10-2021 05:10, 05:10
celowanie 3 pipsy na 2 pip spread jest obłędne tylko z tego prostego faktu, że spread zawsze się zmienia u większości brokerów. więc twój zysk w wysokości 1 pipsa zostanie zmniejszony, jeśli spread wzrośnie nawet o najmniejszą kwotę. I nie wspominajmy o tym, co 1 a zrobiłaby na twoim koncie i pracy, która będzie potrzebna, by odzyskać od tej 1 y ... w zależności od twojego stop lossa, ale cokolwiek wybierzesz, jestem gotów się założyć, że będziesz potrzebował sukcesu stopa blisko 99,99%, aby była opłacalna ...:weź kurs pipsologiczny, to jest darmowe ...
LOL, wiem ... większość skalpujących lub tych, którzy przychodzą online, zwykle stawiają wyższe cele pip, nie wiele, ale zdecydowanie więcej niż trzy pipsy z tego samego powodu .. i biorąc pod uwagę osiemnastogodzinną sesję sesyjną, think..nm

Sailuxega
12-10-2021 06:31, 06:31
Przepraszamy za pytanie, ale to właśnie robi broker? to 4 pestki? 2 w drodze i 2 w drodze?

rttiherediay
12-10-2021 07:51, 07:51
Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
Nie. Zakładając, że porównasz podobne z podobnymi (pod względem obietnicyna nogę) s zaznaczone przez Sys.iphus powyżej. Spread jest tylko jednym elementem. Kluczową metryką jest Koszt transakcji, który uwzględnia całkowity koszt Wykonania .. włącznie z poślizgiem itp. Istnieją ogromne różnice między cenami dla brokerów. Opłacalność wszystkich egii skalowania jest ściśle powiązana z brokerem.

Yeraldise
12-10-2021 09:12, 09:12
Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
Nie. Spread jest już wbudowany w cenę otwarcia transakcji. Dlatego, aby uzyskać zysk, wystarczy 1 pips, niezależnie od wartości spreadu.

ELECRECIESTE
12-10-2021 10:33, 10:33
{quote} Nie. Zakładając, że porównasz podobne z podobnymi (pod względem liczby objazdówna nogę) s zanotowanych przez Sys.iphus powyżej .. Spread to tylko jeden element. Kluczową metryką jest Koszt transakcji, który uwzględnia całkowity koszt Wykonania .. włącznie z poślizgiem itp. Istnieją ogromne różnice między cenami dla brokerów. Opłacalność wszystkich egii skalowania jest ściśle powiązana z brokerem.
Nie mogę się więcej zgodzić. Właśnie to sprawia, że ​​zaskakują cię, gdy widzę, że ktoś wierzy, że konto demo może być idealnym sposobem na uprawianie handlu na żywo. Moim zdaniem, pozwać się na problemy takie jak poślizg w handlu żywym, myślę, że konto demonstracyjne jest lepiej wykorzystywane do praktykowania różnych egii handlowych i być może zrozumienie, co porusza jaką walutę itp. Wreszcie, myślę, że brokerzy są zawsze zachwyceni, gdy widzą scalper.

gadeapx39xorex
12-10-2021 11:54, 11:54
{quote} Nie mogę się więcej zgodzić. Właśnie to sprawia, że ​​zaskakują cię, gdy widzę, że ktoś wierzy, że konto demo może być idealnym sposobem na uprawianie handlu na żywo. Moim zdaniem, pozwać się na problemy takie jak poślizg w handlu żywym, myślę, że konto demonstracyjne jest lepiej wykorzystywane do praktykowania różnych egii handlowych i być może zrozumienie, co porusza jaką walutę itp. Wreszcie, myślę, że brokerzy są zawsze zachwyceni, gdy widzą scalper.
Dziękuję za komentarz Moonshot... Odnoszę się do omówionych powyżej rozliczalnych kosztów (prowizji, spreaduwolumenu, itp.) Jako Rozważanych kosztów transakcji (względnie łatwe do kwantyfikacji). I koszty opóźnieniapoślizguwykonania, jako ukryte lub nieoczekiwane koszty transakcji Problem polega na tym, że nie można ich dokładnie odwzorować w danych demotest brokera, ponieważ są one wysoce zmienne i specyficzne dla brokera. Niedawny blog Boston Technologies autorstwa Anny Aratovskaya, cytuje Rishi N Rang i jego książkę Inside the Black Box, .. jak następuje .. UTCslippage stanowi ponad połowę łącznego kosztu transakcji. Jeśli już obliczyłeś miesięczny koszt rozważany, a teraz podwajasz go - jaki byłby udział procentowy w ogólnym miesięcznym rachunku zysków i ? .... i dalej komentuje, jak trudne są te koszty do modelowania z danych demonstracyjnychtestowych. Analiza kosztów transakcji instytucjonalnych stała się głównym przedmiotem handlu instytucjonalnego i ujawniła zaskakujące różnice między różnymi usługami maklerskimi. Mogę sobie tylko wyobrazić, co by się stało, gdyby TCA pokazała się w przypadku Brokerów Handlowych. LoL Mam nadzieję, że to pomoże.

gadeapx39xorex
12-10-2021 13:14, 13:14
{quote} Nie mogę się więcej zgodzić. Właśnie to sprawia, że ​​zaskakują cię, gdy widzę, że ktoś wierzy, że konto demo może być idealnym sposobem na uprawianie handlu na żywo. Moim zdaniem, pozwać się na problemy takie jak poślizg w handlu żywym, myślę, że konto demonstracyjne jest lepiej wykorzystywane do praktykowania różnych egii handlowych i być może zrozumienie, co porusza jaką walutę itp. Wreszcie, myślę, że brokerzy są zawsze zachwyceni, gdy widzą scalper.
Dziękuję za komentarz Moonshot... Odnoszę się do omówionych powyżej rozliczalnych kosztów (prowizji, spreaduwolumenu, itp.) Jako Rozważanych kosztów transakcji (względnie łatwe do kwantyfikacji). I koszty opóźnieniapoślizguwykonania, jako ukryte lub nieoczekiwane koszty transakcji Problem polega na tym, że nie można ich dokładnie odwzorować w danych demotest brokera, ponieważ są one wysoce zmienne i specyficzne dla brokera. Niedawny blog Boston Technologies autorstwa Anny Aratovskaya, cytuje Rishi N Rang i jego książkę Inside the Black Box, .. jak następuje .. UTCslippage stanowi ponad połowę łącznego kosztu transakcji. Jeśli już obliczyłeś miesięczny koszt rozważany, a teraz podwajasz go - jaki byłby udział procentowy w ogólnym miesięcznym rachunku zysków i ? .... i dalej komentuje, jak trudne są te koszty do modelowania z danych demonstracyjnychtestowych. Analiza kosztów transakcji instytucjonalnych stała się głównym przedmiotem handlu instytucjonalnego i ujawniła zaskakujące różnice między różnymi usługami maklerskimi. Mogę sobie tylko wyobrazić, co by się stało, gdyby TCA pokazała się w przypadku Brokerów Handlowych. LoL Mam nadzieję, że to pomoże.

esodauso
12-10-2021 14:35, 14:35
Cześć. Jeśli spread wynosi 2 pipsy, czy oznacza to, że muszę celować w 3 pipsy, aby osiągnąć zysk? Dzięki.
Jeśli spread wynosi 2 pipsy, oznacza to, że a początkowa (po otwarciu transakcji) wyniesie 2 pipsy. Wiesz, że handel jest grą o sumie ujemnej, co oznacza, że ​​zaczynasz od y, którą musisz odzyskać. Tak więc przy 3 pipsach będziesz z zyskiem, ale jak powiedział ktoś inny, dlaczego chcesz celować tylko w 3 pipsy? Możesz na przykład wycelować 50 pipsów.

Elesaglg
12-10-2021 15:56, 15:56
LOL, wiem, a jeszcze nie słychać z plakatu na to pytanie ... po prostu nie ma sensu ...