PDA

Zobacz pełną wersję : Co pomogło Ci najbardziej w zyskach?



Garcay
03-23-2012 20:16, 20:16
Co sprawiło, że jesteś lepszym inwestorem i zyskujesz? Punkty zwrotów?

gigele19
10-01-2021 18:26, 18:26
Książki głównie. I trochę dużych na koncie.

Lauri
10-01-2021 19:47, 19:47
posiadanie każdej zamkniętej transakcji, od wejścia do wyjścia, nanoszone na wykresie przez cały czas ..... h

pam87
10-01-2021 21:08, 21:08
Zauważyłem, że kreatorzy handlu i nowi czarodzieje handlowi naprawdę mi pomogli. Wcześniej praktycznie przeszywałem w ciemności (mniej zabawy niż się wydaje).

aspksakdrusk
10-01-2021 22:29, 22:29
Co sprawiło, że jesteś lepszym inwestorem i zyskujesz? Punkty zwrotów?
Bez szczególnej kolejności priorytetu: 1. Podstawowe zrozumienie, dlaczego cena się przemieszcza, a także wzory wykresów, które następnie tworzy. W skrócie, popyt na podaż, opór wsparcia (patrz tutaj), zakresy świec i (wierzcie lub nie) objętość. 2. Zrozumienie korelacji i siły walutowej, tj. Jak zmaksymalizować prawdopodobieństwo znalezienia najsilniejszych i najczystszych ruchów. 3. Zrozumienie, że wiele powszechnie uznawanych ”maksym” w handlu jest w rzeczywistości mitami. Zamieszczam ich listę z krótkimi uzasadnieniami, tutaj.

pispk77
10-01-2021 23:50, 23:50
Dzień, w którym zacząłem składać zlecenia stop loss na wszystkie moje transakcje, był prawdopodobnie najważniejszym dniem w mojej karierze handlowej.

Gtumbleise
10-02-2021 01:10, 01:10
symulator handlu .... umocnił moją krzywą uczenia się ... był w stanie przetestować większość systemów w FF. w ciągu kilku miesięcy zamiast lat i okazało się, że niektóre koncepcje, które naprawdę działają, pomogły mi udoskonalić moje wpisy i gdzie ustawić sl

pispk77
10-02-2021 02:31, 02:31
symulator handlu .... umocnił moją krzywą uczenia się ... był w stanie przetestować większość systemów w FF. w ciągu kilku miesięcy zamiast lat i okazało się, że niektóre koncepcje, które naprawdę działają, pomogły mi udoskonalić moje wpisy i gdzie ustawić sl
Który symulator obrotu używałeś, mógłbyś udostępnić?

xXpATmXx
10-02-2021 03:52, 03:52
Kilka rzeczy, najważniejsze, czyściły moje mapy śmieci, i tylko wykorzystując strefy obrotu wraz z działaniem cenowym. Tylko przy użyciu określonego procentowego ryzyka na handel, bez względu na wszystko. Będąc bardziej wybrednym w moich konfiguracjach. Prawdopodobnie największy z nich przechodził na DAILY CHARTS, nie mogłem wystarczająco podkreślić, że jeśli przegrywasz, a nawet tracisz na wartości w m5, m15, h1 itd., spróbuj codziennie, naprawdę odwrócił mój wielki styl.

Soelay194
10-02-2021 05:13, 05:13
Po kilku zwycięstwach i kolejnych ach przyznaję, że tak naprawdę nie miałem pojęcia, co robię i że być może nadszedł czas, aby nauczyć się tego gówna ..... lub się poddać! Dręcząca żona i malejąca równowaga banków były głównymi motywatorami!

Xugox97
10-02-2021 06:33, 06:33
Jedna najbardziej dochodowa rzecz, której się nauczyłem? Uczenie się, gdy NIE handlujesz !! Nadal nad tym pracuje, ale może zaoszczędzić setki popów

zgtgga
10-02-2021 07:54, 07:54
Korzystanie z TPs większych niż SL.

seutro97
10-02-2021 09:15, 09:15
dmuchanie na konto sprawiło, że zdałem sobie sprawę z wielu rzeczy, a jedną z najbardziej pomocnych rzeczy, których nauczyłem się, to zachować spokój i robić rzeczy wolno, kiedy niepewność nie handlują za brak handlu, oznacza to, że nie tracą

gokzaliis97
10-02-2021 10:36, 10:36
dołączenie do fabryki forex to mój pierwszy post! Poważnie, musiałbym powiedzieć, że nigdy się nie poddaje. Nie jestem jeszcze dochodowym handlarzem, ale gdybym się poddał ... to nigdy się nie dowiem.

OXRDPU
10-02-2021 11:57, 11:57
doświadczenie, czytanie, próbowanie więcej niż na brokera) spędzanie czasu z przyjaciółmi, którzy zwykli handlować ....) to wszystko!

Gigler38
10-02-2021 13:17, 13:17
Zwarcie bez sygnału (wykres paraboliczny, nowe tony wysokie). Po pewnym czasie staje się intuicyjny.

lmikolax
10-02-2021 14:38, 14:38
Największą rzeczą dla mnie było zmienienie mojego brokera forex po dmuchaniu na moje konto, ponieważ miały one tylko set set minimum 10000 jednostek ... łatwy sposób na rozdmuchanie mini-konta. po tym, ustalanie zysków z określonych celów na wszystkich transakcjach 20 pipsów ... więc co jeśli, gdy na 100 więcej pipsów, zysk jest zyskiem. Rzadko używam stop loss, ponieważ moje docelowe pipsy zysku są tak niskie. Raz otrzymuję to ciągle na wszystkich ustawieniach i # 314; l postanawiam zwiększać je w krokach. Unikaj także czasów krótszych niż 1 godzina i handluj w kierunku, w którym dziennik zmierza, przez większość czasu. Na koncie treningowym zacznij od kwoty, którą naprawdę wykorzystasz na swoim koncie na żywo. Jeśli masz zamiar zainwestować 250 $ i ćwiczyć z 20000 $, to odkryjesz, że świetnie sobie radzisz w praktyce, ale tracisz wszystkie pieniądze, korzystając z tej samej metody, gdy idziesz na żywo, więc jeśli masz zamiar zacząć żyć z 250 $, zyskasz 250 $ , Powiedziałbym przez co najmniej 6 miesięcy. jeśli nie możesz tego zrobić, stracisz wszystkie pieniądze, kiedy zaczniesz żyć. Na koniec naucz się korzystać z pasków ryglowych i podstawowych schematów wykresów.

Garcay
10-02-2021 15:59, 15:59
Zwarcie bez sygnału (wykres paraboliczny, nowe tony wysokie). Po pewnym czasie staje się intuicyjny.
Proszę wyjaśnij dalej. Your method.Thank you

Garcay
10-02-2021 17:20, 17:20
1 Załącznik (-i) Dziękuję wam za wkład. Otworzyłem konto na żywo 2k po 2-dniowym obiegu demo. Nie muszę dodawać, że pewne złe nawyki, których nauczyłem się w demie, bardzo mnie zraniły. Głównie dlatego, że ryzykowałem o wiele za dużo i po każdej stracie robiłem to samo tylko po to, aby wejść głębiej w dziurę. Moje konto zmniejszyło się do niskiego poziomu 1.190 w ciągu 3 tygodni i wtedy zacząłem naprawdę dyscyplinować siebie. Zmniejszyłem ryzyko. Dodałem nieoczekiwany, bezkorzystny stres i większą jasność. Zrobiłem 60 ostatnich 3 dni, co przynosi moje konto do 1.250. 2 z największych wygranych skracały UE w dłuższej perspektywie czasowej. Większość moich wcześniejszych wynikała z 1-metrowej ramy czasowej. Teraz zdaję sobie sprawę, jak bardzo to szkodzi. Do tej pory używam Stock TDI jako wskazówki. Nie ślepo podążam za nią, ale używam jej do potwierdzenia. Uważam, że świece Heken i są naprawdę pomocne. Oto jak wygląda mój wykres. Nadal jestem zdezorientowany, jeśli chodzi o właściwy sposób narysowania linii fibo. Z którego wzlotów do dołu. Niech ktoś mi to wytłumaczy bez odnoszenia się do babypipów, ponieważ ich wyjaśnienie jest niewystarczające. Dziękuję.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97923-***-question-trade-news-***.html

oxray97444
10-02-2021 18:40, 18:40
im więcej zawodziłem, tym bliższy byłem do wygrania, teraz łatwo go zobaczyć ... Nie sądzę, żebym mógł być tam, gdzie jestem dzisiaj, nie popełniając błędów, które popełniłem, nawet gdybym wiedział to, co wiem dzisiaj ... ból i Łzy są ceną, którą wszyscy zyskowni inwestorzy muszą zapłacić ...

laulegt
10-02-2021 20:01, 20:01
Handluję od prawie 6-7 lat, zawsze walczyłem o konsekwencję, ale w ostatnim czasie (5-6 miesięcy); Udało mi się wypracować rzeczy o wiele lepsze. Tym, co zmieniło się we mnie w tym okresie, jest to, że przestałem się martwić za bardzo. Poprzednio, jeśli mój handel byłby ny, naprawdę martwiłbym się zbytnio i zwiększałbym wielkość partii lub robiłam wszystkie szalone rzeczy. Ale teraz, po prostu zapominam o tym i trzymam się tego, co zdecydowałem podczas otwierania z zestawem SL i TP, znacznie zwiększyło to zysk dla mnie, a co ważniejsze, że nagłe wymazanie zniknęło.

elaycdv
10-02-2021 21:22, 21:22
pomagając nam w uzyskaniu pierwszej przewagi, jest już maksymalną nauką, doświadczamy więcej i jesteśmy w stanie kontrolować ryzyko. Jest pewna, że ​​jeśli mamy zamiar odnosić sukcesy w handlu na rynku Forex, proces ten z pewnością zostanie potraktowany poważnie, a wyniki nie rozczarowują

elesalmmv
10-02-2021 22:43, 22:43
Mark Douglas, Handel w Strefie Jego probabilistyczny sposób myślenia zrobił wielką różnicę. Ta książka wprowadza rynek w taki sposób, o jakim inni nie mówią. Jest to podstawa dla wszystkich moich analiz!

Logara
10-03-2021 00:03, 00:03
Co sprawiło, że jesteś lepszym inwestorem i zyskujesz? Punkty zwrotów?
Kodowanie prawie każdej egii ****** i jej ocena. Lepsze niż 10K książek ...

Pacooxrtel
10-03-2021 01:24, 01:24
Od kilku miesięcy prowadzę transakcje z kontem na żywo i wiele się nauczyłem ... niestety jest cena do zapłacenia, gdy zdecydujesz się zostać przedsiębiorcą. MUSISZ popełniać błędy i uczyć się na swoich błędach, wierzę, że to jedyny sposób, aby stać się dochodowym inwestorem, tym razem i ekranem. Mam 19 lat i na studiach pamiętam długie noce i wczesne poranki, starając się zebrać jak najwięcej informacji na temat rynku Forex. Praktycznie poświęciłem moje GPA, mówię o cenie do zapłacenia. Jest kilka tygodni, w których zarobię mnóstwo pieniędzy, ale potem stracę cały tydzień z powodu nadmiernego dźwigni. Ryzykuj tylko to, co ci odpowiada, i odpowiednio zarządzaj swoimi transakcjami. Pamiętam pewną transakcję, w której straciłem 10% z mojego konta i złapałem się na tym, że wyciągnąłem włosy i pociłem się podczas handlu, ponieważ ryzykowałem dużo w jednym handlu. Byłem pewien, że rynek pójdzie w jedną stronę ... rynek uniżył moją głupotę. Cierpliwość i dyscyplina. Handlarze zawodzą, ponieważ się przesadzają. Musisz poczekać, aż najlepsze transakcje zaprezentują się Tobie, a następnie pociągnij za spust. Usiądź na rękach, czekaj na transakcje NAJLEPSZE, unikaj tego, czego nie jestem pewien, spróbujmy handlować (mam to od Tunery, rekwizyty dla ciebie, naprawdę otworzyły mi oczy). Wybierz jedną parę, trzymaj się tej pary i naucz się jej. Możesz oczywiście zwiększyć liczbę par walutowych, gdy zdobędziesz więcej doświadczenia, ale będziesz się stresował i próbujesz wziąć wszystkie niepotrzebne dane z wielu par, możesz płacić dużą ilością pipsów za pomocą tylko jednej pary.

Xelayre
10-03-2021 02:45, 02:45
Więc po to, by wprowadzić ten wątek w kółko ... , czy mógłbyś powiedzieć, jakie były twoje punkty zwrotne?

lourdeggd1973
10-03-2021 04:06, 04:06
Zbadaj wszystkie warunki rynkowe. Musisz być w stanie zidentyfikować trend i zasięg w czasie rzeczywistym. Jeśli nie, dostaniesz posiekać na kawałki.

AlexG4m3rg
10-03-2021 05:27, 05:27
Zbadaj wszystkie warunki rynkowe. Musisz być w stanie zidentyfikować trend i zasięg w czasie rzeczywistym. Jeśli nie, dostaniesz posiekać na kawałki.
Dobra rada. Dodałbym, że warto się zastanowić, w czym handluje się lepiej - zasięgiem lub trendem - i nauczyć się handlować tylko w sprzyjających warunkach rynkowych.

saayrayu
10-03-2021 06:47, 06:47
Dla mnie zdobycie solidnej edukacji handlowej pomogło mi w zyskach. Istnieje wiele podejrzanych wychowawców. Najlepszym sposobem na znalezienie dobrego wychowawcy są opinie i rekomendacje. Plotka. Ci, którzy wypróbowali swoje usługi i mogą zgłosić, że rzeczywiście są zgodni z prawem i uczciwi. Nauczyłem się handlować z 40-letniego weterana, a teraz osiągam stałe zyski. Rachunek moich transakcji automatycznie czyni mnie również stałym, regularnym zyskiem. Jest wielu samozwańczych guru. Ci faceci z pewnością nie są tacy. Ci faceci są jednymi z najlepszych w branży i współpracują z kilkoma wysokiej jakości nauczycielami, aby dać ci wspaniałe bonusy o wartości 1000 USD. Sprawdź je. The Ultimate Forex Course Kurs Forex dla początkujących - (
https://www.tradingcourse.net). Jest to jeden z niewielu certyfikowanych kursów dostępnych online.

seutro97
10-03-2021 08:08, 08:08
ok, więc co pomogło mi uzyskać zysk na rynku forex i na zewnątrz? to proste, mądrze wykorzystaj swój wolny czas, na przykład poza handlem z hotforexem, wciąż udaje mi się utrzymać pracę w niepełnym wymiarze czasu i małą firmę i być szczęśliwym w tym, co robię. nie jest to takie trudne, minimalizuje szanse utraty przez zdobywanie czegoś innego? ha ha

Ghelegsa
10-03-2021 09:29, 09:29
Przestań zgadywać. Wiele razy oszczędzali moje @ss, straciłbym fortunę i nie byłabym w stanie przetrwać niektórych śmiercionośnych transakcji, gdyby nie mądry i skrupulatnie zbudować system MM.

somes13
10-03-2021 10:50, 10:50
Najlepiej uczyć się niezależnie od wielu renomowanych źródeł, np. dobrze oceniane książki o Amazon. Każdy autor będzie miał własne podejście i twoim zadaniem będzie decydowanie w co wierzysz. Znalezienie mentora jest naprawdę trudne. Większość oszustw i dobrych na pewno nie będzie tanie.

loisx
10-03-2021 12:10, 12:10
Mój plan inwestycyjny pomaga mi bardzo wygodnie zarządzać moim codziennym celem handlowym! Ale do tej pory czasami mi się nie udaje, ale średnio jestem dochodowym inwestorem na rynku Forex, to moja wygodna strefa! Myślę, że na pierwszym miejscu musimy najpierw zrozumieć naszą silną strefę i słabą strefę!

AlexG4m3rg
10-03-2021 13:31, 13:31
Najlepiej uczyć się niezależnie od wielu renomowanych źródeł, np. dobrze oceniane książki o Amazon. Każdy autor będzie miał własne podejście i twoim zadaniem będzie decydowanie w co wierzysz. Znalezienie mentora jest naprawdę trudne. Większość oszustw i dobrych na pewno nie będzie tanie.
Istnieje również wiele dostępnych informacji, które można znaleźć za darmo - samouczki, lekcje na Youtube itp. Nie trzeba od razu płacić za książki.

Yeraldise
10-03-2021 14:52, 14:52
Konto na żywo jest jedyną rzeczą, która poświadcza, że ​​faktycznie masz dyscyplinę, aby zaimplementować to, czego się nauczyłeś, niezależnie od źródła nauki ... Pogoda to książka, wideo, książki audio itp.

Mapk
10-03-2021 16:13, 16:13
Kopiowanie egii dochodowego przyjaciela, jakim jest handel swingowy. Nie używa żadnego wskaźnika, tylko czysty świecznik.

AlexG4m3rg
10-03-2021 17:34, 17:34
Od dłuższego czasu staram się nauczyć, jak handlować w oparciu o sygnały akcji o czystej cenie, używając konta demo. Myślę, że posuwam się naprzód, ale przynajmniej od czasu do czasu potrzebuję wskaźników. Nadal wolę handel wskaźnikami na moim koncie na żywo.

alelo374
10-03-2021 18:54, 18:54
prawidłowo zgłaszaj wsparcie i opór, zarządzanie pieniędzmi i przestrzegaj zasad, bądź mniej emocjonalny.

zhypo
10-03-2021 20:15, 20:15
Im szybciej nauczysz się handlować tylko codziennym trendem, tym lepiej. DONT handluj z trendem !!!! Gbpjpy i audjpy wykonują średnio najwięcej, dając największą szansę na sukces.

Lavoe89
10-03-2021 21:36, 21:36
1. Postępuj zgodnie ze egią 2. Nie używaj mart 3. Nie handluj z trendem, zawsze czekaj graph.confirmation swoich myśli.
https://www.forex-instant.com/attachments/1526859496.png

pepeluyaka
10-03-2021 22:57, 22:57
Dla mnie było to wtedy, gdy zacząłem stosować proste zasady zarządzania ryzykiem i pieniędzmi i trzymać się ich.

oxrore
10-04-2021 00:17, 00:17
Dla mnie była to rozmowa kwalifikacyjna dla firmy, która była dostawcą płynności na rynku forex. Nie dostałem tej pracy, ale miałem ciekawą rozmowę z kierownikiem firmy, a on powiedział mi coś, co mnie zamroziło. Powiedział mi, że jego firma zarabia na byciu po drugiej stronie transakcji, ale nie byli oni brokerami forex. Ta rozmowa dała mi pozytywną motywację do zbadania rynku w inny sposób. BR

loisx
10-04-2021 01:38, 01:38
Bez wątpienia moim planem handlowym jest moja główna siła! Zasadniczo dokonałem mojego planu handlowego zgodnie z moją wiedzą handlową i doświadczeniem w zakresie analizy technicznej i fundamentalnej.

higisak94
10-04-2021 02:59, 02:59
Ile możesz zarobić, stosując swoje podejście do handlu w ciągu miesiąca?

egtevwzrg
10-04-2021 04:20, 04:20
Każdy plan egiczny lub techniczny może być silniejszy, jeśli istnieje najpotężniejszy plan zarządzania pieniędzmi.

Cucada1
10-04-2021 05:40, 05:40
Trzymaj się moich celów i miej ę Stop, nie bój się.

okisg
10-04-2021 07:01, 07:01
Stałem się lepszym handlarzem, gdy zacząłem kontrolować moje emocje. Nauczyłem się, jak trzymać się moich planów, bez względu na to, jak dobry jest wtedy rynek. Jest to bardzo ważne dla każdego tradera. Bycie chciwym to zła rzecz, jeśli chodzi o handel. Miej plan handlu, dzienny cel i trzymaj się go.

victcal133
10-04-2021 08:22, 08:22
Każdy sprzedawca jest inny, nie każdy może korzystać z tych samych egii, wystarczy podjąć inicjatywę, aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju jesteś w miarę postępów. Pierwszą rzeczą dla mnie była wiara w siebie, wtedy pojawiła się ogromna ilość zasobów tam, ale moim największym kluczem do sukcesu na rynku jest posiadanie mentora, który jest cierpliwy, chętny i otwarty. Zawsze podążam za trendami, a dzięki wykresom renko oczyszcza się z szumu, który zwykle spotykasz na tradycyjnych wykresach. Nigdy nie pozwól, aby emocje cię polepszyły, będziesz potrzebować określonej wartości stosunku ryzyka do premii i nigdy nie wybieraj się z tego, zawsze utrzymuj limit na kwotę, którą chcesz zaryzykować.

aleixlttoke
10-04-2021 09:43, 09:43
Po pewnym czasie dowiesz się, że musisz ignorować 99% tego, co ludzie mówią. Większość nie wie, co robią i chce tylko być lansującym Internet Marketerem. (Wskaźnik sukcesu Internet Marketera jest prawie taki sam w handlu, ludzie nie chcą myśleć, że chcą podążać, jak ja kiedyś, musisz myśleć samemu i nie wierzyć nikomu, kto pokazuje ci pieniądze w głupim kanale youtube. czas nic nie znaczy w handlu. Podążaj za ceną, a nie za czasem.

AsaRG
10-04-2021 11:04, 11:04
3. Nie handluj z trendem, zawsze czekaj graph.confirmation swoich myśli.
https://www.forex-instant.com/attachments/1526859496.pngTrendy są zwykle podstawowymi wskaźnikami do opłacalnego obrotu dla każdego nowego podmiotu gospodarczego, dlatego powinny rozpocząć handel, ucząc się trendów i nadając znaczenie temu, by dowiedzieć się, jak działa wsparcie i opór w handlu.

egtevwzrg
10-04-2021 12:24, 12:24
Co sprawiło, że jesteś lepszym inwestorem i zyskujesz? Punkty zwrotów?
Szczerze mówiąc, moja dochodowa egia handlowa jest moją główną siłą! Tak, zapewnia mi około 68-70% poprawnego połączenia! W rezultacie, teraz handluję tutaj tak pewnie! Z drugiej strony, moje wieloletnie doświadczenie handlowe pomaga również podejmować właściwe decyzje w moim obrocie na żywo!