PDA

Zobacz pełną wersję : Elliott Wave i Fibo dla początkujących



Priscegarota3917
12-29-2008 05:39, 05:39
1 Załącznik (y) Cześć, myślałem, że opowiem egię, na którą patrzyłem przez ostatnie kilka tygodni. Tylko fortu, podzielę go w dziale nowych ludzi, ponieważ wątpię, by doświadczony wud był zainteresowany. Jest to bardzo dobra egia, która polega jedynie na tym, że jest w stanie określić, gdzie jest cena w Elliot Wave, co jest nieco trudną częścią.
Więc najpierw wszystko. Omówię kilka podstaw fal eliptycznych.
Masz dwa główne typy fal: Impulsywny korekcyjny
Fala impulsywna jest największym ruchem, znanym również jako ”trend”. Pomyśl tylko, że cena idzie w kierunku ”impulsu”.
Następnie fale korekcyjne, wiesz kiedy wchodzisz w trend, to b * tch ruchu usuwa twój postój. To korekta. Dzieje się tak w zasadzie dlatego, że wraz z falą impulsywną ceny rosną wyżej lub niżej, tracą ”moc”, dopóki nie wyczerpią ruchu. Następnie cena ”koryguje się”, aż do momentu, gdy ponownie pojawi się zasilanie, aby kontynuować impulsywny ruch (lub trend).
W końcu moc dobiegnie końca, wtedy nastąpi ruch boczny i nastąpi nowy trend. Nie robi koniecznie odwrotnego kierunku, może kontynuować swoją poprzednią ścieżkę, taką jak EURGBP.
Rozumiemy teraz, że ta fala impulsowa jest tą, na której chcemy być. Fala impulsywna zazwyczaj porusza się w 5 ”etapach”. Są one znane jako fala 1, fala 2, fala 3, 4 i 5.
Oto obraz tego, co mam na myśli:

Priscegarota3917
08-03-2023 23:28, 23:28
1 Załącznik (y) Zauważysz, że fale 1, 3 i 5 przesuwają się w kierunku trendu. Fale 2 i 4 to w rzeczywistości fale korekcyjne, znajdujące się wewnątrz większej fali impulsowej. Zazwyczaj tam, gdzie wejdziesz i się skończysz. Samotna fala korygująca składa się z 3 części, zwanych falą ”A”, falą ”B” i falą ”C”. Zig zag, ale w przeciwnym kierunku, do fali impulsywnej. W obrębie tych fal pojawią się również pod-fale. Dzieje się tak, gdy schodzisz do mniejszych ram czasowych i zobaczysz fale impulsowe i fale korekcyjne w obrębie większej fali. Na wykresach trudniej je zauważyć, będę umieszczać zdjęcia na dobrych falach. Istnieje również bardzo dobry sposób na określenie, gdzie jesteś w obrębie wzoru fal eliptycznych. Nazywa się Fibonachi. Masz ten przycisk w mt4, który wygląda jak poziome linie przerywane z literą F w dolnym rogu. Głównym, którego potrzebujesz, jest ten, który nazywa się retracement. Naprawdę nie przejmuję się rozszerzeniem, ponieważ retracement może być użyty jako oba. Teraz spróbuj znaleźć falę na wykresie. Kliknij dolną część fali i przeciągnij do góry fali za pomocą narzędzia Fibonachi. Będą żółte linie z liczbami. Kliknij prawym przyciskiem narzędzie Fibonachi i wybierz właściwości fibo. Teraz dodaj te liczby: 0.236, wywołaj to odwrotnie. 0.784 nazwij ją ”kontynuuj” 1.382 nazwij ją ”wave 5 end” 1.618 nazwij ją 'wave 5 end' 2.00 nazwij ją 'wave 3 end' a 2.618 nazwij ją 'wave 3 end' Więc teraz shud wygląda tak:
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97943-forexchain-forex-trading-diary.html

Priscegarota3917
08-04-2023 00:49, 00:49
Ok. Widzicie, gdzie na tej fali wyciągnąłem zniesienie Fibonachiego. Od dolnego punktu do najwyższego punktu. Ta fala tutaj jest falą ”1”, którą narysowałem. Widzisz, że cena zatrzymała się na poziomie ”wstecz” na kłtwie. A następnie kontynuował do celu fali ”5”, a następnie zatrzymał się. Ta egia zasadniczo wymaga wcześniejszego zaangażowania się w ten ruch. Ma najwyższą szansę na dotarcie do tej 5-końcowej części fali, gdy cena wyczyści linię ”kontynuuj”. Gdy tylko pasek zamknie się powyżej linii ”Kontynuuj” lub linii 0,784, należy złożyć zamówienie zakupu. Twój strach się trząsł wokół ”odwrotnej” linii. Lub, jeśli wolisz, umieść go w linii powyżej. Teraz Nasz cel nie jest właściwie ”końcem fali 5”, jest to następny, nazywany ”końcową falą 3”, ponieważ mamy skierowaną falę 1. Na linii końcowej 5 fali możesz chcieć odnieść jakieś zyski. Teraz, gdy ten poziom zostanie osiągnięty, przenieś kłtwo na falę ”3”. Zrób to samo, poczekaj, aż cena wzrośnie do około 50.0 linii tym razem. Następnie poczekaj, aż cena ponownie przekroczy linię kontynuacji i zrób zakup. Tym razem twój cały cel zysku to linia ”wave 5 end”. Upewnij się, że patrzysz na impulsową falę 5, a nie korekcyjną. Wystarczy trochę czasu i trochę czytania na wykresie, aby się do tego przyzwyczaić. Mam dużo więcej szczegółów, do których chodzę, ale zobacz, kto jest zainteresowany, zanim przejdę dalej.

Priscegarota3917
08-04-2023 02:09, 02:09
1 Załącznik (-i) Tutaj jest włókno wydrukowane na fali ”3”. Jak widać po tym, jak cena wyczyściła ”linię kontynuacji”, poszła prosto do końca ”5” ostatniej fali, a następnie odwróciła.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97927-correlation-pairs.html

Priscegarota3917
08-04-2023 03:30, 03:30
Oh, zignoruj ​​te linie ”kup” na mojej mapie, to są moje długoterminowe transakcje na koncie demonstracyjnym. Również ta fala nie jest fantastycznym przykładem, jak idzie Fibonachi, ale jest wystarczająco jasne, aby pokazać, co mam na myśli, identyfikując fale na wykresie.

Priscegarota3917
08-04-2023 04:51, 04:51
1 Attachment (s) OK nie wygląda na to, że interesuje się tym, być może nie jestem zbyt jasna co do tego, o czym mówię. Ale tutaj jest świetny przykład niektórych dobrych transakcji, które cud zostały podjęte z GBPUSD na godzinę. W tym małym obszarze konsolidacji, który zamierzam pokazać, była pierwsza fala 5. Następnie fala 3 w dół, następnie druga fala 5 w górę, która jest pokazana na moich zdjęciach, a na koniec właśnie zakończyliśmy ruch drugiej fali 5 w dół.
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97949-ong-audusd-8816-a.html

Priscegarota3917
08-04-2023 06:12, 06:12
1 Załącznik (-i) Na tym ostatnim zdjęciu jest z pierwszej fali. Więc spisekuj na tym fibonachi, a teraz szukamy projekcji końca fali 3. Ten obrazek pokazuje w czerwonych liniach, gdzie spodziewamy się, że rynek się zbliży, czyli fali 3. Jak widać we wczesnych godzinach 8 grudnia, cena przerwała linię ”Kontynuuj”, a następnie trafiła do naszego celu.
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97942-ma-fibo-=-gtgreen-pips.html

Priscegarota3917
08-04-2023 07:32, 07:32
1 Załącznik (y) Tutaj mamy, tu trafia koniec fali 3.
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97919-follow-prior-heiken-ashi-candle-profits.html

Priscegarota3917
08-04-2023 08:53, 08:53
1 Załącznik (y) Teraz musimy sprawdzić, gdzie zakończy się ostatnia piąta fala. Więc spiseluj fibonachi na tej wielkiej fali 3.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97936-common-sense-systems-software.html

Priscegarota3917
08-04-2023 10:14, 10:14
1 Załącznik (y) W tym przypadku było tak dużo presji zakupu, że nie powróciło poza linię kontynuacji, zamiast tego odbił się od linii kontynuacji i uderzył w 5.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97925-euro-triangle-sideways.html

Priscegarota3917
08-04-2023 11:35, 11:35
1 Załącznik (y) Oto widok na tę falę, którą kreśliliśmy na wykresie 4-godzinnym. Tak więc ta fala cud zarobiła około 800 pipsów w ciągu tygodnia.
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97943-forexchain-forex-trading-diary.html

Priscegarota3917
08-04-2023 12:56, 12:56
1 Załącznik (-i) Ok nadal nie ma nikogo. Cóż, tutaj jest uruchomiony przykład na żywo, zobaczymy, co się z nim stanie. Pokazuje również, że ta metoda może być używana w dowolnym czasie. Będziemy koncentrować się głównie na 5 minutach, ale najpierw: spójrz na wykres 30 min dla USDCHF. i wykreślić kłtwo na tej fali 1 pokazać na obrazku. Umieść poziomą linię na linii 38.2. Tutaj spodziewamy się, że cena się odwróci.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97931-feedback-collective2.html

Priscegarota3917
08-04-2023 14:16, 14:16
1 Załącznik (y) Ok teraz przejdź do wykresu 5 min. Teraz połóż kolejne włókno na fali 1, aby uzyskać projekcję końca fali 3. Umieść kolejną poziomą linię na pierwszym końcu fali lub celu, jak pokazuje to na moim obrazie.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97921-usd-jpy.html

Priscegarota3917
08-04-2023 15:37, 15:37
1 Załącznik (y) OK, czyli tam, gdzie spodziewana jest cena. Co ciekawe, jeśli wyobrażacie sobie, że cena osiągnęła ten poziom 3 fali, odciągnijcie swoje kłtwo od początku fali 3 do tej linii poziomej lub gdzie myślimy, że fala 3 się skończy. Teraz spójrz, gdzie znajduje się nasza projekcja końca fali 5. Wylądował bardzo blisko wcześniejszej poziomej linii na naszej wykresie 30 minut. To dobry cel, do którego warto dążyć. Zobaczmy, co się stanie.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97923-***-question-trade-news-***.html

KuKoBcS
08-04-2023 16:58, 16:58
Hej, interesuję się twoją metodą, ale nadal mnie mylisz. masz e-book, z którym możesz się dzielić?

Vitis111
08-04-2023 18:19, 18:19
Naprawdę miło Spróbuję złożyć test i zamieścić kilka zdjęć.

Priscegarota3917
08-04-2023 19:39, 19:39
1 Załącznik (e) Hej deska rozdzielcza i Benjie. Dashboard przepraszam Nie mam e-booka. Jestem bardzo zły w wyjaśnianiu rzeczy. To tylko niektóre rzeczy, które podjąłem podczas moich podróży po Internecie. Nie stosuję tej metody wyłącznie, traktuję to bardziej jako narzędzie w mojej skrzynce narzędziowej. Muszę jednak powiedzieć, że skoro usunięto MA i inne wskaźniki, to moja transakcja poprawiła się i moja głowa. To nie znaczy, że MA itd. Nie są dobre, po prostu dają mi ból głowy patrząc na ekran. Czasami jednak cena naprawdę nie zachowuje się tak prosto jak opisane tu metody fal 5-falowych i abc. Teoria fal Elliota idzie o wiele głębiej. Ale nadal jest to bardzo skuteczna metoda, ponieważ twój zysk z zysków i stop loss jest już obliczany dla ciebie z bardzo dobrym współczynnikiem ryzyka. Trzeba tylko prawidłowo wyciągnąć przedłużenie, aby uzyskać dobre wyniki. Nawet wtedy czasami nie działają, ale wkrótce wiesz, kiedy nie jest i może wydostać się z rynku, zanim to zgwałcisz. Benjie byłby dobry, gdybyśmy zrobili kilka testów na żywo, może gdybyśmy mieli małą współpracę, odkryjemy, co działa tak dobrze, a co nie. Wygląda na to, że jesteście chorzy i zacznijcie znowu pokrywać wykres na żywo. Zdecydowałem się użyć GBPUSD na 15 minut. Chcę korzystać z 15-metrowego wykresu, ponieważ wszystko dzieje się znacznie szybciej. Nie chcę na razie robić codziennie ani nawet godzin. Lepiej jest przejść przez takie pomysły. Jedna mała wskazówka nie wkłada mnóstwa linii na twoim narzędziu fiboncachi, ponieważ jest po prostu zbyt brudny. Do you're wygodne to zrobić, ale nie. Mam 9 linii na moim i są ładnie oddzielone, więc mogę je zobaczyć. Pozbyłem się wewnętrznych bzdur o wartości 38,2 i 61,8, ponieważ są one w pobliżu, gdzie cena odbija się i nic dla mnie nie znaczę. Mam tylko: 0,0 nazwane - Resistance, 0,236, 0,50, 0,748, 1,0 nazwane - Resistance, 1.382 Called Wave 5 END, 1,618 także Wave 5 END, 2,0 nazwane - Wave 3 END i ostatecznie 2.618 - Wave 3 END. W każdym razie dzięki testom na żywo, tym razem nie wylogowuję się. Wykres: GBPUSD 15m ualna faza: możliwa 1,2. Wprowadzono: KUPUJ o 1.4556. Chcąc trafić pierwszą falę 3 w 1.4776. SL ustawiono tuż poniżej odwrócenia lub 23,6 wewnętrznego kręgu przy 1,4410. Jeśli cena zbliża się do rozszerzeń Wave5 END, możemy wziąć udział w naszej pozycji, ponieważ cena zwykle się tutaj znajduje. Jeśli cena osiągnie te wartości, a następnie powróci do poprzedniej górnej linii oporu, zamykamy wszystkie pozycje, gdy fala stała się nieważna. Powód jest taki, że fala 4 shud nigdy nie wchodzi w obszar cen fal 1 i 2. Zobaczmy, jak ona idzie.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97927-correlation-pairs.html

Priscegarota3917
08-04-2023 21:00, 21:00
1 Załączniki oops wysłały nieprawidłowy wykres.
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97954-bing-trade-journal.html

Priscegarota3917
08-04-2023 22:21, 22:21
Ok w tej chwili czekamy na cenę, aby przełamać opór na poziomie 1.4570. Jeśli cena przełamie ten poziom, częściowy cel zysku wynosi 1,4625, ponieważ na tym poziomie występuje silny opór. Jeśli jednak cena przełamie 1,4625, następny cel to 1,4670. Warto przesunąć teraz sl na 1.4435. Jeśli cena robi czystą przerwę 1,4460, to zamknij wszystkie pozycje. Zobaczmy co się stanie.

Priscegarota3917
08-04-2023 23:42, 23:42
Teraz przestań przestawić się na 1,4520. Zawsze staramy się zmniejszyć ryzyko, ale wciąż dajemy dobrą przestrzeń, aby nie zostać zatrzymanym.

Priscegarota3917
08-05-2023 01:02, 01:02
Ok więc częściowy zysk na poziomie 1.4625. Złapaliśmy 69 pipsów. Teraz przenieś sl do 1.4540. Cokolwiek się stanie, osiągnęliśmy zysk. Jeśli cena zamyka się poniżej 1,4570, zamknij wszystkie pozycje, ponieważ unieważnia ruch. Następny cel to 1.4670.

Priscegarota3917
08-05-2023 02:23, 02:23
Hit docelowy 1,4670. Kolejne 45 pipsów. Łącznie = 114. Przenieś teraz stop do około 1.4565. Oczekuję teraz odrodzenia do około 1,4660. Jeśli pęknie 1.4660, następna zmiana będzie wynosić około 1,4585. Jednak jeśli świeca zamyka się poniżej 1,4575, to zamknij pozycję. Kolejnym celem do góry jest = 1,4775 Przytul się teraz, ale nie na korzyść trendu. Myślę, że będzie za dużo energii, by można było do niej wrócić, więc prawdopodobnie nie warto ryzykować.

Priscegarota3917
08-05-2023 03:44, 03:44
Cena za noc znalazła niewielkie wsparcie około 1,4645, ale przebiła i uderzyła w stop na 1,4565. Zrobiono kolejne 9 pipsów. Minus spread 4 pipsów = 5 pipsów. Razem pipsy wykonane 119. Jeśli cena przerwy 1.4660 Wchodzę w kolejne dwie pozycje z pierwszego celu na 1.4855. Drugi cel 1,4930. To dotyczy piątej fali. SL ustawiony na 1.4530.

Priscegarota3917
08-05-2023 05:05, 05:05
Wprowadzono na 1.4682. SL o 1.4540. TP1 przy 1.4840.

Priscegarota3917
08-05-2023 06:26, 06:26
Widzę jednak silny opór na 1.4730, więc może być konieczne zamknięcie, jeśli ten poziom jest zbyt silny.

Priscegarota3917
08-05-2023 07:46, 07:46
dobrze, że opór 1,4730 był zbyt silny, a cena odwrócona, więc piąta fala zakończyła się bardzo wcześnie. Stracił około 62 pipsów, w tym spread, zamknął na 1.4624. EDYCJA: Nie mam wątpliwości, że ceny wzrosły, ponieważ uderzyły w inną strefę wsparcia około 1.4500. Oto wykres pokazujący, na co patrzę:

Priscegarota3917
08-05-2023 09:07, 09:07
1 Załącznik (i) Tutaj
https://www.forex-instant.com/attachments/15268714611247173896.jpg

KuKoBcS
08-05-2023 10:28, 10:28
kumplu do siana, czy masz inny system handlowy, który jest cichy, opłacalny i spójny? coz elliot jest jak sztuka, więc nadal sprawiam, że będę mylić wiedzieć, gdzie jest pierwsza fala? czy możesz to wyjaśnić? jeśli nie masz nic przeciwko, czy mogę znać twój pm, więc mogę zapytać od pierwszego, aby wiedzieć, jak zrobić falę eliptyczną? dzięki stary

Priscegarota3917
08-05-2023 11:49, 11:49
Hej deski rozdzielczej. U może wysłać mi wiadomość PvT, jeśli chcesz. Mam korzystną egię w użyciu, nie jestem w 100% pewna, czy jest ona spójna, ale jak dotąd tak dobra. Zaufaj mi, chociaż kluczem do opłacalnej egii NIE jest egia, by tak rzec. Opiera się na twoim osądzie, doświadczeniu i interpretacji rynku, a duża część to zarządzanie pieniędzmi i fizjologia. Nadal popełniam błędy w moim handlu, które być może mnie drżą. Tak, fala eliptyczna jest sztuką, potrzeba czasu, aby zobaczyć, gdzie cena jest w układzie fal eliptycznych. Oto kilka wskazówek, które pomogą ci zidentyfikować różne fale. </P> Wskazówka 1: Znajdź falę, to jest to, gdzie cena poszła zgodnie z zaleceniami. Pociągnij narzędzie fibonachi od dołu do góry. Teraz poczekaj na cenę, aby ”odtworzyć”, tj. Zmierza w przeciwnym kierunku. Więc jeśli twoja fala rośnie, teraz patrzysz na obniżenie ceny. Teraz poczekaj, aż ceny zatrzymają się i ponownie zmień kierunek. Sprawdź, gdzie cena się zatrzymała. Czy osiągnął niższy poziom 23,6 poziomu, czy może 38,2? jeśli tak, to potencjalnie jest to fala 1. Teraz poczekaj, aż cena przekroczy poziom 76.4. Jeśli wyczyści ten poziom, istnieje większa szansa, że ​​jest to fala 1, jednak nie w pełni potwierdzona. Jeśli cena przekroczy poziom 100, istnieje duża szansa, że ​​będzie falą 1 i powinna przynajmniej osiągnąć rozszerzenie 1.382. Wskazówka 2: Teraz cena rośnie. Ponownie poczekaj, aż cena się zatrzyma i odwróci. Gdzie to się kończy? Jeśli ponownie wszedł w obszar fali 1, to nie jest to fala 4. Może to być mniejsza fala 2 większej fali 3. Dobra wskazówka, jeśli myślisz, że widzisz falę 4, ale cena idzie do obszaru fali 1 to NIE jest fala 4. Aby fala 4 była ważna, nie może wejść w obszar fali 1 i 2. Tylko nieznacznie ją wyczyścić. Wskazówka 3: Fala 3 nigdy nie jest najmniejsza z fal 1 i 5. Najmniejsza fala zawsze będzie falą 1 lub 5. Możesz mieć dużą falę 1, ale musi ona mieć małą falę 5, i na odwrót. Zwykle fala 3 jest największą falą. Trudno jest pogodzić się z pomysłami, jeśli jesteś zainteresowany, wypróbuj wyszukiwarkę i wpisz falę elliot. Dostaniesz tam lepsze informacje i wyjaśnisz o wiele lepiej niż ja. Mam nadzieję, że to było pomocne.

garapwsteg
08-05-2023 13:09, 13:09
Cześć, myślałem, że opowiem o egii, którą obserwowałem przez ostatnie kilka tygodni. Tylko fortu, podzielę go w dziale nowych ludzi, ponieważ wątpię, by doświadczony wud był zainteresowany. Jest to bardzo dobra egia, która polega jedynie na tym, że jest w stanie określić, gdzie jest cena w Elliot Wave, co jest nieco trudną częścią. Więc najpierw wszystko. Po prostu przejrzyj kilka podstaw fal eliptycznych. Masz dwa główne rodzaje fal: Impulsywny korekcyjny Fala impulsywna jest największym ruchem, również znana jako ”trend”. Wystarczy pomyśleć, że cena idzie ”pod wpływem impulsu” ...
liczenie fal jest bardzo ważne

mugcleoxs
08-05-2023 14:30, 14:30
Cóż, Fibo jest przydatne dla każdego rodzaju handlowców, w tym handlarzy wiadomościami! Używam tego narzędzia technicznego do identyfikacji najważniejszych punktów obrotu na rynku! Z drugiej strony moja wiedza na temat handlu wiadomościami jest moim głównym punktem odniesienia.

garapwsteg
08-05-2023 15:51, 15:51
Tak bardzo boję się handlować wiadomościami, ale lubię handlować wiadomościami, zastanawiam się, czy używasz egii rysowania narzędzia kłucia na kolczastej świecy, a następnie wchodzisz z 50 lub 61 poziomów? plese podziel się swoją egią handlu wiadomościami, ponieważ w dzisiejszych czasach informacje o ruchu są na poziomie technicznym, co sprawia, że ​​wiadomości są bardzo niebezpieczne

AlexG4m3rg
08-05-2023 17:12, 17:12
W ogóle nie dotykam handlu wiadomościami. Mam niemal irracjonalny strach przed tym, ponieważ jako początkujący bardzo mocno spłonąłem, kiedy próbowałem to zrobić. W dzisiejszych czasach prawdopodobnie wiem więcej i myślę, że mógłbym zrobić lepiej, ale nadal wolę tego unikać.

garapwsteg
08-05-2023 18:32, 18:32
W ogóle nie dotykam handlu wiadomościami. Mam niemal irracjonalny strach przed tym, ponieważ jako początkujący bardzo mocno spłonąłem, kiedy próbowałem to zrobić. W dzisiejszych czasach prawdopodobnie wiem więcej i myślę, że mógłbym zrobić lepiej, ale nadal wolę tego unikać.
Właśnie dmuchnęło moje pierwsze konto, więc lekcje się nauczyły, ale czasami chciwość przejmuje i handluję bezpiecznymi drobnymi towarami. Twój strach jest bardzo uzasadniony.

AlexG4m3rg
08-05-2023 19:53, 19:53
{quote} Właśnie dmuchnęło moje pierwsze konto, więc lekcje się nauczyły, ale czasami chciwość przejmuje i handluję bezpiecznymi drobnymi towarami. Twój strach jest bardzo uzasadniony.
Ach, teraz widzę. Mam nadzieję, że twój handel będzie bardzo udany w przyszłości.

garapwsteg
08-05-2023 21:14, 21:14
{quote} Ah, teraz widzę. Mam nadzieję, że twój handel będzie bardzo udany w przyszłości.
dziękuję, tak, to był otwieracz do oczu i nauczyłem się dużo po tym, wiele poprawiłem. Teraz jestem szczęśliwy, zrobiłem dzisiaj trochę wiadomości i dostałem 100 pipsów, ale z małymi partiami, będąc bardzo ostrożnym. życząc ci również szczęścia

AlexG4m3rg
08-05-2023 22:35, 22:35
{quote} thankyou, tak, to był otwierający oczy i nauczyłem się dużo po tym, wiele poprawiłem. Jestem szczęśliwy, zrobiłem dzisiaj trochę wiadomości i dostałem 100 pipsów ale z małymi losami, będąc bardzo ostrożnym. życząc ci również szczęścia
Dziękuję Ci! Czy wykorzystałeś ogłoszenie Banku Anglii dotyczące stopy procentowej?

garapwsteg
08-05-2023 23:55, 23:55
{quote} Dziękujemy! Czy wykorzystałeś ogłoszenie Banku Anglii dotyczące stopy procentowej?
Używam do celów handlowych technologii bardziej niż fundamentów, po prostu czytaj podstawy dla handlu. w zeszłym tygodniu było kilka wiadomości na temat stóp procentowych banków. zobaczymy nowe tony n wzrośnie w przyszłym tygodniu.i śledzić fale po rynku poruszających się wiadomości.

alberpkparra94
08-06-2023 01:16, 01:16
czasami używam ogłoszenia Banku Anglii o stopie procentowej

garapwsteg
08-06-2023 02:37, 02:37
{quote} Nie jestem pewien, czy rozumiem. W jaki sposób wykorzystać analizę techniczną do wymiany informacji? Czy nie są one bardziej zrozumiałe dzięki analizie fundamentalnej?
Myślę, że źle mnie zrozumiałeś lub nie było mi jasne w moich wyjaśnieniach. Czy prowadzimy analizę techniczną wszystkich par, które handlujemy na zasadzie ogólnej? wiadomości nie mogą być przedmiotem analizy technicznej, musi być na podstawach. Przedstawiałem swoje poglądy na podstawie technicznej, ponieważ większość czasu wynika z głównej technicznej akcji cenowej po kilku godzinach działania wiadomości.

AlexG4m3rg
08-06-2023 03:58, 03:58
{quote} Myślę, że źle mnie zrozumiałeś lub nie było mi jasne w moich wyjaśnieniach. Czy prowadzimy analizę techniczną wszystkich par, które handlujemy na zasadzie ogólnej? wiadomości nie mogą być przedmiotem analizy technicznej, musi być na podstawach. Przedstawiałem swoje poglądy na podstawie technicznej, ponieważ większość czasu wynika z głównej technicznej akcji cenowej po kilku godzinach działania wiadomości.
Ach, teraz rozumiem. Ma to o wiele więcej sensu, zanim nie byłem całkowicie pewien, co miałeś na myśli. Dziękuję Ci.

AlexG4m3rg
08-06-2023 05:19, 05:19
{quote} Używam technicznie więcej niż fundamentów do handlowania, po prostu przeczytaj podstawowe informacje na temat handlu. w zeszłym tygodniu było kilka wiadomości na temat stóp procentowych banków. zobaczymy nowe tony n wzrośnie w przyszłym tygodniu.i śledzić fale po rynku poruszających się wiadomości.
Nie jestem pewien, czy rozumiem. W jaki sposób wykorzystać analizę techniczną do wymiany informacji? Czy nie są one bardziej zrozumiałe dzięki analizie fundamentalnej?