PDA

Zobacz pełną wersję : Wątek wykresu



garabambalisa
06-17-2005 16:41, 16:41
2005 DO 2016. DZIĘKI WSZYSTKIM DOBRAM I PRZYNOSZĄCYM PRZYJACIELOM.


http://www.JAMES16GROUP.COM

NOWA STRONA INTERNETOWA PRZED URUCHOMIENIEM WIDEO LINK PONIŻEJ. NALEŻY DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ INFORMACJE.

ŚWIĘTO JEST OFICJALNIE OGŁASZANE I BLISKO DO URODZIN MIKES. LOL.
Naszej nowej stronie, która obejmuje FOREX, akcje, opcje, REAL ESTATE, członek Fundacji na kłopoty finansowe DUE na nieprzewidzianych okolicznościach WORLWIDE miłości i każdy sen mieliśmy przez dziesięć lat da żyć na 1-3-16. MOŻESZ teraz zobaczyć nasz pierwszy PREVIEW i oglądać dwa filmy, że myślę, przyniesie wiele uśmiechów wielu twarzach. Stay tuned, ponieważ inny PRE LAUNCH VIDEO SIĘ STANIE WOKÓŁ 25.12.15 i będzie zawierać pełen strefa członkowska WALKTHRU.

DO WSZYSTKICH MOICH Drodzy PRZYJACIÓŁ Z CAŁEGO ŚWIATA CZŁONKA I BRAK CZŁONKÓW DZIĘKUJEMY ZA RÓWNIEŻ, ŻE MÓJ LEPSZE OSOBY W MOIM SERCU. POSZUKIWANIE NAWET LEPSZE MIEJSCA WEWNĄTRZ MÓJ SERCE KONTYNUUJE SIĘ Z TWOIMI KOMPANCJAMI. NOWA STRONA BĘDZIE KONTYNUOWAŁA SIĘ Z HONOREM I UCZCIWOŚCIĄ DO WSZYSTKICH WCZEŚNIEJ PONAD 10 LAT. FILM WIDEO BĘDZIE LEPSZY, ALE POZWALA MNIE, ABY ZROBIĆ PARĘ GŁÓWNYCH PUNKTÓW. POŁĄCZENIA HANDLOWE ZOSTANĄ WYŁĄCZNIE WYKONANE PRZEZ DAROWIZNĘ. W FAKTACH DUŻA CZĘŚĆ WITRYNY BĘDZIE CZŁONNA DO DAROWIZNY WIĘCEJ NIŻ OPŁATY ZA USŁUGI. JEŚLI ZYSKIWAMY, TO MOŻESZ ODNOSIĆ. JEŚLI CHODZI O TO, ŻE MYŚLIŚMY, ŻEBY WYGRAĆ PIENIĄDZE, JEŚLI CHCESZ.

5 DO 10 PROCENTÓW WSZYSTKICH WPŁYWÓW ZOSTANIE PRZEZNACZONY DO FUNDACJI RODZINNEJ I DZIAŁAŃ CHARYTATYWNYCH, A DOSTĘP DO PEŁNEJ DOSTĘPNOŚCI BĘDZIE DOSTĘPNA. CZŁONKOWIE FAKTURY BĘDĄ PRZEDSTAWIĆ NAJBARDZIEJ WYBÓR CHARYTATYWNOŚCI. TO BYŁO JEDNA Z WCZESNYCH MARZEŃ GRUPY, ABY BYŁA DOSTĘPNA W TECHNOLOGII Z NASZĄ WITRYNĄ NA POZIOMIE, KTÓRE MOŻE POZWALAĆ NA TYCH POMYSŁACH, KTÓRE SĄ ZDARZONE W DRODZE, KTÓRE BYŁY PRZEJRZYSTE. DUŻO MYŚLI ZOSTAŁO PRZEKAZANE LATOM OBNIŻENIAM ETC. ZROBIMY ZAPLANOWAĆ SIĘ NA RZECZ RZECZYWISTOŚCI, BY RZECZYWIŚCIE MAŁO PIENIĄDZE, ALE BEZ SWOJEJ ZGODY.



ZGADZA SIĘ. KAŻDY POMYSŁ LUB PLAN, KTÓRY MOŻE ZOSTAĆ ZATWIERDZONYMI PRZEZ CZŁONKÓW ŻYCIA, PRZED ZASTĄPIENIEM WSZELKIEGO MOŻLIWOŚCI ZAPLANOWANIA MIEJSCA NA STRONIE. TO JEST W JAKI SPOSÓB MOŻEMY ZACHOWAĆ ŚWIATŁO NA NASZEJ GWIEZCE, KTÓRA BYŁA TAK JASNA DO PONAD DECYDUJĄCYCH BŁYSZCZĄCY JASKIEM.

FOLKI, KTÓRE SPĘDZALIŚMY LATA, KTÓRE WSPIERAJĄ TEN SPOSÓB PRZY UTRZYMANIU HEFTY COST. STRONA I JEGO ZABAWKI SĄ NAWRÓCONE, ALE PAMIĘTAJĄ COŚ. W PEŁNI MOŻESZ POTWIERDZIĆ WSPARCIE, W KTÓRYM WYDALIŚMY TĘ STRONĘ DO OKREŚLONEGO WYKORZYSTANIA GO NA OKRES CZASU. POZA MIESIĄCĄ I BEZPŁATNIE PO ROKU JEDEN ROK NADAL MUSI BYĆ DOSTĘPNA ZA MIESIĄC. WSZYSTKO, CO MUSISZ ZROBIĆ, UŻYWA ŁĄCZE E-MAIL NA STRONIE. TO NIE WYWIADCZA, ŻE TYLKO PODPISUJESZ PO PROSTU POTRZEBUJESZ NAS, KTÓRY MA TE ZDECYDOWANIE, JEŚLI JEST DOSTĘPNE. JEŚLI MAMY JAKIEKOLWIEK BŁĘDY, KTÓRE NIE ZOSTANĄ NIEZGODNE Z NOWYM SERWISEM, BĘDĘ MIEĆ SWOJĄ INTENCJĘ W NASZEJ BAZY DANYCH.

WSZYSTKIE AKTUALNE I PRZESŁUCHANE CZŁONKOWIE SĄ PERFEKCYJNIE BEZPIECZNE I NIGDY NIE BĘDZIESZ OPŁATY NOWYCH OPŁAT INNYCH NIŻ PRZEDSTAWICIELSTWA, KTÓRE DOTYCZĄ, NALEŻY ŻYCZYĆ. DZIĘKI WSZYSTKIM CIEBIE NA CAŁYM ŚWIECIE. MERLIN GDZIEKOLWIEK JESTEŚ, KTÓRA UWIELBIAŁA, ŻE UWIELBIAM. JEŚLI NIGDY NIE UZYSKUJE SIĘ OK, ALE DWA Z NAS WIEM DLACZEGOforex-instantJEST TO, CO JEST DZISIAJ. CO NAJMNIEJ W NASZYCH SERCACH ZNAMY. ZWIĄZEK ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY NASZYCH WIADOMOŚCI. PRZECZYTAJ WSZYSTKIE PIERWSZE WCZEŚNIEJ, CO CHCESZ ROZPOZNAĆ O OŚWIETLENIU ILUB ODPOCZYNEK SWOJEGO ŻYCIA.

Mam coś z tobą zostawić. Jeśli to nic dla ciebie nie znaczy, to jest w porządku
nic w tym złego. Daję to w przypadku tylko jednego z was
może być przez to pobłogosławiony.


Kiedy człowiek zaczyna poszukiwać swojej prawdziwej natury i odnajduje prawdę
jego prawdziwą istotą, rozpoczyna poszukiwania. Między zwykłym człowiekiem, który bierze
sam jak on i filozof, który robi dokładnie to samo, co tam stoi
poszukiwacz.
W pierwszym przypadku perspektywy są wąskie, ograniczone przez uczestnictwo w
nieuniknione potrzeby i wymagania codziennego życia. w drugim przypadku
spokój umysłu mógł zostać ustalony, być może pragnienie wiedzy
spełnione i dyscyplina siebie być może zrealizowana.
Między tymi dwoma stoi poszukiwacz. Nie jest z siebie zadowolony
i ma silne pragnienie, aby stać się lepszym i bardziej oświeconym człowiekiem. On
spędza życie szukając odpowiedzi na pozornie nieusuwalne
pytania o jego istnienie.
Co powinno być pociechą dla tych odważnych, aby podróżować tą samotną drogą
jest po prostu wiedzieć, że samo poszukiwanie jest całkowitym zwycięstwem
życie.


-Paul Brunton.
Edytowane nieco z najwyższym szacunkiem i podziwem James16

Część nowej strony będzie o tych rzeczach. Nie chodzi o
religia ze mną ludźmi. Mam jeden, ale to nie jest obszar wyszukiwania
strona będzie około. Tak, żebyś wiedział.

TWÓJ LINK PONIŻEJ


http://www.group.us/


JIM
JAMES16




PROSZĘ ZACHOWAĆ CZAS, ABY PRZECZYTAĆ CAŁĄ PIERWSZĄ POCZTĘ PO POWODZENIU ŚRODKÓW ORAZ ZWŁASZCZA. WIELU Z PAŃSTWA DAUNTED O PRÓBIE PRZECZYTANIA TEGO CAŁEGO GWINTU. JEŚLI ZAPOZNAJESZ SIĘ Z PIERWSZYM POCZTEM, A NASTĘPNIE ZAINTERESOWANY BIEŻĄCYMI STAWKAMI STAŁYCH CZASÓW MOŻESZ DOSTAĆ SIĘ DO PRĘDKOŚCI W KILKU TYGODNI. DLA TYCH, KTÓRZY PODEJMUJĄ DECYZJĘ CZYTAJĄC CAŁĄ RZECZ, NIE BĘDZIE TAKŻE ZWRÓCIĆ. PODEJMUJ SWÓJ CZAS I CIESZ SIĘ JAZDĄ. IM TUTAJ PRZEZ E-MAIL W KAŻDYM CZASIE.


To jest aktualizacja pierwszego posta tego wątku z dnia 1/14/09. Ten wątek został uruchomiony dawno temu, kiedy Fabryka Forex była znacznie mniejszym miejscem. W tym czasie było niezwykłe, że widziało się w sieci ponad 20 osób. Moje czasy się zmieniły.

Ten wątek zmienił moje życie na wiele różnych sposobów, a także zmieniło wiele innych, jeśli moja skrzynka e-mail jest jakąkolwiek wskazówką. Ten wątek dotyczy pomagania ludziom w uczeniu się w handlu za pomocą prostej metody, ALE WIĘCEJ WAŻNE jest to, aby zapewnić przyjazne i przyjazne miejsce dla początkujących. Jest tu dosłownie armia starych zegarmistrzów, którzy wraz ze mną się nią zajmują.

Największym powodem, dla którego wątek ten nadal dostarcza zwycięzców, jest to, że stale bije na głowę, że jest to biznes i musi być traktowany jako taki. Będziesz mógł przeczytać o tym za chwilę, ale najpierw chcę podziękować komuś.

Fabryka Forex jest tym, co wynika z wizji i opieki nad jedną osobą, moim przyjacielem Merlinem. Merlin nie nosi już latarki, ale jest dla mnie bohaterem i jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę go poznać i nazwać go moim przyjacielem.

ok, jesteś gotowy, aby przeczytać prawdę? Czy jesteś gotowy, aby stawić czoła temu, czego początkujący przedsiębiorcy nie chcą przeczytać lub usłyszeć? oczywiście to tylko moja opinia, ale pochodzi z 26 lat krwi, potu, łez i doświadczenia. to wszystko, czego tak naprawdę tutaj uczę ... doświadczenie. Śledź go i dołącz do tłumów, które odnoszą sukcesy handlowców lub nie idź przez piekło, jak większość osób w tym biznesie, włączając siebie na 8 wyczerpujących lat.

Aby odnieść sukces w tym biznesie, potrzebujesz metody dźwiękowej (zauważ, że nie powiedziałeś, że system), zdrowego rozsądku, dyscypliny i solidnego zrozumienia, że ​​jeśli nie traktujesz tego jako firmy, masz ZERO OKAZENIA długofalowego sukcesu. 95 procent nowych firm zawodzi, nawet jeśli właściciel wie, co robi. Czy naprawdę sądzisz, że ten biznes będzie pracował dla ciebie po 3 miesiącach praktyki lub mniej?

To, co jest interesujące w tym biznesie, daje osobie, która decyduje się na zdrowy rozsądek, sposób na poznanie jej bez utraty mnóstwa pieniędzy. Poniżej znajduje się zarys, którego użyłem 20 lat temu, aby w końcu odnieść sukces i stałem się prawie mentalnym o tym. Do tej pory każda nowa metoda ich testowania lub jakiekolwiek udoskonalenie istniejących metod przechodzi przez ten sam proces. Pamiętaj też o tym. małe konta nigdy nie pozwolą mi skupić się na byciu wyjątkowo wrażliwym na moje wpisy, a prawie na pewno znajdziesz to samo. małe konta = obrót, a TY MOŻESZ MUSISZ UCZYĆ, ABY BYĆ PICKY O TWOICH WPISACH. Rozwiązanie? Zmuszaj się do bycia wyjątkowo wybrednym (praktycznie niemożliwym) lub wykonaj plan poniżej podczas oszczędzania.

Przed planem chcę tych z was, którzy są nowi lub walczą, aby przeczytać jedno zdanie od kogoś, kto przyszedł przed wami. Po prostu zwykła osoba taka jak ty. Ta osoba postępowała zgodnie z planem, zaangażowała się i utknęła z nim przez pół roku. Oto jego słowa i powinni ci coś powiedzieć. W tej branży nie ma darmowych lunchów. Daj z siebie wszystko przez 6 miesięcy i sprawdź, czy możesz zrobić to samo.

Słowa nie mogą opisać, gdzie mój handel był 6 miesięcy temu w porównaniu do tego, gdzie jest teraz

__________________________________________________ __________________________________________________ ____________

MINIMALNE WYMAGANIA

Jeśli dopiero zaczynasz handlować ilub miałeś trudności ze znalezieniem jakiegoś stałego sukcesu, musisz coś zrozumieć. To nie jest gra i nie jest to sposób na szybkie wzbogacenie się. Przypuszczam, że istnieje dziwny wyjątek dla osoby, która ma mnóstwo pieniędzy na grę, ale jeśli podejmiesz tę działalność bez biznesplanu i chęci podążania za nią, jesteś prawie na pewno skazana na niepowodzenie. Lekarz spędza dziesięć plus lat w wyczerpującej krzywej uczenia się, aby odnieść sukces i zarobić sześciocyfrowe dochody; Każdy, kto myśli, że ich garnek złota w tym biznesie jest kilka miesięcy w dół, czeka na brutalne przebudzenie.
Poniżej znajduje się minimalny wymóg (moim zdaniem), aby dowiedzieć się, nie tracąc swojego @ #! @ # $% $ #, Jeśli ta firma jest dla Ciebie. Postępując zgodnie z tymi zaleceniami, będziesz traktować handel jak firmę i będziesz się uczyć i zdobywać zaufanie. Myślę, że to jest tak ważne, że zamierzam wydać następujące oświadczenie: Jeśli zaczynasz w tym biznesie bez zdrowego rozsądku, nie masz nikogo, kto winiłby siebie samego, gdy stracisz wszystkie pieniądze. Nie ma powodu, aby kiedykolwiek stracić bilon swoich pieniędzy podczas nauki handlu. Dobrze przemyślany plan biznesowy, zdrowy rozsądek i ciężka praca są wymagane każdemu, kto chce mieć szansę na sukces. Wiele osób spełnia te wymagania i nadal się nie udaje, ale to nie znaczy, że musisz obserwować, jak twoje konto bankowe idzie na zero.


MINIMALNE WYMAGANIATO JEST DZIAŁALNOŚĆ







WHATEVERW JAKI SPOSÓB MOŻESZ ZDOBĄDŹĆ HANDLOWĄ MUSISZ (MINIMUM): W CODZIENNYCH I TYGODNIOWYCH RAMACH CZASOWYCH TYLKO DEMO-HANDEL DLA TRZECICH KONSEKUTYWNYCH OPŁACALNYCH MIESIĄC W WIERSZU. NIE PRZEWIDZI SIĘ DO KROKU DWÓCH DO ZAKOŃCZENIA. OTWÓRZ KONTO Z POŁOWIĄ INWESTYCJI PRZEZNACZONYCH DO PEŁNEGO I KONTYNUOWANIA TYLKO HANDLOWEGO CODZIENNEGO I TYGODNIOWEGO CZASOWEGO TERMINU, ABY ZOSTAĆ OPŁACALNE TRZY MIESIĄCE W MINIMUM ROW. NIGDY NIE ZAGRAJ WIĘCEJ NIŻ DWIE PROCESY KONTA W JAKIMKOLWIEK JEDNYM HANDLU. NIE PRZEKRACZASZ KROKU TRZECIEGO DO ZAKOŃCZENIA KROKU DRUGIEGO. FUNDUSZ NA PEŁNYM KONTO I KONTYNUUJ TYLKO HANDLOWĄ CODZIENNĄ I TYGODNIOWĄ CZASOWĄ RAMĘ CZASOWĄ, ABY KONIECZNIE ZGODNIE ZBUDOWAĆ KONTO ZA CO MIĘDZY MAŁĄ MIESIĄCĄ. NIGDY NIE ZAGRAJ WIĘCEJ NIŻ 2 LUB 3 PROCENTU KONTA W JAKIMKOLWIEK JEDNYM HANDLU. JEŚLI I JEŚLI ZDOBYWAJ DNIĘCIE NA MAŁYM RAMIE CZASU, A NIE WYKONUJESZ TEGO SZABLONU, MINIMALNIE NIE PONOSI TEGO, ŻEBY ZNAJDOWAĆ SIĘ W AWARIACH. JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ WYNIKIEM SYSTEMU LUB DOWOLNEGO STYLU HANDLOWEGO, A NIE WYKONYWAZ TEGO SZABLONU DOTYCZĄCYM PROCESU DEMO, NIE JESTEŚ LECZ TAKŻE JAKO DZIAŁALNOŚĆ, A NIE MASZ JEDEN NIENARUSZCZYĆ INNYCH NIŻ SIEBIE JEŚLI ZOSTANIE ZGUBIONY SWOJE PIENIĄDZE . JEŚLI KIEDYKOLWIEK WYZNACZA PAŃSTWO UTRATĘ ZYSKU Z 30 DO 35 PROCENTU KONTA, ZWRACA SIĘ DO PRZESYŁANIA. PERIOD-PARAGRAPH. WRÓCISZ DO DEMO I RYSUJ OUT, CO ZOSTAŁO NIEWŁAŚCIWE. PODCZAS WYKONYWANIA NINIEJSZEJ OPŁATY, ZWRACA SIĘ O ZWROT KOSZTÓW Z POWROTEM DO ORYGINALNEJ KWOTY. JESZCZE NIE POWRÓCIŁE SIĘ DO LIVE TRADINGU PONOWNIE DO TWOJEJ DEMO WYŚWIETLAŁO TO, CO ZOSTAŁO ZROBIANE, A TWOJE KONTO POWRÓT DO PEŁNEJ MOCY PRZEZ BŁĘDNY ŚRODEK. JEŚLI IT POSTĘPUJE JEDEN MIESIĄC LUB SZEŚCIIE MIESIĄCE, TO NIE MA DOSTĘPU. NALEŻY PODĄŻAĆ NINIEJSZE PODEJŚCIE, JEŚLI NIE POZWALAJĄ ZOSTAĆ ZAMKNIĘTYM KONTA PO ROZBUDOWANIU KONTA. Twoim celem powinno być to. Ucz się, ucz się i ucz się czegoś więcej i nie rób niczego głupiego, gdy stawiasz stopy na ziemi. Ostatecznym celem każdego inwestora jest zbudowanie konta do wielkości, gdzie tylko kilka dobrych transakcji w miesiącu daje oszałamiający dochód. Prawie nikt nigdy tam nie trafia, ponieważ nie traktują tego jako biznesu. Robią głupie rzeczy, których nigdy by nie zrobili w żadnej innej dziedzinie życia, a to z powodu pieniędzy, które można zarobić. Jeśli to zajmie ci kilka lat, a nawet pięć lub dziesięć, aby osiągnąć poziom oszałamiającego dochodu, czy warto? Wybór nalezy do ciebie.

__________________________________________________ __________________________________________________ _____________


Oto post z początku 2009 roku. Mówi w skrócie, co im zawsze próbuje powiedzieć i nie może wydawać się krótki.


Na każde pytanie, na które prawdopodobnie mógłbyś odpowiedzieć, odpowiedziałeś już kilka razy. PF (
http://www.group.com) jest dobry, ponieważ ma cały materiał w jednym miejscu, jest skoncentrowany, bez większego zewnętrznego szumu, który można uzyskać na publicznym forum. Zdecydowanie potrzebujesz posłuchać pewnych głosów, szczególnie w tym wątku (Jeśli czytasz wątek od samego początku, po prostu zaczniesz pomijać posty niektórych ludzi po pewnym czasie, a dostaniesz się do dobra, to właśnie zrobiłem)

Mówię, że jeśli masz gotówkę, po prostu przeczytaj ten wątek i śledź go oraz demo, test historyczny. . Praca. . . Nie musisz narażać się na presję finansową, przyjacielu. WSZYSTKIE materiały w PF, WSZYSTKIE znakomici handlowcy w PF (Instruktorzy, członkowie wyższego szczebla i handlowcy) Wciąż nie doprowadzą cię do własnych zysków, to zależy od ciebie.

To zależy od ciebie, przyjacielu, bądź wytrwały, przygotuj się i pracuj ciężko, a zwycięstwo będzie twoje. . Teraz lub w przyszłości.

Ten wątek jest jak seria drogowskazów w PRAWYCH KIERUNKACH (dla opłacalności) Drogowskazy zbudowane przez ludzi, którzy wcześniej nawigowali niebezpieczną i nieodmiennie zagmatwaną dżunglą. Doceniam to dopiero niedawno, ale każda linia, którą mówią niektórzy ludzie w tym wątku, ma dosłownie godziny doświadczenia, backtestingu i pracy za nim. Aby nadać mu pieczęć władzy, którą może dać tylko doświadczenie. . .

To jest dżungla. . Ale mamy szczęście, że mamy tutaj zbudowane drogowskazy. . . Osadzone w kamieniu przez ludzi, którzy przed nami nawigowali przez dżunglę. . .

Tylko niektóre z moich myśli. . .

Życzenia powodzenia,
T

__________________________________________________ __________________________________________________ _____________

AKTUALIZACJA 11/25/09 - INFORMACJE O USŁUGACH ZAPŁACONEJ GRUPĄ JAMES16

Dla tych z Was, którzy są nowi w tym wątku, postanowiłem w końcu opublikować coś o naszej grupie w poście nr 1. Przez 5 lat ten wątek znajdował się na forum ogólnym i mieliśmy politykę NIE popychania ludzi do przyłączenia się do tej grupy. Właściwie to myśleliśmy o tym. Możesz przeczytać tygodnie czytając ten wątek i nie znając płatnej usługi. To naprawdę nie ulegnie zmianie NAWET JUŻ jesteśmy teraz zlokalizowani w komercyjnej części forum, GDZIE MOŻEMY JEŚLI WYBRAĆ, ABY ZROBIĆ.

NIENAWIDZĘ BYĆ W TEJ TERENZE, ALE SZANUJĘ DECYZJĘ PRZEZ FF, ABY ZROBIĆ TO.

Odkąd tu jestem i chociaż jestem pewien, że jest tu kilku dobrych ludzi, jestem pewien, że staną się one wylęgarnią dla tych ludzi, których starałem się oddzielić na 5 lat.

Jak próbowałam się oddzielić, pytasz? Pod wieloma względami chciałem dać ci listę. Ta lista została opracowana przez staranie się traktować nowych przedsiębiorców tak, jak chciałbym być traktowany, a nie tylko po to, aby dostać się do kieszeni.

GRUPA JAMES16 JEST ZŁOTYM STANDARDEM W TYM BIZNESIE ZACHOWANIA ETYCZNEGO I WYKORZYSTANIE UDANYCH STUDENTÓW.

Jestem dumny z tej listy i mogę z dumą powiedzieć ...

1. JAK WIELE PLACÓW EDUKACYJNYCH POTRZEBUJĄCYCH TWOICH PIENIĘDZY NIE MA REKLAMY? ŻADEN. NIGDY CZASU.

2. W JAKI SPOSÓB ZOSTALIŁY ŻADNE STRONY EDUKACYJNE PRZEZ KAŻDEGO GŁÓWNEGO BROKERA W ŚWIECIE DO PARTNERA Z NIMI A STRONA MIAŁA NIE MA KAŻDEGO Z NICH?

3. W JAKI SPOSÓB WIELU SEKTORÓW EDUKACYJNYCH NIE MA ŻADNYCH PODMIOTÓW POWIĄZANYCH W WYBORACH?

4. W JAKI SPOSÓB ZOSTAŁO UTWORZONYCH WIELU SEKTORÓW EDUKACYJNYCH?

5. JAKĄ STRONĘ EDUKACYJNĄ JEST PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJĄ SZCZEROŚĆ I DOBRY CHARAKTER, KTÓRY MA BYĆ POTRZEBNY PRZEZ ŚWIATY NAJWIĘKSZĄ WSPÓLNOTĘ FOREX, BY BYŁ JEDYNYM OFICJALNYM PARTNEREM?

6. W JAKI SPOSÓB WIELU WYMIENIONYCH STRON MOŻNA WYKORZYSTAĆ URL, KTÓRY MUSI BYĆ UZNAWANY WPROWADZONY DO ORIENTACJI?

7. W JAKI SPOSÓB WIELU OSÓB EDUKACYJNYCH MA WIELOKROTNIE NIELEGALNE NIEZAMIERZONE WYCOFANE ZESTAWIENIA?

http://www.group.us/testimonials.html

8. W JAKI SPOSÓB WIELU SEKTORÓW EDUKACYJNYCH NIE UŻYWA ŻADNEGO FORMULTU BEZPŁATNEJ REKLAMY TAK JAK WYBRAĆ ZA POMOCĄ WYBORU?

9. W JAKI SPOSÓB WIELU OBSZARÓW EDUKACYJNYCH SĄ WYŻSZYCH CZĘSTOTLIWOŚCI, ABY UZYSKAĆ ​​SWOJE POWODY, ABY NIE DOŁĄCZYĆ?

http://www.group.us/membersignup.html

10. W JAKI SPOSÓB WIELU OBSZARÓW EDUKACYJNYCH MOŻNA PRZETESTOWAĆ I POTWIERDZAĆ W CIĄGU 5 LAT WIRTUALNIE NIE INNYCH ŚRODKÓW INNYCH NIŻ SŁOWA USZKODZEŃ ORAZ POZYTYWNYCH WYNIKÓW U TEJ STUDENTÓW?

11. W JAKI WIELU PAŃSTWACH EDUKACYJNYCH PAŃSTWO JEST DOKŁADNIE PEWNE, ŻE JEŚLI JESTEŚCIE WSPARCIEM NAS, POMAGAMY ZA DARMO?

12. W JAKI WIELU OSÓB EDUKACYJNYCH POMAGAJĄ 1000 CZASÓW WIĘCEJ OSÓB ZA DARMO NIŻ WYPŁACONE CZŁONKOWIE?

13. W JAKI SPOSÓB WIELU OSÓB EDUKACYJNYCH SPOWALIĆ MIESZKAŃCÓW NA TEN BEZPŁATNY OBSZAR PRZED ROZPOCZĘCIEM DECYZJI?

14. W JAKI SPOSÓB WIELU OSÓB EDUKACYJNYCH OPOWIADAJĄ LUDZI NIE PODCZAS WYGRANEJ PŁACENIA ZA PEŁNĄ ROK ZAKUPU, ABY UPEWNIĆ SIĘ, ŻE NIE PONOSZĄ DUŻEGO ZAKUPU? (robię to tylko dla osób bez kart kredytowych i po spędzeniu czasu w tym wolnym wątku)


Szczerze, mogłem iść dalej, ale najważniejsze jest to. Nie potrzebuję dochodu z grupy, żeby zapłacić moje rachunki jak 99,999% za każdą inną stronę w sieci (TO POWINNA POWIEDZIEĆ COŚ), ale to nie dlatego robię rzeczy tak jak ja.

Po 26 latach w tym biznesie wiem, jak trudno jest znaleźć naprawdę przyzwoitych ludzi.

GRUPA JAMES16 JEST O LECZENIU CIEBIE Z NIESPODZIANKIEM I SZACUNKIEM ORAZ SPRÓBUJEMY SIĘ OKAZJI W SUKCESIE ZAMIAST ZABRANIA SIĘ PODOBA, ŻE ZNAJDZIESZ DOLAROWY ZNAK.

TAK GRUPA JAMES16 JEST ZŁOTYM STANDARDEM I KIEDY ZOBACZYMAM PAPIEK NA MÓJ RAMIENIU, NIE WIDZĘ NIE KONKURENCJI.

CZY POWYŻSZE OBIETNICE HIP LUB PUSTE? IS IT VANITY OR EGO?

NIE JEST PRAWDY.

__________________________________________________ __________________________________________________ ____________

UWAGA: W ciągu 25 lat handlu i uczenia się ważne jest, aby udzielić kredytu tam, gdzie należny jest kredyt.

praktycznie wszystkie moje metody są oryginalne, ale niektóre składniki to często rzeczy, których nauczyłem się od innych i używają na swój własny sposób. Dotyczy to każdego z nas, który naprawdę poświęcił czas i wysiłek, aby odnieść sukces w tym biznesie.

Chcę podziękować następującym osobom i, jak pamiętam, dodam je. Myślę, że wszyscy ci ludzie są uczciwi i dobrzy w tym, co robią i uczą.

The guy i played golf with in 1982 that had a rolex and a vette and could play golf everyday if he wanted. 4 hours with him is what started it all for me and i never saw him again. For many years i would have strangled him if i could have found him. I truly believe that guy was put in my life that day for a purpose and much of it may have been this thread. Life is funny like that isnt it? If you havnt lived long enough to understand what i just said you will someday.
Martin Pring
Todd Mitchell
Austin Passamonte

__________________________________________________ __________________________________________________ ____________

WAŻNA UWAGA DLA TYCH NOWYCH NICI NA WARIANTY NA ORYGINALNY MATERIAŁ PODSTAWOWY. 2/15/10

Widzę, że toczy się debata na ten temat. Zapytałem kilka osób o opinie i to były mikrofony.

Myślę, że po prostu nie ma sposobu, aby utrzymać porządek w ogromnym publicznym wątku, takim jak twój. Więc będziesz mieć wszystkie różne punkty widzeniametody wszystkich w tym samym czasie. Ponieważ wszystkie opierają się na tych samych koncepcjach, nie mam z tym nic do rzeczy, po prostu musimy być pilni, przypominając początkującym o odpowiednich środkach ostrożności i krokach, jakie należy podjąć.

Zgadzam się z Mike'em, ale mimo to jestem zaniepokojony.

Wszyscy wiemy, że podstawowy materiał może naprawdę pomóc nowym osobom znaleźć szybki sukces i wszyscy wiemy, jak ważna jest ta faza.

Mam zerowe problemy z odmianami opartymi na podstawowym materiale, ale musimy zawsze upewnić się, że nowi ludzie zrozumieją, co jest dla nich najlepsze na początku.

Aby to zrobić, potrzebuję ludzi, którzy będą otwarcie mówić, że ich zmiana jest dobra, ale powinni skoncentrować się na podstawowym materiale.

Oczywiście to, co tutaj robimy, jest proste, ale NIE chcę, aby nowi ludzie wychodzili z bramy, biorąc transakcje w ciemno, MYŚLIJĄC, ŻE NICI ZOSTAŁY ZAPROJEKTOWANE DO NAUCZANIA. NIE NIE NIE.

Dotykasz handlarzy itp. Baw się dobrze i rób swoje, ale pomóż mi utrzymać nowych ludzi z dala od kłopotów.

Powiem to w poście 1 dla odniesienia.

Dziękuję wszystkim, niezależnie od tego, jakie podejście podejmiecie, aby utrzymać wątek w miłym miejscu dla wszystkich handlowców.

TO JEST TO, CO JEST POTRZEBNE DLA MNIE.


__________________________________________________ _________________________________________________


poniżej niektóre posty, które moim zdaniem nie powinny się zagubić w tym bardzo dużym wątku. jeśli znasz jedną z tych nie wymienionych tutaj, daj mi znać.


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97783-fdax-dec-2017.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97810-statistics-for-dummies.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97713-fx-signals-for-all.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97767-looking-for-trading-article-writers.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97704-lumosity-and-trading.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97784-simple-scalping.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97722-how-can-i-do-this-on-my-mt4.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97799-market-sentiment-improves-as-dollar-and-equities-rebound.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97714-.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97708-eurusd-only.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97794-a-new-kind-of-service-to-traders.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97814-trading-software-discounts-for-ctrader.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97724-gbpjpy-don-roulette.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97798-boe-preview-will-inflation-force-a-hawkish-tone.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97807-very-interesting-video-on-trading.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97687-global-fx-invites-you.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97800-limit-the-number-of-trades.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97786-parabolic-sar-is-simple-to-use-amp-quite-reliable.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97681-1pm-est-thursday-jpy-took-a-pretty-big-hit-why.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97565-forex-whit-korak-telegram-free-group-signals!.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97716-identifying-price-gaps-and-aggressive-moves!.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97557-what-is-the-best-dom-software.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97734-eurusd-long-for-12250.html


https://www.forex-instant.com/trading-systems/97549-come-at-me.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97688-resurgent-us-dollar-sends-gold-lower.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97776-trend-amp-momentum-on-multiple-tfs-journal.html


https://www.forex-instant.com/trading-systems/97551-tensions-remain-elevated-dollar-firms.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97765-optimal-pc-for-mt4.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97779-high-deposit-bonus-broker-with-easy-withdrawals.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97767-looking-for-trading-article-writers.html


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97763-putting-sl-amp-placing-trade-at-the-same-time-possible.html
__________________________________________________ __________________________________________________ ____________


poniżej opisano, jak wątek rozpoczął się na początku 2005 roku.

Myślałem, że zacznę nowy wątek, aby publikować wykresy. moje pytanie jest takie i jestem pewien, że może dać mi znać odpowiedź. nie jestem pewien, czy chcę to zrobić jeszcze, ale ilu z was chciałoby, abym rzeczywiście opublikował potencjalne transakcje. trzeba pamiętać, że dwie osoby mogą wziąć identyczne wejście, a jedna przegra, a druga wygra. zmienne do handlu są nieograniczone. tak czy inaczej wszyscy myślą. Jim